Albertirsa atlétika
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Hírek röviden

 

 

Albertirsa Város

Bajnokságán

készült képeket

és az elért eredményeket

megtekinthetik a főoldalon

található linkekre kattintva.

 
Gyerek eredményeink
 
Serdülő eredményeink
 
Junior eredményeink
 
Ifi eredményeink
 
Felnőtt eredményeink
 
Linkek
 

LidoDesign

LidoDesign

 


 

1. félév 2009

 

Debrecen, 2009. június 7.
NEMZETKÖZI GYERMEK ATLÉTIKAI FESZTIVÁL
 
60 m gát fiú (97)
1. Simon Balla István 1997 FTC 9,95
2. Tóka Bence 1997 MISI SC 10,44
3. Ocskay Barnabás 1997 KSI 10,49
4. Kovács Richard 1997 MISI SC 10,55
5. Bíró Levente 1997 Nagyvárad/ROM 10,58
6. Gál Benjamin 1997 MISI SC 11,09
7. Monok Tibor 1997 Albertirsa 11,42
8. Molnár Dániel 1997 Szolnoki VSI 12,07
 
Kislabdahajítás fiú (97)
1. Simon Balla István 1997 FTC 48,81
2. Bölhény Gábor 1997 MISI SC 46,47
3. Sz_cs Péter 1997 Epreskerti Ált. Isk. 46,28
4. Tóth Richard 1997 MISI SC 43,42
5. Papp Sándor 1997 DSC-SI 38,95
6. Dégi Ádám 1997 Szolnoki VSI 36,42
7. Monok Tibor 1997 Albertirsa 34,35
8. Bugyi Máté 1997 Szolnoki VSI 30,06
 
60 m fiú döntő (99)
1. Világi Marcell 1999 MISI SC 9,10
2. Onda Tamás 1999 MISI SC 9,14
3. Szalay Benedek 2000 KSI 9,24
4. Kovács Noel 1999 Hevesi SE 9,27
5. Bartha El_d 1999 BMTE 9,48
6. Farkas Ádám 2000 Albertirsa SE 9,59
7. Dobi Norbert 1999 Zerge Klub 9,67
8. Felméri Zsolt 1999 AL. J. Cuza Gimnazium/ROM 9,73
 
60 m fiú 1.ief. (99)
1. Bartha Előd 1999 BMTE 9,71
2. Farkas Ádám 2000 Albertirsa SE 9,76
3. Dobi Norbert 1999 Zerge Klub 9,81
4. Felméri Zsolt 1999 AL. J. Cuza Gimnazium/ROM 9,82
5. Bágyi Gábor 2000 Albertirsa SE 10,26
6. Dudás István 1999 NyVSC-Nyírsuli 10,47
7. Nagy Levente 1999 Szolnoki VSI DNS
 
60 m gát fiú döntő (99)
1. Onda Tamás 1999 MISI-SC 11,14
2. Horgosi Donát 2000 Szolnoki VSI 11,39
3. Szikszai Gerg_ 1999 DSC-SI 11,76
4. Farkas Ádám 2000 Albertirsa SE 12,19
5. Láng Gergő 2000 Albertirsa SE 12,21
6. Rózsa Olivér 1999 Tekerg_k SE 12,58
7. Orbán Ákos 1999 Tekerg_k SE 12,67
 
Távolugrás fiú (99)
1. Világi Marcell 1999 MISI SC 424
2. Nagy Levente 1999 Szolnoki VSI 398
3. Szalay Benedek 2000 KSI 394
4. Barta Előd 1999 BMTE 387
5. Pázmándi Dominik 2000 Szolnoki VSI 382
6. Varga Péter 1999 NyVSC-Nyírsuli 368
7. Orbán Ákos 1999 Tekerg_k SE 365
8. Rózsa Olivér 1999 Tekerg_k SE 361
9. Pasca Antonio 1999 Nagyvárad/ROM 359
10. Tigan Andrei 1999 Nagyvárad/ROM 358
11. Német Ádám 2000 NyVSC-Nyírsuli 355
12. Orosz István 2000 NyVSC-Nyírsuli 347
13. Juhász Bence 2000 DSC-SI 344
14. Faragó Róbert 1999 DSC-SI 344
15. Mészáros Martin 1999 DSC-SI 342
16. Mátravölgyi Árpád 1999 KSI 341
17. Melkuhn Bendegúz 2000 Szolnoki VSI 341
18. Fekete Csaba 2000 DSC-SI 337
19. Bánki Levente 1999 NyVSC-Nyírsuli 335
20. Dudás István 1999 NyVSC-Nyírsuli 333
21. Manger Bence 1999 NyVSC-Nyírsuli 319
22. Szabó Lajos 1999 DSC-SI 313
23. Bágyi Gábor 2000 Albertirsa SE 306
24. Bíró Benedek 2000 DSC-SI 301
25. Bohátka Ádám 2000 DSC-SI 301
26. Almási Attila 1999 DSC-SI 300
27. Soltész Ádám 2000 Szolnoki VSI 300
28. Vass Dániel 1999 NyVSC-Nyírsuli 298
29. Schmaus Krisztián 1999 KSI 296
30. Farkas Hunor 2000 Tekerg_k SE 292
31. Mátravölgyi Bendegúz 2002 KSI 275
32. Bartók István 2000 DSC-SI 259
Onda Tamás 1999 MISI SC NM
 
Kislabdahajítás fiú (99)
1. Horgosi Donát 2000 Szolnoki VSI 37,41
2. Orosz István 2000 NyVSC-Nyírsuli 36,21
3. Kovács Noel 1999 Hevesi SE 35,86
4. Abai Rajmund 1999 Bodasz_l_ 32,14
5. Bohátka Ádám 2000 DSC-SI 31,20
6. Láng Gergő 2000 Albertirsa SE 29,78
7. Almási Attila 1999 DSC-SI 29,11
8. Gorzsás Levente 1999 Tekerg_k SE 29,01
9. Gelu Péter 1999 DSC-SI 26,54
10. Bartók István 2000 DSC-SI 23,23
 
