Albertirsa atlétika
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Hírek röviden

 

 

Albertirsa Város

Bajnokságán

készült képeket

és az elért eredményeket

megtekinthetik a főoldalon

található linkekre kattintva.

 
Gyerek eredményeink
 
Serdülő eredményeink
 
Junior eredményeink
 
Ifi eredményeink
 
Felnőtt eredményeink
 
Linkek
 

LidoDesign

LidoDesign

 


 

2. félév 2009
Tatabánya, 2009.09-26-27.
GEOTECH SERDÜLŐ EGYÉNI ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
 
100 m gát (0,84/8,25) fiú 14 éves "A" döntő -1,0
1. Szűcs Valdó 95 Zalaszám-ZAC 14,04
A bajnok edzője: Gyulai Gyula
2. Kónya Gábor 95 KVDSE 14,64
3. Csuhai Péter 95 FTC 14,73
4. Ecsedi Mátyás 95 ASE 14,97
5. Vörös Krisztián 95 TFSE 15,14
6. Radó Ákos 95 PVSK 15,45
7. Juhász Tamás 95 DSC-SI 15,57
8. Kecskés Máté 95 AC Szekszárd 15,96
 
100 m gát (0,84/8,25) fiú 14 éves 1. ief. +0,1
1. Szűcs Valdó 95 Zalaszám-ZAC 14,24
2. Ecsedi Mátyás 95 ASE 14,82
3. Radó Ákos 95 PVSK 15,46
4. Juhász Tamás 95 DSC-SI 15,50
5. Horváth Patrik 95 Reménység Vác 15,53
6. Bundy Gergely 95 Dunakeszi VSE 15,55
7. Losonci Gábor 95 HÓDIÁK SE 15,72
 
Magasugrás fiú 14 éves
1. Losonci Gábor 95 HÓDIÁK SE 1,79
A bajnok edzője: Héjja Antal
2. Jankovics Dániel 95 KSI SE 1,79
3. Szűcs Valdó 95 Zalaszám-ZAC 1,79
4. Kecskés Máté 95 AC Szekszárd 1,70
5. Dörnyei Kristóf 95 PVSK 1,65
6. Rontó Zsolt 95 Bp. Honvéd SE 1,65
7. Bándli Olivér 95 TSC-Geotech 1,65
8. Patakfalvi Gábor 95 UTE 1,60
9. Kovács Ferenc 95 ASE 1,60
10. Garzó Áron 95 Buda-Cash Békéscsabai AC 1,60
11. Alter Milán 95 Egri SSE 1,60
12. Ecsedi Mátyás 95 ASE 1,55
13. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 1,55
14. Nagy Dávid Péter 95 Szolnoki VSI 1,55
15. Csontos Levente 95 TDAK 1,50
16. Kaszab Dávid 95 Szolnoki VSI 1,45
17 Fekete Róbert 95 TDAK 1,45
- Morvai Bálint 95 Szolnoki VSI NH
- Nyíri Tamás 95 Egri SSE DNS
- Bokor Balázs 95 MAFC DNS
 
80 m leány 13 éves "A" dönt_ +1,9
1. Horváth Klára 96 ARAK 10,32
A bajnok edzője: Halász Géza
2. Szabó Zita 96 ASE 10,51
3. Répási Petra 96 Csepeli DAC 10,55
4. Varga Márta 96 KARC 10,63
5. Tani Zsanett 96 KSI SE 10,69
6. Czagány Blanka 96 TITÁN TC 10,69
7. Kozák Luca 96 DSC-SI 10,86
8. Katona Andrea 96 Csepeli DAC 10,92
 
80 m leány 3. ief. -0,5
1. Szabó Zita 96 ASE 10,73
2. Répási Petra 96 Csepeli DAC 10,81
3. Varga Márta 96 KARC 10,90
4. Szalai Szilvia 96 ARAK 11,28
5. Jancsurák Anna 96 Vasas-Humansoft 11,29
6. Horváth Bianka 96 TSC-Geotech 11,34
7. Zsiga Mónika 96 ARAK 11,36
8. Kocsis Anna 96 SZVSE 11,52
 
80 m gát (0,76) leány 13 éves "A" dönt_ +0,3
1. Répási Petra 96 Csepeli DAC 12,18
A bajnok edzője: Deák Balázs
2. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 12,66
3. Szabó Zita 96 ASE 12,67
4. Tani Zsanett 96 KSI SE 12,70
5. Jancsurák Anna 96 Vasas-Humansoft 12,92
6. Katona Andrea 96 Csepeli DAC 13,27
7. Czagány Blanka 96 TITÁN TC 13,56
8. Lipták Vill_ 96 Buda-Cash Békéscsabai AC 13,64
 
