Albertirsa atlétika
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Hírek röviden

 

 

Albertirsa Város

Bajnokságán

készült képeket

és az elért eredményeket

megtekinthetik a főoldalon

található linkekre kattintva.

 
Gyerek eredményeink
 
Serdülő eredményeink
 
Junior eredményeink
 
Ifi eredményeink
 
Felnőtt eredményeink
 
Linkek
 

LidoDesign

LidoDesign

 


 

1. félév 2009 folytatás

BUDAPEST ÉS PEST MEGYE 2009. ÉVI SERDÖL_ ÖSSZETTT BAJNOKSÁGA
Budapest - UTE pálya, 2009. június 20-21.
 
Négypróba 13 éves fiú "A" változat
80m gát/76,2 magas gerely/600 távol Összpont
1. Szilvás Bence 96 Dunakeszi VSE 12,90 572 1,53 398 27,20 321 5,03 384 1675
2. Mohácsi Kristóf 96 KSI SE 14,19 420 1,37 302 26,17 281 4,46 270 1273
3. Szilágyi József 96 TDAK 14,49 392 1,37 302 27,03 315 4,40 258 1267
4. Kriszt Botond 96 Gödöll_i EAC 14,24 415 1,25 230 21,48 104 4,48 274 1023
5. Bíró Norbert 96 Dunakeszi VSE 14,59 383 1,28 248 21,14 93 4,38 254 978
6. Raffai Péter 96 Ikarus BSE 14,75 369 1,47 362 15,79 0 4,19 216 947
7. Töröcsik Zsolt 96 ASE 17,57 197 1,22 212 27,39 328 4,14 206 943
8. Szécsi Tibor 96 FTC 14,59 383 1,34 284 18,56 30 4,33 244 941
9. Szedresi Tamás 96 ASE 14,92 356 1,31 266 15,64 0 4,44 266 888
10. Kiss Attila 96 FTC 15,64 304 1,22 212 10,83 0 4,14 206 722
11. Bartos János 96 ASE DNS 0 - 0 - 0 - 0 0
 
Négypróba 13 éves fiú "B" változat
80m gát/76,2 távol 300m 1000m Összpont
1. Öller Roland 96 Csepeli DAC 14,89 358 4,52 282 45,23 290 3:18,87 355 1285
2. Kiss Zoltán 96 III. ker. TUE 15,10 341 4,16 210 44,32 320 3:18,52 358 1229
3. Erd_s Ádám 96 ARAK 15,21 333 4,22 222 45,42 283 3:18,92 354 1192
4. Bozsák Ádám 96 ARAK 14,85 361 4,21 220 43,92 336 3:30,92 260 1177
5. Fedor Péter 96 Ikarus BSE 14,35 405 4,23 224 49,93 140 3:31,46 257 1026
6. Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 15,25 330 4,38 254 48,41 185 3:31,92 253 1022
7. Hertendi Péter 96 Ikarus BSE 15,94 286 4,21 220 47,23 223 3:30,95 260 989
8. Monostori Máté 96 MAFC 15,09 342 3,92 162 48,45 184 3:26,36 292 980
9. Fejes Botond 96 KSI SE 15,68 302 4,52 282 51,44 94 3:34,91 234 912
10. Farkas Botond 96 Reménység Vác 17,80 186 4,16 210 48,19 192 3:35,01 233 821
11. Veres Csaba 96 Dunakeszi VSE 15,33 325 4,11 200 54,77 2 3:37,91 215 742
12. Gér Tamás 96 ASE 17,00 226 4,07 192 54,66 4 3:52,60 142 564
13. Dénes Ervin 96 Ikarus BSE 18,82 135 3,84 146 52,13 74 3:51,52 147 502
14. Töreky Márk 96 FTC 17,68 192 3,47 72 50,72 116 4:05,15 94 474
15. Miklós Tamás 96 Ikarus BSE 18,43 154 3,29 36 57,96 0 DNS 0 190
Négypróba 13 éves fiú "C" változat
gerely/600 távol diszkosz/1 súly/3 Összpont
1. R. Tóth Norbert 96 TDAK 46,62 611 4,80 338 31,45 475 11,54 407 1831
2. Rumi Bendegúz 96 Bp. Honvéd SE 36,54 485 4,51 280 24,18 337 11,78 421 1523
3. Bíró Roland 96 Reménység Vác 29,82 394 3,99 176 26,41 384 9,47 247 1201
4. Mundi György 96 Dunakeszi VSE 22,90 157 3,68 114 21,40 268 8,91 205 744
5. Tabányi Bence 96 ASE 24,04 201 3,69 116 18,96 207 8,32 161 685
6. Hollós Illés 96 Ikarus BSE 22,10 126 4,54 286 16,16 137 7,43 94 643
7. Szabó Bence 96 KSI SE 23,38 176 3,55 88 14,44 94 6,69 39 397
8. Bánki Attila 96 KSI SE 18,65 32 4,12 202 16,07 135 6,31 18 387
 