60 m leány döntő (98)
1. Földvári Evelin 1998 KSI 8,85
2. Filyó Fanni 1998 Szolnoki VSI 8,98
3. Gergely Bianka 1998 Budaörsi DSE 9,17
4. Goller Klaudia 1998 NyVSC-Nyírsuli 9,41
5. Domokos Tímea 1998 Békési DAC 9,47
6. Bágyi Erika 1998 Albertirsa SE 9,53
7. Egri Kiss Gréta 1998 NyVSC-Nyírsuli 9,57
8. Magyarosi Iona 1998 Kolozsvár/ROM 9,59
 
60 m leány 1.ief. (98)
1. Filyó Fanni 1998 Szolnoki VSI 9,11
2. Egri Kiss Gréta 1998 NyVSC-Nyírsuli 9,41
3. Bágyi Erika 1998 Albertirsa SE 9,48
4. Domokos Tímea 1998 Békési DAC 9,50
5. Ed_cs Fanni 1998 MISI SC 9,74
6. Antal Georgina 1998 MISI SC 9,76
7. Buczkó Renáta 1998 DSC-SI 9,85
 
Távolugrás leány (98)
1. Filyó Fanni 1998 Szolnoki VSI 428
2. Földvári Evelin 1998 KSI 427
3. Rippel Rebeka 1998 KSI 422
4. Soltész Gréta 1998 Hatvani Szabadid_sport 412
5. Bágyi Erika 1998 Albertirsa SE 404
6. Gazdag Florina 1998 KSI 404
7. Gergely Bianka 1998 Budaörsi DSE 401
8. Bohus Lídia 1998 Békési DAC 390
9. Domokos Tímea 1998 Békési DAC 386
10. Veres Fanni 1998 Békési DAC 383
11. Kolozsi Rebeka 1998 MISI SC 377
12. Magyar Fanni 1998 NyVSC-Nyírsuli 376
13. Olasz Anett 1998 NyVSC-Nyírsuli 376
14. Ed_cs Fanni 1998 MISI SC 374
15. Egri Kiss Gréta 1998 NyVSC-Nyírsuli 372
16. Guba Laura 1998 DSC-SI 360
17. Dorka Dóra 1998 NyVSC-Nyírsuli 351
18. Lakatos Dzsenifer 1998 DSC-SI 350
19. Letek Nóra 1998 MISI SC 348
20. Csortos Anna 1998 Szolnoki VSI 347
21. Nesteriuc Iona 1998 Kolozsvár/ROM 347
22. Varga Krisztina 1998 Tekerg_k SE 347
23. Smausz Rebeka 1998 Nagyvárad/ROM 346
24. Batári Renáta 1998 NyVSC-Nyírsuli 344
25. Antal Georgina 1998 MISI SC 343
26. Kiss _zike 1998 NyVSC-Nyírsuli 333
27. Vígh Virág 1998 Szolnoki VSI 327
28. Szabó Krisztina 1998 NyVSC-Nyírsuli 309
29. Bárdi Fatime 1998 Szolnoki VSI 308
30. Takács Emese 1998 NyVSC-Nyírsuli 261
 
 
60 m leány 1.ief. (99)
1. Király Adél 2000 BMTE 9,74
2. Bukóczki Fanni 1999 MISI SC 9,81
3. Kól Vivien 1999 MISI SC 9,95
4. Bíró Dorina 1999 Szolnoki VSI 10,06
5. Györfi Ágnes 1999 DSC-SI 10,07
6. Ádám Dorka 2000 Albertirsa SE 10,74
7. Fazekas Kincső 2000 DSC-SI 10,99
 
60 m gát leány döntő (99)
1. Milus Petra 1999 Szolnoki VSI 11,51
2. Láng Gabriella 1999 Albertirsa SE 12,08
3. Kovács Kinga 1999 DSC-SI 12,26
4. Barhács Krisztina 1999 Szolnoki VSI 12,49
5. Ádám Dorka 2000 Albertirsa SE 12,95
6. Muha Gabriella 2000 Munkácsi DSZESA/UKR 13,72
7. Muha Andrea 2000 Munkácsi DSZESA/UKR 13,88
8. Buskó Nikolett 1999 Szolnoki VSI 14,45
 
60 m gát leány 1.ief. (99)
1. Milus Petra 1999 Szolnoki VSI 11,28
2. Láng Gabriella 1999 Albertirsa SE 12,23
3. Kovács Kinga 1999 DSC-SI 12,25
4. Barhács Krisztina 1999 Szolnoki VSI 12,80
5. Buskó Nikolett 1999 Szolnoki VSI 13,68
6. Ádám Dorka 2000 Albertirsa SE 13,84
 