80 m gát (0,76) leány 13 éves 2. ief. 0,0
1. Szabó Zita 96 ASE 12,74
2. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 12,89
3. Papp Kincs_ 96 Buda-Cash Békéscsabai AC 14,14
4. Prikkel Zsanna 96 KARC 14,46
5. Haraszti Gréta 96 MISI SC 15,41
6. Nagy Xénia 96 Szolnoki VSI 16,36
 
Magasugrás leány 13 éves
1. Szabó Zita 96 ASE 1,62
A bajnok edzője: Ecsedi László
2. Szigeti Dalma 96 PVSK 1,53
3. Szűcs Krisztina 96 FTC 1,50
4. Zajác Petra 96 DSC-SI 1,45
5. Dervár Cynthia 96 Kaposvári SI 1,40
5. Pásztor Zsuzsa 96 Buda-Cash Békéscsabai AC 1,40
7. Vadkerti Luca 96 TSC-Geotech 1,40
8. Borsodi Zsuzsa 96 KARC 1,40
9. Kalina Kinga 96 Kaposvári SI 1,35
9. Bokor Lívia 96 MAFC 1,35
10. Lendvai Flóra 96 MAFC 1,35
12. Nagy Xénia 96 Szolnoki VSI 1,35
13. Prikkel Zsanna 96 KARC 1,30
14. Szabó Andrea 96 Szolnoki VSI 1,30
- Kerepesi Eszter 96 Csepeli DAC NH
 
Távolugrás leány 13 éves
1. Szabó Zita 96 ASE 5,27 -1,1
A bajnok edzője: Ecsedi László
2. Répási Petra 96 Csepeli DAC 5,27 -0,3
3. Kerese Kata 96 Zalaszám-ZAC 5,03 -1,8
4. Czagány Blanka 96 TITÁN TC 4,91 +0,2
5. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 4,91 +0,1
6. Horváth Bianka 96 TSC-Geotech 4,81 +1,0
7. Pásztor Zsuzsa 96 Buda-Cash Békéscsabai AC 4,79 -1,0
8. Zajác Petra 96 DSC-SI 4,77 -0,7
9. Kéri Kata 96 KVDSE 4,71 -2,2
10. Borsodi Zsuzsa 96 KARC 4,54 +0,6
11. Kiss Veronika 96 KSI SE 4,51 +0,3
12. Szilvási Csenge 96 FTC 4,48 -0,1
13. Kalina Kinga 96 Kaposvári SI 4,48 -1,5
14. Papp Kincs_ 96 Buda-Cash Békéscsabai AC 4,47 +0,2
15. Horváth Leila 96 Reménység Vác 4,46 +1,0
16. Viktor Dominika 96 FTC 4,41 -1,5
17. Kakucs Szonja 96 Postás SE 4,37 +0,6
18. Pintér Dalma 96 Reménység Vác 4,34 +0,3
19. Kerepesi Eszter 96 Csepeli DAC 4,33 -0,8
20. Haraszti Gréta 96 MISI SC 4,28 +1,7
21. Szabó Andrea 96 Szolnoki VSI 4,08 -1,0
22. Bokor Lívia 96 MAFC 4,03 +0,7
23. Jancsik Alexandra 96 Reménység Vác 3,91 -3,3
- Palásti Luca Anna 96 NyVSC-Nyírsuli NM

 Budapest - UTE, 2009. augusztus 29-30.
BUDAPEST ÉS PEST MEGYE 2009. ÉVI SERDÜLŐ EGYÉNI ÉS GYALOGLÓ BAJNOKSÁGA
 
80 m fiú 13 éves "A" dönt_
1. Nagy Milán 96 Bp. Honvéd SE 10,1
2. Mórocz Márkó 96 Bp. Honvéd SE 10,1
3. Vanó Tamás 96 Gödöll_i EAC 10,5
4. Öller Roland 96 Csepeli DAC 10,5
5. Szilvás Bence 96 Dunakeszi VSE 10,7
6. Bartos János 96 ASE 11,0
7. Bíró Norbert 96 Dunakeszi VSE 11,0
Mh. Olasz Domonkos 97 Budaörsi DSE 10,4
 
80 m fiú 13 éves "B" dönt_
1. Fedor Péter 96 Ikarus BSE 11,2
2. Farkas Botond 96 Reménység Vác 11,4
3. Gér Tamás 96 ASE 11,5
4. Miklós Tamás 96 Ikarus BSE 11,8
5. Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 12,0
- Kriszt Botond 96 Gödöll_i EAC DNS
 