Csapatverseny 13 éves fiúk
1. Dunakeszi VSE 4139
Szilvás Bence 96 Dunakeszi VSE 12,90 572 1,53 398 27,20 321 5,03 384 1675 A
Bíró Norbert 96 Dunakeszi VSE 14,59 383 1,28 248 21,14 93 4,38 254 978 A
Mundi György 96 Dunakeszi VSE 22,90 157 3,68 114 21,40 268 8,91 205 744 C
Veres Csaba 96 Dunakeszi VSE 15,33 325 4,11 200 54,77 2 3:37,91 215 742 B
2. Ikarus BSE 3605
Fedor Péter 96 Ikarus BSE 14,35 405 4,23 224 49,93 140 3:31,46 257 1026 B
Hertendi Péter 96 Ikarus BSE 15,94 286 4,21 220 47,23 223 3:30,95 260 989 B
Raffai Péter 96 Ikarus BSE 14,75 369 1,47 362 15,79 0 4,19 216 947 A
Hollós Illés 96 Ikarus BSE 22,10 126 4,54 286 16,16 137 7,43 94 643 C
3. ASE 3080
Töröcsik Zsolt 96 ASE 17,57 197 1,22 212 27,39 328 4,14 206 943 A
Szedresi Tamás 96 ASE 14,92 356 1,31 266 15,64 0 4,44 266 888 A
Tabányi Bence 96 ASE 24,04 201 3,69 116 18,96 207 8,32 161 685 C
Gér Tamás 96 ASE 17,00 226 4,07 192 54,66 4 3:52,60 142 564 B
4. KSI SE 2969
Mohácsi Kristóf 96 KSI SE 14,19 420 1,37 302 26,17 281 4,46 270 1273 A
Fejes Botond 96 KSI SE 15,68 302 4,52 282 51,44 94 3:34,91 234 912 B
Szabó Bence 96 KSI SE 23,38 176 3,55 88 14,44 94 6,69 39 397 C
Bánki Attila 96 KSI SE 18,65 32 4,12 202 16,07 135 6,31 18 387 C
 
Négypróba 14 éves fiú "A" változat
100m gát/84 magas gerely/600 távol Összpont
1. Juhász Tamás 95 DSC-SI 16,08 470 149 374 35,86 477 555 448 1769
2. Jankovics Dániel 95 KSI SE 15,88 492 167 482 37,60 498 437 252 1724
3. Ecsedi Mátyás 95 ASE 16,44 432 152 392 32,26 431 513 404 1659
4. Füzi Dániel 95 Ikarus BSE 16,29 447 131 266 31,51 421 494 366 1500
5. Kállay Miklós 95 MAFC 17,52 343 146 356 27,68 339 459 296 1334
6. Bokor Balázs 95 MAFC 17,06 374 143 338 22,35 136 448 274 1122
7. Csontos Levente 95 TDAK 20,38 183 143 338 22,37 137 478 334 992
8. Miller Patrik 95 UTE 20,08 198 137 302 21,87 117 429 236 853
9. BucsekRichárd 95 Reménység Vác DNF 0 137 302 24,48 218 445 268 788
10. Galgóczy Bálint 95 Reménység Vác 22,55 86 137 302 16,45 2 NM 0 390
11. Kovács Tamás 95 MAFC DNS 0 - 0 - 0 - 0 0
 
Négypróba 14 éves fiú "C" változat
diszkosz/1 súly/4 gerely/600 távol Összpont
1. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 37,50 578 11,17 374 47,28 620 522 415 1987
2. Patakfalvi Gábor 95 UTE 31,85 483 12,33 461 33,94 452 558 451 1847
3. Kurdi Máté 95 Reménység Vác 33,33 511 11,20 377 43,22 569 505 388 1845
4. Kovács Ferenc 95 ASE 28,68 421 10,05 291 34,47 459 534 427 1598
5. Kiss Ádám 95 DSC-SI 28,30 415 9,32 236 35,25 469 497 372 1492
6. Horváth Márk 95 KSI SE 22,55 297 7,79 121 20,03 63 485 348 829
7. Hámori Mátyás 95 Reménység Vác 18,83 204 9,40 242 22,96 160 416 210 816
 