Távolugrás leány (99)
1. Miklós Andrea 1999 Kolozsvár/ROM 416
2. Orján Viktória 1999 Szolnoki VSI 386
3. Király Adél 2000 BMTE 385
4. Széki Petra 1999 NyVSC-Nyírsuli 380
5. Láng Gabriella 1999 Albertirsa SE 372
6. Bukóczki Fanni 1999 MISI SC 370
7. Szabó Roxána 1999 DSC-SI 360
8. Máté Gréta 2000 NyVSC-Nyírsuli 360
9. Eördög Réka 1999 NyVSC-Nyírsuli 359
10. Balogh Viktória 1999 DSC-SI 354
11. Nédó Georgina 1999 Szolnoki VSI 352
12. Szilágyi Petra 2000 DSC-SI 352
13. Pazonyi Réka 1999 NyVSC-Nyírsuli 352
14. Szegedi Zsófia 1999 DSC-SI 351
15. Rácz Nikolett 2000 KSI 343
16. Györki Ágnes 1999 DSC-SI 342
17. Széki Dóra 2000 NyVSC-Nyírsuli 338
18. Buskó Nikolett 1999 Szolnoki VSI 337
19. Kovács Fabula Barbara 1999 NyVSC-Nyírsuli 337
20. Szabó Semon 1999 NyVSC-Nyírsuli 337
21. Pop Paula 1999 Nagyvárad/ROM 336
22. Kól Vivien 1999 MISI SC 335
23. Hámor Emese 2000 GEAC 330
24. Barhács Kriszta 1999 Szolnoki VSI 327
25. Meze Mihaela 1999 Nagyvárad/ROM 325
26. Kovács Kinga 1999 DSC-SI 323
27. Rácz Hajnalka 1999 NyVSC-Nyírsuli 323
28. Kovács Gabriella 1999 MISI SC 320
29. Tóth Amanda 1999 MISI SC 320
30. Szabó Mária 1999 Szolnoki VSI 313
31. Bozóki Fanni 1999 Szolnoki VSI 309
32. Muha Gabriella 2000 Munkácsi DSZESA/UKR 309
33. Vass Barbara 2000 DSC-SI 301
34. Nagy Gabriella 2000 DSC-SI 288
35. Piskoti Andrada 2000 Nagyvárad/ROM 262
36. Csordás Anita 1999 Szolnoki VSI 243
 
Váltó (100-200-200-300 m) 3. if. alapján
1. KSI "A" 2:02,85
2. MISI SC "A" 2:04,47
3. Nagyvárad/ROM "A" 2:06,51
4. Szolnoki VSI "A" 2:06,81
5. MISI SC "B" 2:09,23
6. KSI "B" 2:14,30
MISI SC "C" 2:14,30
8. Szolnoki VSI "E" 2:15,21
9. Békési DAC "A" 2:15,78
10. DSC-SI "D" 2:17,84
11. Szolnoki VSI "D" 2:19,44
12. Békési DAC "B" 2:20,69
13. KSI "C" 2:22,47
14. Albertirsa 2:25,73
15. Szolnoki VSI "B" 2:26,49
16. DSC-SI "A" 2:27,49
17. DSC-SI "B" 2:27,76
18. Szolnoki VSI "C" 2:33,52
DSC-SI "C" DNS
Nagyvárad/ROM "B" DNS

Bp. Iharos pálya, 2009.05.03
A Pest Megyei Atlétikai Szövetség nyílt veterán pályaversenye és Gödöllő város bajnoksága
 
60 m gát leány gyermek
1. Kovács Emma 98 Gödöll_i EAC 11,07
2. Hámor Emese 00 Gödöll_i EAC 12,55
3. Láng Gabriella 99 Albertirsa SE 13,72
 
800 m leány gyermek
1. Kovács Emma 98 Gödöllői EAC 2:45,20
2. Juhász Mirtill 97 Dunakeszi VSE 2:49,01
3. Jurai Zsófia 99 BDSE 2:53,55
4. Ostermayer Dorka 99 BDSE 2:59,91
5. Hámor Emese 0 Gödöll_i EAC 3:05,21
6. Jurai Boglárka 99 BDSE 3:05,50
7. Láng Gabriella 99 Albertirsa SE 3:11,00
8. Fuchs Réka 0 BDSE 3:35,91
 
60 m gát fiú gyermek
1. Józsa Tamás 97 Gödöllői EAC 10,66
2. Lengyel Kristóf 97 FTC 11,90
3. Monok Tibor 97 Albertirsa SE 12,21
4. Borhy Botond 99 Gödöll_i EAC 12,41
5. Láng Gergő 00 Albertirsa SE 13,01
6. Thúry Martin 97 Gödöll_i EAC 13,09
7. Legéndi Bendegúz 99 Albertirsa SE 13,16
 
800 m fiú gyermek
1. Olasz Domonkos 97 BDSE 2:33,73 f2
2. Koltai Benjámin 98 BDSE 2:37,90 f2
3. Tóth András 99 BDSE 2:41,36 f2
4. Gyalog Márton 97 BDSE 2:43,37 f2
5. Józsa Tamás 97 Gödöllői EAC 2:47,84 f1
6. Patai Balázs 98 Dunakeszi VSE 2:48,81 f1
7. Garami Kristóf 99 BDSE 2:49,38 f2
8. Abdul Kevin Kristóf 99 FTC 2:51,50 f1
9. Melegh Csongor 97 BDSE 2:54,39 f2
10. Thúry Martin 97 Gödöll_i EAC 2:55,07 f1
11. Lengyel Zalán 99 FTC 2:56,45 f1
12. Láng Gergő 00 Albertirsa SE 2:57,50 f1
13. Szenderffy Dániel 99 Dunakeszi VSE 3:00,67 f1
14. Kovács Domonkos 98 BDSE 3:01,79 f2
15. Monok Tibor 97 Albertirsa SE 3:02,81 f1
16. Borhy Botond 99 Gödöllői EAC 3:02,93 f1
17. Ostermayer Barna 99 BDSE 3:14,96 f2
18. Legéndi Bendegúz 99 Albertirsa SE 3:33,06 f1

 


Dortmund, 2009. március 14-15.
Nemzetközi atlétikai viadal

Magasugrás 14.03.2009

1.Egbers, Sophia 98 Kreis Dortmund 1,33 m
2.Datzert, Laura 98 Kreis Dortmund 1,30 m
3.Steinmann, Madita 99 Dortmund Nord-West 1,30 m
4.Doremalen, Dora van 99 Budapest 1,24 m
5.Berg, Linnea 98 Lund 1,18 m
6.Jordan, Monika 98 Rydultowy 1,18 m
7.Houben, Eline 98 Leuven 1,18 m
8.Alfsmann, Thea 98 Dortmund Nord-West 1,15 m
9.Warlo, Hanna 98 Rydultowy 1,10 m
9.Loock, Hanne Van 99 Leuven 1,10 m
11.Bagyi, Erika 98 Budapest 1,10 m
12.Bjerken, Iris 99 Lund 1,05 m
12.Barker, Jessica 98 Leeds 1,05 m
14.Leuschner, Vivien 99 Zwickau 1,05 m
14.Korsen, Sanne98 Eindhoven 1,05 m
14.Hardisty, Jasmine 98 Leeds 1,05 m
17.Schelling, Laura 98 Eindhoven 1,05 m
18.Baacke, Lina 99 Zwickau 1,00 m