80 m fiú 13 éves 2.ief.
1. Kiss Csaba 96 Tiszaújvárosi SC 9,6
2. Szilvás Bence 96 Dunakeszi VSE 9,7
3. Tiebl Márk 96 TSC-Geotech 11,0
4. Gér Tamás 96 ASE 11,5
5. Fedor Péter 96 Ikarus BSE 11,6
6. Farkas Botond 96 Reménység Vác 11,6
 
80 m fiú 13 éves 3.ief.
1. Nagy Milán 96 Bp. Honvéd SE 10,4
2. Vanó Tamás 96 Gödöll_i EAC 10,5
3. Bartos János 96 ASE 11,0
4. Járinka Zsolt 96 TSC-Geotech 11,6
5. Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 11,6
6. Miklós Tamás 96 Ikarus BSE
 
100 m fiú 14 éves "A" dönt_
1. Stefán Krisztián 95 BMTE 11,4
2. Csuhai Péter 95 FTC 11,5
3. Rády Zoltán 95 Dunakeszi VSE 11,9
4. Galgóczy Bálint 95 Reménység Vác 12,2
5. Horváth Patrik 95 Reménység Vác 12,2
7. Ecsedi Mátyás 95 ASE 12,5
6. Kovács Ferenc 95 ASE 12,5
8. Thury Bence 95 Csepeli DAC 12,6
 
100 m fiú 14 éves 1.ief.
1. Stefán Krisztián 95 BMTE 11,4
4. Vörös Krisztián 95 TFSE 12,4
3. Ecsedi Mátyás 95 ASE 12,4
2. Thury Bence 95 Csepeli DAC 12,4
5. Bucsek Richárd 95 Reménység Vác 12,7
6. Füzi Dániel 95 Ikarus BSE 12,8
7. Jimoh Teslin 95 KSI SE 13,0
8. Meskó Márk 95 Csepeli DAC 13,2
 
100 m fiú 14 éves 2.ief.
1. Farkas Attila 95 Tiszaújvárosi SC 11,8
2. Kovács Ferenc 95 ASE 11,9
3. Galgóczy Bálint 95 Reménység Vác 12,0
4. Horvát Krisztián 95 Beremendi Épít_k SE 12,5
5. Kállay Miklós 95 MAFC 12,5
6. Prebor Dániel 95 KSI SE 12,7
7. Sz_cs Richárd 95 Csepeli DAC 12,8
8. Tóth Sándor 95 KSI SE 13,1
 
100 m gát (0,84/8,25) fiú 14 éves "A" dönt_
1. Csuhai Péter 95 FTC 14,3
2. Ecsedi Mátyás 95 ASE 14,8
3. Bundy Gergely 95 Dunakeszi VSE 15,2
4. Vörös Krisztián 95 TFSE 15,6
5. Thury Bence 95 Csepeli DAC 16,5
6. Albrecht Ádám 95 TFSE 16,6
7. Horváth Patrik 95 Reménység Vác 16,9
8. Jankovics Dániel 95 KSI SE 17,6
 
100 m gát (0,84/8,25) fiú 14 éves 1. ief.
1. Csuhai Péter 95 FTC 14,7
2. Ecsedi Mátyás 95 ASE 15,4
3. Jankovics Dániel 95 KSI SE 15,5
4. Albrecht Ádám 95 TFSE 16,2
5. Füzi Dániel 95 Ikarus BSE 16,7
6. Prebor Dániel 95 KSI SE 17,6
 
300 m gát (0,76) fiú 15 éves
1. Molnár Attila 94 Dunakeszi VSE 40,7
2. Molnár Gergely 94 Dunakeszi VSE 40,7
3. Mohácsi Soma 94 KSI SE 42,8
4. Karacs Róbert 94 Postás SE 45,5
5. Kovács Dávid 94 Ikarus BSE 49,1
6. Törőcsik Krisztián 94 ASE 51,4
7. Kelemen Bálint 94 Ikarus BSE 53,0
Mh. Balogh Bence 94 Gy_ri Dózsa SE 47,7
 
1000 m akadály fiú 13 éves
1. Venyerczán Bence 96 Bp. Honvéd SE 3:15,8
2. Kiss Zoltán 96 III. ker TUE 3:22,0
3. Öller Roland 96 Csepeli DAC 3:30,6
4. Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 3:46,3
5. Veres Csaba 96 Dunakeszi VSE 3:52,9
6. Gér Tibor 96 ASE 4:11,3
Mh. Major Dávid 96 TSC-Geotech 3:30,9
 
Magasugrás fiú 13 éves
1. Mohácsi Kristóf 96 KSI SE 1,43
Szilvás Bence 96 Dunakeszi VSE 1,43
3. Bartos János 96 ASE 1,34
4. Gér Tamás 96 ASE 1,25
Mh. Raffai Péter 96 TSC-Geotech 1,31
 
Magasugrás fiú 14 éves
1. Jankovics Dániel 95 KSI SE 1,73
2. Patakfalvi Gábor 95 UTE 1,61
3. Kovács Ferenc 95 ASE 1,61
4. Ecsedi Mátyás 95 ASE 1,58
5. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 1,79
6. Thury Bence 95 Csepeli DAC 1,49
7. Dobosi Attila 95 ASE 1,49
8. Kállay Miklós 95 MAFC 1,46
- Bokor Balázs 95 MAFC NH
- Miller Patric 95 UTE NH
- Lamos Bence 95 KSI SE NH
Mh. Bondli Olívér 95 TSC-Geotech 1,61
 
Távolugrás fiú 13 éves
1. Vanó Tamás 96 Gödöll_i EAC 5,31
2. Szilvás Bence 96 Dunakeszi VSE 5,29
3. Kriszt Botond 96 Gödöll_i EAC 4,64
4. Szécsi Tibor 96 FTC 4,56
5. Bíró Norbert 96 Dunakeszi VSE 4,56
6. Mohácsi Kristóf 96 KSI SE 4,54
7. Bartos János 96 ASE 4,48
8. Gér Tamás 96 ASE 4,25
9. Fejes Botond 96 KSI SE 4,04
10. Miklós Tamás 96 Ikarus BSE 3,82
11. Mórocz Márkó 96 Bp. Honvéd SE 3,79
Mh. Hiér Milán 96 Pápai SE 5,07
Mh. Kovács Zoltán 96 Miklóssy J. SE 4,94
Mh. Mihalovics Gergely 96 TSC-Geotech 4,57
Mh. Járinka Zsolt 96 TSC-Geotech 4,37
Mh. Tielke Márk 96 TSC-Geotech 4,27
Mh. Felgyói Martin 96 TSC-Geotech 3,98
 
Távolugrás fiú 14 éves
1. Stefán Krisztián 95 BMTE 6,41
2. Patakfalvi Gábor 95 UTE 5,59
3. Csuhai Péter 95 FTC 5,45
4. Rády Zoltán 95 Dunakeszi VSE 5,42
5. Ecsedi Mátyás 95 ASE 5,37
6. Horváth Patrik 95 Reménység Vác 5,35
7. Vörös Krisztián 95 TFSE 5,33
8. Rontó Zsolt 95 Bp. Honvéd SE 5,23
9. Thury Bence 95 Csepeli DAC 5,06
10. Kovács Ferenc 95 ASE 5,00
11. Albrecht Ádám 95 TFSE 4,99
12. Lamos Bence 95 KSI SE 4,97
13. Meskó Tamás 95 Csepeli DAC 4,96
14. Dabasi Attila 95 ASE 4,76
15. Bundy Gergely 95 Dunakeszi VSE 4,62
16. Galgóczi Bálint 95 Reménység Vác 4,53
17. Tóth Sándor 95 KSI SE 4,28
18. Jimoh Tesli 95 KSI SE 4,27
19. Bucsek Richárd 95 Reménység Vác 3,88
20. Sz_cs Richárd 95 Csepeli DAC NM
 
Diszkoszvetés (1 kg) fiú 15 éves
1. Rakovszky Tibor 94 KSI SE 52,78
2. Kecskeméthy Marcell 94 Bp.Honvéd SE 44,53
3. Czéh Bence 94 Dunakeszi VSE 40,17
4. Gy_ri András 94 Margitszigeti AC 35,60
5. Simon Péter 94 Bp.Honvéd SE 35,07
6. Rabb Attila 94 UTE 30,57
7. Csorba Richárd 94 ASE 30,00
8. Csókás Frigyes 94 Reménység Vác 29,22
Mh. Káplár János 94 NyVSC-Nyírsuli 53,98
Mh. Szikszai Róbert 94 NyVSC-Nyírsuli 51,70
Mh. Kiss János 94 NyVSC-Nyírsuli 34,55
Mh. Vámosi Bence 94 NyVSC-Nyírsuli 34,18
 
Gerelyhajítás (600 g) fiú 13 éves
1. Rumi Bendegúz 96 Bp. Honvéd SE 41,40
2. Bíró Roland 96 Reménység Vác 29,94
3. Törőcsik Zsolt 96 ASE 29,31
4. Mohácsi Kristóf 96 KSI SE 27,19
5. Vanó Tamás 96 Gödöll_i EAC 23,11
6. Kriszt Botond 96 Gödöll_i EAC 22,54
7. Szabó Bence 96 KSI SE 22,00
8. Bánki Attila 96 KSI SE 19,74
Mh. Mihalovics Gergely 96 TSC-Geotrech 29,54
Mh. Mánya Ákos 96 TSC-Geotrech 28,38
 