Távolugrás 14.03.2009

1.Schwarz, Antonia 98 Kreis Dortmund 4,56 m
2.Crampton, Caiomhe 98 Leeds 4,20 m
3.Bagyi, Erika 98 Budapest 4,07 m
4.Cirkel, Hannah 98 Kreis Dortmund 3,97 m
5.Brasseur, Bo 98 Leuven 3,91 m
6.Poljak, Allegra 99 AK Vojvodina Novi Sad 3,80 m
7.Jordan, Monika 98 Rydultowy 3,80 m
8.Kiraly, Adel 99 Budapest 3,79 m
9.Al-Naji, Hannan 98 Kreis Dortmund 3,76 m
10.Schipmann, Marlene 98 Dortmund Nord-West 3,72 m
11.Warlo, Hanna 98 Rydultowy 3,70 m
12.Boonen, Emma 98 Leuven 3,65 m
13.Schans, Jip van der 98 Eindhoven 3,64 m
14.Crabbe, Lore 98 Leuven 3,61 m
15.Leuschner, Vivien 99 Zwickau 3,60 m
16.Ridegard, Nicole 99 Lund 3,55 m
17.Saller, Laura 99 Zwickau 3,44 m
18.Sandhu, Serina 98 Leeds 3,42 m
19.Urbanczyk, Dominika 98 Rydultowy 3,38 m
20.Scheemaeker, Sarah 99 Leuven 3,24 m
21.Ofosu Nyako, Vittoria 99 Zwickau 3,24 m
22.Schreiter, Anna 99 Zwickau 3,17 m
23.Bogaerts, Rosa 98 Eindhoven 2,85 m
24.Hermansson, Linnea 98 Lund 2,71 m


50 m Síkfutás 15.03.2009

1.Crampton, Caiomhe 98 Leeds/Großbritanien 7,42 sec 1./I
2.Zagler, Lorena 98 TuS Ende 7,49 sec 2./I
3.Brasseur, Bo 98 Leuven/Belgien 7,61 sec 3./I
4.Badde, Antonia 98 SC Union 08 Lüdinghausen 7,83 sec 1./II
5.Bagyi, Erika 98 Budapest/Ungarn 7,89 sec 2./II
6.Duppen, Lisan van 98 LGD Deurne 7,92 sec 3./II
7.Hübner, Paula 98 SC Union 08 Lüdinghausen 8,08 sec 4./I
8.Houben, Eline 98 Leuven/Belgien 8,10 sec 1./III
9.Schulze, Vanessa 98 LG Wipperfürth 8,14 sec 1./V
9.Strach, Julia 98 Castroper TV 8,14 sec 1./VI
9.Riffel, Corinna 98 LC Hansa Stuhr 8,14 sec 2./III
12.Saalberg, Eveline 98 GVAC Veldhoven 8,15 sec 1./VII
13.Häseler, Ronja 98 DJK SuS Brambauer 8,21 sec 3./III
14.Langhorst, Selina 98 MT 1861 Melsungen 8,23 sec 5./I
15.Berg, Linnea 98 IFK Lund/Schweden 8,25 sec 2./VII
16.Barker, Jessica 98 Leeds/Großbritanien 8,27 sec 4./III
17.Erbe, Maja 98 MT 1861 Melsungen 8,28 sec 1./IV
17.Claus, Anna-Lena 98 Sport-Union Annen 8,28 sec 3./VII
19.Moonen, Britt 98 GVAC Veldhoven 8,31 sec 1./IIX
19.Kelsee, James 98 Leeds/Großbritanien 8,31 sec 6./I
19.Cirkel, Hannah 98 DJK SuS Brambauer 8,31 sec 5./III
22.Lang, Anja 98 LG Hünxe 8,33 sec 2./V
23.Grandao, Mira 98 CSV Krefeld 8,40 sec 4./II
24.Lang, Mona 98 LG Hünxe 8,41 sec 2./VI
25.Eickhoff, Carla 98 TSG Lennestadt 8,44 sec 2./IIX
26.Saßmannshausen, Jana 98 LAG Siegen 8,48 sec 3./V
27.Winter, Sophie 98 FC Schalke 04 8,52 sec 2./IV
28.Müschenborn, Hannah 98 LG Hünxe 8,53 sec 3./IV
28.Crabbe, Lore 98 Leuven/Belgien 8,53 sec 3./IIX
30.Bolz, Leonie 98 TuS Ampen 8,54 sec 5./II
31.Hardisty, Jasmine 98 Leeds/Großbritanien 8,56 sec 6./II
32.Bode, Kristin 98 LG Hünxe 8,57 sec 3./VI
33.Elb, Chiara 98 LGO/ TVE Barop 8,58 sec 4./V
34.Chochollek, Jana 98 FC Schalke 04 8,59 sec 6./III
35.Wormuth, Laura 98 SC Union 08 Lüdinghausen 8,69 sec 4./IV
36.Sandhu, Serina 98 Leeds/Großbritanien 8,70 sec 5./IV
37.Urbanczyk, Dominika 98 Rydultowy/Polen 8,84 sec 4./IIX
38.Hörning, Thea 98 DJK SuS Brambauer 8,92 sec 5./V
39.Schneider, Linda 98 Castroper TV 8,99 sec 4./VII
40.Nemeth, Napsugar 98 Budapest/Ungarn 9,00 sec 6./IV
41.Janosz, Dominika 98 Rydultowy/Polen 9,13 sec 5./VII
42.Plenge, Lea-Sophia 98 LGO/ TuS Westf. Hombruch 9,15 sec 4./VI
43.D'heur, Leonie 98 LAC - THG Kettwig 9,23 sec 6./VII
44.Braick, Isabelle 98 LG Hünxe 9,29 sec 5./VI
45.Pitula, Lina 98 LGO/ TVE Barop 9,35 sec 6./V
46.Hermansson, Linnena 98 IFK Lund/Schweden 9,86 sec 5./IIX