Gerelyhajítás (600 g) fiú 14 éves
1. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 47,86
2. Kurdi Máté 95 Reménység Vác 44,93
4. Jankovics Dániel 95 KSI SE 37,98
5. Kovács Ferenc 95 ASE 35,74
6. Patakfalvi Gábor 95 UTE 34,67
7. Hovanecz Bence 95 Gödöll_i EAC 30,01
8. Dabasi Attila 95 ASE 27,91
10. Kiss Bálint 95 Ikarus BSE 24,02
11. Miller Patrik 95 UTE 22,64
Mh. Török Krisztián 87 FTC 69,11
Mh. Koczhan Ciprián 95 Nagyk_rösi AUSE 42,23
Mh. Bándli Olivér 95 TSC-Geotech 27,36
 
Gerelyhajítás (600 g) fiú 15 éves
1. Rab Attila 94 UTE 57,26
2. Ambrus Lóránd 94 Gödöll_i EAC 50,00
3. Adame Máté 94 Reménység Vác 48,24
4. Schnábl András 94 Reménység Vác 43,38
5. Törőcsik Krisztián 94 ASE 34,27
6. Dudás László 94 FTC 34,12
7. Csürke Benjámin 94 Ikarus BSE 32,59
8. Lassú András 94 UTE 30,97
9. Osztragonácz András 94 Reménység Vác 29,00
Mh. Dobozi Ádám 94 Nagyk_rösi AUSE 50,21
Mh. Gerencsér Ádám 94 TSC-Geotech 47,45
Mh. Nagy Balázs 94 TSC-Geotech 33,40
 
80 m leány 13 éves leány "A" dönt_
1. Répási Petra 96 Csepeli DAC 11,3
2. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 11,4
3. Szabó Zita 96 ASE 11,5
4. Tani Zsanett 96 KSI SE 11,6
5. Katona Andrea 96 Csepeli DAC 11,9
6. Kiss Veronika 96 KSI SE 12,1
7. Haberman Shoni 96 Margitszigeti AC 12,2
8. Katona Rebeka 96 UTE 12,3
 
80 m leány 13 éves 3. ief.
1. Szabó Zita 96 ASE 10,5
2. Tani Zsanett 96 KSI SE 10,6
3. Haberman Shoni 96 Margitszigeti AC 11,3
4. Kertesi Eszter 96 Csepeli DAC 11,8
5. Mihajlovits Dóra 96 KSI SE 11,8
6. Tilaik Anna 96 Váci Reményég 12,0
7. Jancsik Alexandra 96 Reménység Vác 12,1
 
80 m gát (0,76/8) leány 13 éves "A" dönt_
1. Répási Petra 96 Csepeli DAC 11,9
2. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 12,1
3. Szabó Zita 96 ASE 12,4
4. Tani Zsanett 96 KSI SE 12,5
5. Kakucs Szonja 96 Postás SE 13,5
6. Katona Andrea 96 Csepeli DAC 14,0
7. Jászai Vanda 96 Gödöll_i EAC 14,2
8. Bokor Lívia 96 MAFC 14,9
 
80 m gát (0,76/8) leány 13 éves 2.ief
1. Répási Petra 96 Csepeli DAC 12,2
2. Szabó Zita 96 ASE 13,0
3. Kalina Kinga 96 Kaposvári SI 13,8
4. Bokor Lívia 96 MAFC 14,2
5. Borsodi Zsuzsa 96 KARC 14,9
6. Sajtos Anna 96 Postás SE 16,1
7. Havasi Renáta 96 Reménység Vác DNS
 
Magasugrás leány 13 éves
1. Sz_cs Krisztina 96 FTC 1,47
2. Szabó Zita 96 ASE 1,35
3. Kerepesi Eszter 96 Csepeli DAC 1,32
4. Bokor Lívia 96 MAFC 1,32
5. Lendvai Flóra 96 MAFC 1,32
6. Jászai Vanda 96 Gödöll_i EAC 1,29
7. Er_s Lilla 96 Reménység Vác 1,29
8. Horváth Leila 96 Reménység Vác 1,26
9. Kiss Veronika 96 KSI SE 1,20
Mh. Kalinka Kinga 96 Kaposvári SE 1,29
 
Távolugrás leány 13 éves
1. Szabó Zita 96 ASE 5,03
2. Répási Petra 96 Csepeli DAC 4,99
3. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 4,66
4. Katona Rebeka 96 UTE 4,63
5. Kakucs Szonja 96 Postás SE 4,59
6. Kiss Veronika 96 KSI SE 4,52
7. Bokor Lívia 96 MAFC 4,40
8. Jászai Vanda 96 Gödöll_i EAC 4,39
9. Pintér Dalma 96 Reménység Vác 4,38
10. Szilvási Csenge 96 FTC 4,37
11. Horváth Leila 96 Reménység Vác 4,18
12. Kerepesi Eszter 96 Csepeli DAC 4,12
13. Er_s Lilla 96 Reménység Vác 3,97
14. Tillik Anna 96 Reménység Vác 3,88
15. Patakfalvi Emese 96 UTE 3,83
16. Jancsik Alexandra 96 Reménység Vác 3,41
17. Viktor Dominika 96 FTC DNS
Mh. Leitert Vivien 96 KARC 4,73
Mh. Horváth Bianka 96 TSC-Geotech 4,54
Mh. Borsodi Zsuzsa 96 KARC 4,47
Mh. Kalinka Kinga 96 Kaposvári SI 4,26

Budapest - BEAC-Track, 2009. július 29.
DR. BÁCSALMÁSI PÉTER EMLÉVERSENY
 
100 m Boys (14-15 ages)
1. Arnhold Bence 94 Delfin SE 11,62 R1/3
2. Móricz Bálint 95 Delfin SE 11,82 R2/5
3. Molnár Gergely 94 Dunakeszi VSE HUN PM 11,86 R1/2
4. Stefán Krisztián 95 BMTE HUN BP "A" 12,02 R1/4
5. Bardóczi Máté 94 Bp. Honvéd SE HUN BP "B" 12,63 R1/5
6. Maarten Ottenhoff 94 NETHERLANDS GER-NED 12,64 R1/6
7. Kovács Ferenc 95 Albertirsa SE 12,64 R1/8
8. Erdei Máté 94 Bp. Honvéd SE HUN BP "C" 13,02 R2/3
9. Törőcsik Krisztián 96 Albertirsa SE 13,70 R2/2
10. Gereon Koch 95 GERMANY 15,27 R1/7
Inv. Fabien Lehmann 93 GERMANY 12,23 R2/4
Inv. Stan Peters 93 NETHERLANDS 12,57 R2/6
 
Long Jump Boys (12-13 ages)
1. Szilvás Bence Dunakeszi VSE HUN PM 5,31
2. Kovács Zoltán 96 Miklóssy J. SE 5,05
3. Horváth Csaba 97 HUN BP "A" 4,84
4. Fedor Péter 96 Ikarus BSE 4,58
5. Formanek András 96 Bp. Honvéd SE HUN BP "B" 4,52
6. Lengyel Kristóf 97 FTC 4,12
7. Jonathan Pohl 96 GERMANY GER-NED 4,07
8. Ádám Márk 97 Albertirsa SE 3,73
9. Niklas Buxot 96 GERMANY 3,65
10. Fekete Ádám 97 Bp. Honvéd SE 3,50
11. David Stechert 97 GERMANY 3,27
12. Kaj Pfander 97 GERMANY 3,18
13. Lars Ridder 97 GERMANY 3,13
14. Patrick Pabst 97 GERMANY 2,70
- Jorias Koch 96 GERMANY DNS
- Horváth Csaba 97 Ikarus BSE DNS
 
Long Jump Boys (14-15 ages)
1. Stefán Krisztián 95 HUN BP "A" 6,21
2. Losonci Gábor 95 HÓDIÁK SE 5,85
3. Rab Attila 94 UTE 5,52
4. Molnár Attila 94 Dunakeszi VSE HUN PM 5,47
5. Sinka Márk 94 BEAC HUN BP "C" 5,00
6. Kovács Ferenc 95 Albertirsa SE 4,95
7. Törőcsik Krisztián 94 Albertirsa SE 4,73
8. Erdei Máté 94 HUN BP "B" 4,46
9. Philip Göke 95 GERMANY GER-NED 4,28
Inv. Fabian Lehmann 93 GERMANY 5,67
 