Távolugrás 15.03.2009

1.Zagler, Lorena 98 TuS Ende 4,34 m
2.Brennholt, Fenja 98 TV Wattenscheid 01 4,30 m
3.Wirth, Melissa 98 LG Wipperfürth 4,16 m
4.Saalberg, Eveline 98 GVAC Veldhoven 4,01 m
5.Badde, Antonia 98 SC Union 08 Lüdinghausen 4,00 m
6.Crampton, Caiomhe 98 Leeds/Großbritanien 3,98 m
7.Saßmannshausen, Jana 98 LAG Siegen 3,90 m
8.Strach, Julia 98 Castroper TV 3,82 m
9.Duppen, Lisan van 98 LGD Deurne 3,81 m
10.Falkenstein, Catharina 98 SSG Köningswinter 3,77 m
11.Berg, Linnea 98 IFK Lund/Schweden 3,76 m
11.Bagyi, Erika 98 Budapest/Ungarn 3,76 m
13.Grandao, Mira 98 CSV Krefeld 3,74 m
13.Langhorst, Selina 98 MT 1861 Melsungen 3,74 m
15.Moonen, Britt 98 GVAC Veldhoven 3,73 m
16.Bolz, Leonie 98 TuS Ampen 3,70 m
16.Hübner, Paula 98 SC Union 08 Lüdinghausen 3,70 m
16.Houben, Eline 98 Leuven/Belgien 3,70 m
19.Riffel, Corinna 98 LC Hansa Stuhr 3,66 m
20.Erbe, Maja 98 MT 1861 Melsungen 3,63 m
21.Hardisty, Jasmine 98 Leeds/Großbritanien 3,60 m
22.Winter, Sophie 98 FC Schalke 04 3,57 m
23.Schmidt, Nora 98 LC Attendorn 3,56 m
24.Lang, Mona 98 LG Hünxe 3,55 m
25.Wormuth, Laura 98 SC Union 08 Lüdinghausen 3,52 m
26.Elb, Chiara 98 LGO/ TVE Barop 3,46 m
27.Eickhoff, Carla 98 TSG Lennestadt 3,44 m
28.Gläser, Inga 98 SSG Köningswinter 3,42 m
29.Brasseur, Bo 98 Leuven/Belgien 3,41 m
30.Booenen, Emma 98 Leuven/Belgien 3,39 m
31.Häseler, Ronja 98 DJK SuS Brambauer 3,38 m
32.Bode, Kristin 98 LG Hünxe 3,35 m
33.Chochollek, Jana 98 FC Schalke 04 3,33 m
34.Hörning, Thea 98 DJK SuS Brambauer 3,30 m
35.Schulze, Vanessa 98 LG Wipperfürth 3,27 m
36.Crabbe, Lore 98 Leuven/Belgien 3,26 m
36.Claus, Anna-Lena 98 Sport-Union Annen 3,26 m
38.Braick, Isabelle 98 LG Hünxe 3,20 m
39.Müschenborn, Hannah 98 LG Hünxe 3,15 m
40.Nemeth, Napsugar 98 Budapest/Ungarn 3,13 m
41.D'heur, Leonie 98 LAC - THG Kettwig 3,10 m
42.Pitula, Lina 98 LGO/ TVE Barop 3,07 m
43.Plenge, Lea-Sophia 98 LGO/ TuS Westf. Hombruch 2,96 m
44.Hermansson, Linnena 98 IFK Lund/Schweden 2,57 m
 


Budapest, 2009.01.31.
A Pest Megyei Atlétikai szövetség és az FTC fedettpályás
10-11-12 éves gyermek versenye
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1. Varga Hunor 1999 UTE 9.6
2. Hortobágyi József 1999 Ikarus SE 9.9
3. Bottlik Jákim 1999 Ikarus SE 10.2
4. Láng Gergő 2000 Albertirsa 10.6
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 2. időelőfutam
1. Ludvig Olivér 1999 Ikarus SE 9.2
2. Abdul Kevin Kristóf 1999 FTC 9.6
3. Bágyi Gábor 1999 Albertirsa 10.2
4. Mátkás Péter 1999 UTE 11.0
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 5. időelőfutam
1. Kiss József 1999 Csepeli DAC 9.5
2. S. Zsombor 1999 FTC 9.6
3. Tóth Szabolcs 1999 Csepeli DAC 9.8
4. Legéndi Bendegúz 1999 Albertirsa 10.0
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 7. időelőfutam
1. Farkas Ádám 2000 Albertirsa 9.5
2. Kovács Zalán 1999 Postás SE 9.6
3. Török Dániel 1999 FTC 11.6
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás B döntő
1. Felföldi Ádám 1999 UTE 9.2
2. Farkas Ádám 1999 Albertirsa 9.5
3. Kiss József 1999 Csepeli DAC 9.7
4. Borhy Botond 1999 GEAC 9.7
 
Gyermek 10 éves lány 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1. Dora van Doremalen 1999 FTC 9.8
2. Novák Márta 1999 Ikarus SE 10.3
3. Láng Gabriella 1999 Albertirsa 10.3
4. Kriszt Katalin 1999 GEAC 10.8
 
Gyermek 10 éves lány 60 méter síkfutás 5. időelőfutam
1. Balogh Vivien 1999 FTC 10.0
2. Gergő Patrícia 1999 Csepeli DAC 10.3
3. Kriszt Annamária 1999 GEAC 10.6
4. Ádám Dorka 1999 Albertirsa 11.1
 