Small Ball Throw Boys (12-13 ages)
1. Rumi Bendegúz 96 Bp. Honvéd SE HUN BP "B" 55,17
2. Kovács Zoltán 96 Miklóssy J. SE 53,06
3. Jan-Finn Flachmeier 96 GERMANY GER-NED 46,05
4. Könyves-Tóth András 97 Postás SE 45,06
5. Ludvig Szilárd 96 HUN BP "A" 43,97
6. Niklas Buxot 96 GERMANY 42,25
7. Patrick Pabst 97 GERMANY 42,22
8. Törőcsik Zsolt Albertirsa SE HUN PM 40,73
9. Horváth Csaba 97 Ikarus BSE 39,40
10. Simon Lammerding 97 GERMANY 38,05
11. Moritz Eigenbordt 96 GERMANY 37,87
12. Kaj Pfander 97 GERMANY 37,82
13. Tom Dahlmann 97 GERMANY 36,78
14. David Sterchert 97 GERMANY 36,72
15. Lars Ridder 97 GERMANY 35,64
16. Jorias Koch GERMANY 35,30
17. Rob Dahlmann 97 GERMANY 32,42
- Jonathan Pohl 96 GERMANY DNS
 
80 m Girls (12-13 ages)
1. Szabó Zita 96 HUN PM 10,88 R1/6
2. Czagány Blanka 96 Titán 10,96 R1/3
3. Szabó Luca 96 Titán 11,50 R1/8
4. Kröll Dorottya 97 FTC HUN BP "B" 11,53 R12
5. Molnár Natasa 97 Bp. Honvéd SE HUN BP "C" 11,82 R2/3
6. Háberman Sára 96 MAC 11,83 R2/7
7. Schmidt Nikolett 97 FTC 11,84 R1/5
8. Forgács Réka 97 BMTE HUN BP "A" 11,98 R2/8
9. Kiss Réka 97 FTC 12,13 R2/4
10. Gy_rfi Jázmin 96 Bp. Honvéd SE 12,24 R2/2
11. Simkai Réka 97 FTC 12,56 R2/1
12. Kamen Zsófia 97 Csepeli DAC 12,58 R2/6
13. Juhász Nikolett 97 Bp. Honvéd SE 12,80 R2/5
- Wiebke Deipenwisch 97 GERMANY DNS R1/4
- Sz_cs Krisztina 96 FTC DNS R1/7
 
Long Jump Girls (12-13 ages)
1. Szabó Zita HUN PM 4,87
2. Sz_cs Krisztina 96 FTC HUN BP "A" 4,70
3. Brinkerhof Tünde 96 NETHERLANDS GER-NED 4,63
4. Kamen Zsófia 97 Csepeli DAC HUN BP "B" 4,58
5. Forgács Réka 97 BMTE 4,37
6. Molnár Natasa 97 Bp. Honvéd SE HUN BP "C" 4,32
7. Kiss Réka 97 FTC 4,10
8. Szilvási Csenge 96 FTC 3,94
9. Simkai Réka 97 FTC 3,76
Inv. Torma Evelyn 94 BEAC 4,48
 
TEAM SCORING
1. HUN Pest Megye 109
2. HUN Budapest "A" 99
3. HUN Budapest "B" 66
GER-NED 66
5. HUN Budapest "C" 56

 

 
 
A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2009. ÉVI SERDÜL_ ÖSSZETETT BAJNOKSÁGA

Budapest - Puskás Ferenc Stadion, 2009. július 2-3.
 
Fiú 14 éves "C" variáció
Név Szév Klub Súly pont Diszk pont Gerely pont Távol pont Össz.
1. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 12,62 561 48,35 992 50,01 656 5,17 410 2619
2. Pásztor Bence 95 VEDAC 14,10 671 49,33 1016 32,59 435 4,31 240 2362
3. Nánási István 95 Mez_túr SSE 11,76 497 46,17 929 35,20 468 5,33 426 2320
4. Árgyellán Dávid 95 Maximus KSE 11,29 459 41,95 723 35,97 478 4,68 314 1974
5. Kurdi Máté 95 Reménység Vác 12,10 522 29,75 441 45,11 592 5,22 415 1970
6. Patakfalvi Gábor 95 UTE 12,43 547 32,48 496 32,25 431 5,13 404 1878
7. Bagdány István 95 AC Szekszárd 11,07 443 32,92 504 40,26 532 4,87 352 1831
8. Kovács Erik 95 Szolnoki VSI 10,40 393 35,85 552 35,99 478 4,96 370 1793
9. Kovács Ferenc 95 ASE 9,92 356 27,12 395 40,52 535 5,24 417 1703
10. Peti Bálint 95 PVSK 11,76 497 35,60 548 30,41 404 3,67 112 1561
11. Kiss Ádám 95 DSC-SI 9,43 319 25,44 367 34,22 456 5,07 392 1534
12. Papp Máté 95 Kkfházi Honvéd TK. 9,30 310 16,02 133 30,24 401 5,26 419 1263
13. Bakondi József 95 Szolnoki VSI 8,90 280 25,21 362 34,05 454 3,90 158 1254
14. Horváth Márk 95 KSI SE 7,65 186 30,31 452 20,92 87 4,67 312 1037
15. Török Bence 95 Buda-Cash Békéscsabai AC 9,87 352 23,82 328 22,1 127 4,15 208 1015
 
Leány 13 éves "A" variáció
Név Szév Klub 80 m gát pont Távol pont Magas pont Gerely pont Össz.
1. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 12,70 606 4,75 470 1,40 425 24,69 426 1927
2. Szabó Zita 96 ASE 12,66 610 5,08 552 1,43 450 18,95 292 1904
3. Borsodi Zsuzsa 96 KARC 14,33 451 4,75 470 1,40 425 17,00 242 1588
4. Szigeti Dalma 96 PVSK 13,61 515 4,35 362 1,49 500 15,81 201 1578
5. Pásztor Zsuzsa 96 Buda-Cash Békéscsabai AC 14,24 459 4,66 447 1,37 400 16,27 217 1523
6. Prikkel Zsanna 96 KARC 14,22 461 4,16 305 1,31 346 22,53 382 1494
7. Czagány Blanka 96 TITÁN TC 16,52 264 4,65 445 1,31 346 19,06 295 1350
8. Szabó Andrea 96 Szolnoki VSI 15,15 380 3,56 170 1,34 373 22,85 390 1313
9. Nagy Xénia 96 Szolnoki VSI 15,32 366 4,01 260 1,37 400 18,55 282 1308
10. Horváth Leila 96 Reménység Vác 16,95 229 4,50 407 1,28 319 14,53 159 1114
11. Zsiga Mónika 96 ARAK 15,11 383 4,31 350 1,19 238
 
Pontos idő
 
Naptár
2017. December
HKSCPSV
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
<<   >>
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatók
Indulás: 2009-10-27
 

Nem lehet saját lovad? Nevelj virtuálisan ITT! Nevelj, versenyezz, licitálj szebbnél szebb lovakra!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG -A LEGINFORMÁLTABB ÉS LEGTARTALMASABB MAGYAR HONLAP AZ ÉNEKESNÕRÕL - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG    *****    Ho-ho-hó! A Mikulás útra kész! Azaz... Hol a sapkája??? Ó jaj! Most mi lesz? Gyorsan gyertek a Mesetárba!    *****    Ha te is szereted az Arrow sikersorozat elbûvölõ házaspárját látogass el az ország egyetlen Olicity rajongói oldalára!    *****    Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony    *****    VIDEOJÁTÉK HONLAP! Retro játékoktól, a legújabbakig! Friss újdonság: Call of Duty: WWII és WoW: Battle for Azeroth!    *****    Kapható a VÖRÖS HÓ címû regény. Kaland és rejtély az örök fagy birodalmában. VÖRÖS HÓ. Részletek a weboldalon!    *****    Ho-ho-hó! A Mikulás útra kész! De hova lett a sapkája??? Ó jaj! Elmarad a Mikulás-nap??? Gyorsan gyertek a Mesetárba!    *****    Legfrissebb videojátékok, fõleg Warcraft és FPS játék hírek! Blog, Airsoft, Tech! Kattints ide!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Hová bújnak a virágmanók, ha elered az õszi esõ? Nem találjátok ki? Nyuszi mama majd elárulja! Gyertek a Mesetárba!    *****    Nálam nincsenek AKCIÓK, minden elemzés BECSÜLET KASSZÁS, az oktatás pedig INGYENES! Keress oldalamon!    *****    Bavaria 42 2018ban is várunk szeretettel mindenkit egy felejthetetlen tengeri vitorlás túrára! Vitorlás tudás nem szükséges!! Bavaria 42    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - HA ELSÕKÉZBÕL SZERETNÉL INFORMÁLÓDNI, AKKOR ITT A HELYED - LEGFRISEBB HÍREK, KÉPEK, CIKKEK!    *****    Karácsonyra szép AJÁNDÉK egy Személyre szóló asztrológiai elemzés! Kinyomtatva és bekötve örök emlék marad!    *****    ***MUNKALEHETÕSÉG!*** Új cég, új lehetõség, ingyenes regisztráció! Ugye tudod, mit jelent elsõk között lenni...?!    *****    A legfrissebb videojátékokról olvashatsz híreket! Elemezzük a Call of Duty sorozat legújabb részét World War II    *****    A RENDKÍVÜLI horoszkóp akciók Karácsonyig tartanak,most rendelj saját illetve szeretteid részére elemzéseket. Kattints    *****    Blog, Videojátékok, Szórakozás, Technika! Call of Duty: WWII és sok más!    *****    Légy te is egy Új Márka Elsõ tagjai között ahol Azonnali 28%haszonhoz juthatsz!Részletek:huncalifeandme@gmail.com