Gyermek 11 éves lány 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1. Bágyi Erika 1998 Albertirsa 8.9
2. Gazdag Florina 1998 KSI 9.1
3. Szalai Szimonetta 1998 Ikarus SE 9.6
4. Kátai Dorina 1998 Ikarus SE 10.2
Gyermek 11 éves lány 60 méter síkfutás A döntő
1. Földvári Evelin 1998 KSI 8.6
2. Bágyi Erika 1998 Albertirsa 8.8
3. Gatdag Florina 1998 KSI 9.2
4. Demján Veronika 1998 FTC 9.4
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter gátfutás 2. időelőfutam
1. Borhy Botond 1999 GEAC 12.5
2. Legéndi Bendegúz 1999 Albertirsa 12.5
3. Hortobágyi József 1999 Ikarus SE 14.2
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter gátfutás 3. időelőfutam
1. Láng Gergő 1999 Albertirsa 13.4
2. Farkas Ádám 1999 Albertirsa 13.5
 
Gyermek 10 éves lány 60 méter gátfutás 1. időelőfutam
1. Dóra van Doremalen 1999 FTC 11.0
2. Láng Gabriella 1999 Albertirsa 14.0
3. Kriszt Katalin 1999 GEAC 16.4
 
Gyermek 10 éves lány 60 méter gátfutás 2. időelőfutam
1. Ádám Dorka 1999 Albertirsa 14.5
2. Kriszt Annamária 1999 GEAC 15.8
3. Hámor Emese 1999 GEAC 16.2
 
Gyermek 11 éves lány távolugrás
1. Földvári Evelin 1998 KSI 393
2. Bágyi Erika 1998 Albertirsa 390
3. Gazdag Florina 1998 KSI 377
4. Szalai Szimonetta 1998 Ikarus SE 373
5. Tar nikolett 1998 Csepeli DAC 361
6. Demján Veronika 1998 FTC 360
7. Nikoland Fédra 1998 MAFC 344
8. Németh Napsugár 1998 Ikarus SE 335
9. Dávid Dzsenifer 1998 FTC 325
10. Brázda Enik_ 1998 Csepeli DAC 312
11. Nagy Klaudia 1998 FTC 304
12. Bodnár Csilla 1998 FTC 297
13. Kátai Dorina 1998 Ikarus SE 288
14. Czine Sára 1998 Ikarus SE 285
15 Gremsperger Kata 1998 MAFC 285
 

Dunakeszi, 2009.01.18.
A Pest Megyei Atlétikai Szövetség és a Dunakeszi VSE Fedettpályás
10-11-12 éves gyermek versenye
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1.Kovács Noel 99 Hevesi SE 9,04
2.Borhy Botond 99 GEAC 9,61
3.Farkas Ádám 99 ASE 9,68
4.Abdul-Kevin Kristóf 99 FTC 9,76
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 2. időelőfutam
1.Szalay Benedek 99 KSI 9,58
2.Tóth Szabolcs 99 Csepeli DAC 9,90
3.Pongrácz Bence 99 DVSE 10,00
4.Láng Gergő 99 ASE 10,56
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 4. időelőfutam
1.Szeneffy Dániel 99 DVSE 9,94
2.Tóth Patrik 99 Csepeli DAC 10,18
3.Lisóczkyi Simon 99 DVSE 11,00
4.Mócza Dániel 99 ASE 11,37
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 5. időelőfutam
1.Erdélyi Gábor 99 DVSE 10,42
2.Barta Levente 99 BMTE 10,45
3.Kovács Gábor 99 ASE 11,57
4.Győri Balázs 99 ASE 12,40
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 6. időelőfutam
1.Szilvási Csaba 99 FTC 9,66
2.Kovács Kevin 99 DVSE 10,34
3.Bágyi Gábor 99 ASE 10,54
4.Végner Tamás 99 DVSE 11,00
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás 8. időelőfutam
1.Legéndi Bendegúz 99 ASE 10,72
2.Monoki Marcell 99 DVSE 11,39
3.Kémenes Áron 99 FTC 11,50
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter síkfutás "B" döntő
1.Szalay Benedek 99 KSI 9,19
2.Farkas Ádám 99 ASE 9,40
3.Borhy Botond 99 GEAC 9,45
4.Szilvási Csaba 99 FTC 9,59
 
Gyermek 11 éves fiú 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1.Tóth Áron 98 BHSE 8,55
2.Pápai Benedek 98 GEAC 9,26
3.Pataki Balázs 98 Csepeli DAC 9,81
4.Csepcsényi Örs 98 ASE 10,38
Gyermek 12 éves fiú 60 méter síkfutás 3. időelőfutam
1.Kosztolányi Bence 97 Váci R. 9,43
2.Kökény Péter 97 DVSE 9,82
3.Ádám Márk 97 ASE 10,28
 
Gyermek 12 éves fiú 60 méter síkfutás 4. időelőfutam
1.Lengyel Kristóf 97 FTC 9,33
2.Péter Tamás 97 DVSE 9,80
3.Monok Tibor 97 ASE 9,87
 
Gyermek 10 éves fiú 60 méter gátfutás - 3 időfutam alapján
1.Borhy Botond 99 GEAC11,64 f1
2.Legendi Bendegúz 99 ASE 12,91 f1
3.Láng Gergő 00 ASE 13,09f2
4.Mátravölgyi Árpád 99 KSI 13,10 f1
5.Farkas Ádám 00 ASE 13,20 f2
6.Kovács Gábor 00 ASE 14,60 f2
7.Dágui Gábor 00 ASE 17,79 f3
8.Mocza Dániel 99 ASE 18,90 f3
9.Győri Balázs 00 ASE 29,00 f3
 
Gyermek 11 éves fiú 60 méter gátfutás - 1 időfutam alapján
1.Pataki Balázs 98 Csepeli DAC 11,92 f1
2.Mátravölgyi Álmos 98 KSI   12,88 f1
3.Csepcsényi Örs 98 ASE 13,80 f1
 
Gyermek 12 éves fiú 60 méter gátfutás - 2 időfutam alapján
1.Simon Balla István 97 FTC 9,80 f1
2.Bocskai Barnabás 97 KSI 10,41 f1
3.Józsa Tamás 97 GEAC 11,93 f2
4.Nagy Barnabás 97 GEAC 12,47 f1
5.Monok Tibor 97 ASE 12,62 f2
6.Ádám Márk 97 ASE 14,10            f2
 
Gyermek 10 éves fiú távolugrás
1.Bohry Botond 99 GEAC 375
2.Simonváros Csanád 99 GEAC 373
3.Kovács Noel 99 Hevesi SE 370
4.Szalay Benedek 99 KSI 367
5.Abdul Kevin Kristóf 99 FTC 364
6.Szilvási Csaba 99 FTC 360
7.Tóth Szabolcs 99 Csepeli DAC 343
8.Bartha Előd 99 BMTE 340
9.Kiss József 99 Csepeli DAC 332
10.Papp Soma 99 DVSE 328
11.Láng Gergő 99 ASE 326
12.Mátravölgyi Árpád 99 KSI 326
13.Tóth Patrik 99 Csepeli DAC 325
14.Szenderffy Dániel 99 DVSE 321
15.Farkas Ádám 99 ASE 318
16.Pongrácz Bence 99 DVSE 311
17.Legéndi Bendegúz 99 ASE 310
18.Hamar Miklós 99 GEAC 303
19.Lengyel Zalán 99 FTC 301
20.Erdélyi Gábor 99 DVSE 300
21.Kovács Gábor 99 ASE 300
22.Bágyi Gábor 99 ASE 300
23.Mócza Dániel 99 ASE 300
24.Virág Gergő 99 DVSE 300
25.Kemenes Áron 99 FTC 271
26.Monoki Marcell 99 DVSE 268
27.Győri Balázs 99 ASE 266
MH Bederma Benjámin 02 FTC 234
 
Gyermek 11 éves fiú távolugrás
1.Tóth Áron 98 BHSE 421
2.Varga Tamás 98 DVSE 385
3.Zsombor Dániel 98 FTC 374
4.Mátravölgyi Álmos 98 KSI 371
5.Hausknecht Bence 98 DVSE 367
6.Jávor Sebestyén 98 DVSE 355
7.Pataki Balázs 98 Csepeli DAC 350
8.Porsche Patrik 98 DVSE 345
9.Majsay László 98 Váci R. 336
10.Kiss Martin 98 Váci R. 334
11.Lakatos Dávid 98 DVSE 331
12.Csepcsényi Örs 98 ASE 317
13.Tóth Ádám 98 DVSE 308
14.Patai Balázs 98 DVSE 297
15.Morakcsik Szilárd 98 Váci R. 292
 
Gyermek 12 éves fiú távolugrás
1.Simon Balla István 97 FTC 462
2.Liszka Martin 97 KSI 458
3.Kis Attila 97 GYSI 443
4.Tóth Bence 97 KSI 433
5.Lengyel Kristóf 97 FTC 413
6.Péter Tamás 97 DVSE 382
7.Józsa Tamás 97 GEAC 363
8.Király Gergő 97 DVSE 359
9.Nagy Barnabás 97 GEAC 345
10.Monok Tibor 97 ASE 345
11.Kökény Péter 97 DVSE 341
12.Ádám Márk 97 ASE 340
13.Kosztolyányi Bence 97 Váci R. 332
14.Cicer Csaba 97 FTC 331
15.Dósa Gergő 97 Váci R. 308
16.Orbán Marcell 97 Váci R. 268
 
Gyermek 10 éves leány 60 méter síkfutás 2. időelőfutam
1.Láng Gabriella 99 ASE 10,34
2.Kálmár Sára 99 KSI 10,40
3.Cirják Alíz 00 Csepeli DAC 10,48
4.Rost Katalin 99 GEAC 10,70
 
Gyermek 10 éves leány 60 méter síkfutás 5. időelőfutam
1.Barka Eszter 99 Váci R. 10,00
2.Ádám Dorka 00 ASE 10,83
3.Tóth Renáta 00 Csepeli DAC 10,99
4.Gazsik Gréti 01 DVSE 11,57
 
Gyermek 10 éves leány 60 méter síkfutás 7. időelőfutam
1.Szalontai Nelli 99 ASE 11,01
2.Midléczi Viktória 00 DVSE 11,24
3.László Dorka 00 DVSE 12,60
 
Gyermek 11 éves leány 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1.Bágyi Erika 98 ASE 9,02
2.Kovács Emma 98 GEAC 9,17
3.Gazdag Florina 98 KSI 9,46
4.Tar Nikolett 98 Csepeli DAC 9,64
 
Gyermek 11 éves leány 60 méter síkfutás "A" döntő
1.Földvári Evelyn 98 KSI 8,90
2.Bágyi Erika 98 ASE 9,02
3.Kovács Emma 98 GEAC 9,14
4.Gazdag Florina 98 KSI 9,50
 
Gyermek 12 éves leány 60 méter síkfutás 2. időelőfutam
1.Demján Dorottya 97 FTC 8,80
2.Kiss Bernadett 97 KSI 9,96
3.Hortobányi Claudia 97 ASE 10,20
 
Gyermek 10 éves leány 60 méter gátfutás - 2 időfutam alapján
1.Van Doremalen Dóra 99 FTC 11,59 f1
2.Hámor Emese 99 GEAC 13,13 f1
3.Láng Gabriella 99 ASE 13,47 f2
4.Ádám Dorka 00 ASE 13,51 f2
5.Szalontai Nelli99 ASE 14,08 f1
6.Kriszt Katalin 99 GEAC 14,36 f2
 
Gyermek 11 éves leány 60 méter gátfutás - 1 időfutam alapján
1.Kovács Emma 98 GEAC 10,69
2.Ripsel Rebeka 98 KSI 10,73
3.Bágyi Erika 98 ASE 13,80
 
Gyermek 12 éves leány 60 méter gátfutás - 1 időfutam alapján
1.Grenács Réka 97 Váci R. 12,80
2.Kis Bernadett 97 KSI 13,66
3.Hortobágyi Klaudia 97 ASE 16,31
 
Gyermek 10 éves leány távolugrás
1.Dóra Van Doremalen 99 FTC 376
2.Sipos Csenge 99 Hevesi SE 370
3.Hámor Emese 00 GEAC 363
4.Fodor Ibolya 99 Csepeli DAC 355
5.Kareczki Réka 99 Váci R. 343
6.Király Adél  99 BMTE 342
7.Láng Gabriella 99 ASE 337
8.Jezsek Brigitta 99 Csepeli DAC 336
9.Sipos Borbála 99FTC 335
10.Kovács Fanni 99 Csepeli DAC 335
11.Rácz Nikolett 00 KSI 334
12.Gerő Patrícia 99 Csepeli DAC 328
13.Kosik Kira 99 Váci R. 328
14.Barta Eszter 99 Váci R. 325
15.Tóth Renáta 00 Csepeli DAC 313
16.Barta Viktória Szimonetta 99 DVSE 307
17.Kalmár Sára 99 KSI 303
18.Szalontai Nelli 99 ASE 299
19.Ádám Dorka 00 ASE 298
20.Cirják Aliz 00 Csepeli DAC 290
21.Kriszt Katalin 99 GEAC 288
22.Végner Viktória 99 DVSE 285
23.Dézsi Tünde 99 DVSE 271
24.Papp Csenge 99 DVSE 262
25.Migléczi Viktória 99 DVSE 257
26.Ecsedi Sára 99 ASE 255
27.Keszthelyi Kata 99 DVSE  230
28.László Dorka 99 DVSE 224
29.Gazsi Gréta 99 DVSE 206
30.Glasza Nóra 99 DVSE 196
MHBederna Benita 02 FTC 231
 
Gyermek 11 éves leány távolugrás
1.Rippek Rebeka 98 KSI 416
2.Kovács Emma 98 GEAC 413
3.Földvári Evelyn 98 KSI 405
4.Balog Alexa 98 DVSE 389
5.Hanzehk Bianka98 Váci R. 380
6.Bágyi Erika  98 ASE 376
7.Tar Nikolett  98 Csepeli DAC 367
8.Gazdag Florina 98 KSI 366
9.Papp Lili 98 DVSE 350
10.Dankó Anna 98 DVSE 350
11.Kulcsár Kata 98 Csepeli DAC 338
12.Gáspár Tamara 98 Váci R. 335
13.Pintér Krisztina 98 DVSE 322
14.Szegedi Enikő 98 DVSE 322
15.Brázda Enikő 98 Csepeli DAC 315
16.Perei Tirza 98 DVSE 294
17.Rácz Bernadett 98 Váci R. 279
18.Kovács Nóra 98 DVSE 264
 
Gyermek 12 éves leány távolugrás
1.Forgács Réka 97 BMTE      400
2.Demján Dorottya 97 FTC     398
3.Dósa Fruzsina 97 Hevesi SE 394
4.Fricz Nikolett 97 Hevesi SE 393
5.Grenács Réka 97 Váci R.     384
6.Baráti Patrícia 97 DVSE       382
7.Simkai Rékai 97 FTC           375
8.Balázs Klaudia 97 FTC        372
9.Hortobágyi Klaudia 97 ASE          351
 
Pontos idő
 
Naptár
2017. Március
HKSCPSV
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
<<   >>
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatók
Indulás: 2009-10-27
 

Brutal Wonderland~ Álarcoshölgy blogja. #kritika #graphics #cikkek #filmek #webkritika #érdekességet katt katt    *****    Meg van írva a csillagokban    *****    ketkes.com    *****    húsvéti receptek, ételek, sütemények    *****    Húsvéti receptek    *****    LUCY HALE MAGYARORSZÁG - ISMERD MEG A HAZUG CSAJOK TÁRSASÁGÁNAK FÕSZEREPLÕJÉT, ARIÁT - LUCY HALE MAGYARORSZÁG    *****    citylifebygirl - városi élet egy lánytól - blog és extra    *****    NaNoWriMo - avagy hogyan írok meg 1 hónap alatt 1 könyvet? Nézz be, és megtudod! :) Még sok más írásom is vár! :)    *****    Leighton Meester - Tudj meg te is mindent a Gossip Girl sikeres színésznõjérõl - Leighton Meester - Interjúk - Cikkek -    *****    Aktív szerepjáték várja folyamatosan az érdeklõdõket! SZEREPJÁTÉK!    *****    citylifebygirl - városi élet egy lánytól - blog és extra    *****    Élõ asztrológiai tanácsadás a SKYPE-on, BECSÜLET KASSZÁS alapon. Fordulj hozzám bizalommal!    *****    "Kedves naplóm... a mai nap más lesz. Ma van az a nap, amikor újra élni fogok." Elena    *****    "- Kell lennie valaminek, amit nem vettünk észre. - Nem. Katherine gyõzött. Hosszú játékot játszott és végül nyert."    *****    "You are my always. And i just want the chance to be yours" A Zöld Íjász imádott álompárja! Ha te is imádod õket katt!    *****    N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!    *****    NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!    *****    Megátkozott világ - keresd a Wattpad-en! -- Megátkozott világ - keresd a Wattpad-en! --Megátkozott világ    *****    Sziasztok! Folyamatosan frissül a történetem a Wattpaden. Témája a zombi apokalipszis. Örülnék, ha beleolvasnál! :)    *****    INGYENES ASZTRO-suli, bármikor elkezdheted, a tanulásodban segítelek! Légy a magad asztrológusa!