Nyolcpróba 15 éves fiú
100m távol súly/4 300m 100m gát/84 magas gerely/600 1000m Összpont
1. Molnár Gergely 94 Dunakeszi VSE 11,61 638 5,71 464 10,34 388 37,50 755 13,69 788 1,65 470 30,35 403 2:57,02 529 4435
2. L_csei Bence 94 Egri SSE 12,35 447 6,27 576 10,88 429 40,90 501 15,11 584 1,77 542 35,31 470 3:12,44 408 3957
3. Molnár Attila 94 Dunakeszi VSE 11,87 565 5,66 459 8,98 286 37,28 774 14,70 637 1,53 398 24,30 211 2:54,15 551 3881
4. Ambrus Lóránd 94 Gödöll_i EAC 12,21 480 5,52 445 11,29 537 39,80 575 15,17 577 1,50 380 49,06 642 3:33,16 245 3881
5. Kakucs Róbert 94 Postás SE 11,98 537 5,61 454 9,11 296 39,00 632 15,80 501 1,74 524 29,16 380 3:03,08 481 3805
6. Ludvig Benjámin 94 Ikarus BSE 12,16 492 5,22 415 8,75 268 38,49 672 15,15 579 1,53 398 26,56 296 2:46,29 621 3741
7. Galambos Zsolt 94 KSI SE 12,59 397 5,89 500 14,05 667 43,04 372 16,17 460 1,68 488 43,45 571 3:45,77 163 3618
8. Hernádi Ádám 94 Dunakeszi VSE 12,36 445 4,89 356 9,28 308 40,95 498 16,03 476 1,53 398 32,78 438 3:21,07 336 3255
9. Oláh Dániel 94 KSI SE 12,34 450 5,46 439 10,21 378 41,09 489 15,99 480 1,50 380 23,88 195 3:17,52 366 3177
10. Csürke Benjamin 94 Ikarus BSE 13,10 304 5,05 388 8,95 283 44,51 313 16,13 465 1,56 416 35,52 472 3:29,50 270 2911
11. Szilágyi Dániel 94 Egri SSE 12,81 354 5,53 446 8,51 250 42,25 411 17,99 315 1,47 362 29,80 394 3:21,19 335 2867
12. Tör_csik Krisztián 94 ASE 13,30 275 4,74 326 9,33 312 45,88 267 20,51 176 135 290 32,01 427 3:30,32 264 2337
13. Péter Zsolt 94 Dunakeszi VSE 13,49 250 4,51 280 6,68 113 45,65 275 19,36 236 1,38 308 22,98 160 3:24,08 311 1933
14. Kovács Dávid 94 Ikarus BSE 14,58 136 4,33 244 6,94 133 46,42 249 19,19 243 1,29 254 16,11 0 3:21,32 334 1593
15. Bence Kevin 94 Ikarus BSE 14,12 182 4,03 184 6,79 121 46,91 233 22,54 87 1,41 326 15,55 0 3:16,88 371 1504
16. Pfiszterer Patrik 94 TSC-Geotech 11,67 620 5,62 455 10,45 398 DNS 0 - 0 - 0 - 0 - 0 1473
17. Bence Louis 94 Ikarus BSE 14,17 177 3,91 160 6,62 109 49,35 157 21,82 115 1,32 272 18,71 33 3:19,82 347 1370
18. Baráti Dániel 94 Dunakeszi VSE DNF 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 - 0 0
 
Négypróba 13 éves leány "A" változat
80m gát/76,2 magas távol gerely/600 Összpont
1. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE 12,37 640 1,34 373 4,92 512 24,29 419 1944
2. Szabó Zita 96 ASE 13,09 567 1,55 548 4,96 522 18,42 279 1916
3. Sz_cs Krisztina 96 FTC 14,68 420 1,49 500 4,80 482 15,61 195 1597
4. Bokor Lívia 96 MAFC 14,31 453 1,31 346 4,34 359 13,16 113 1271
5. Lendvai Flóra 96 MAFC 17,48 189 1,25 292 3,86 230 15,57 193 904
6. Er_ss Lilla 96 Reménység Vác 18,52 122 1,22 265 4,09 284 16,39 221 892
7. Mihajlovics Dóra 96 KSI SE 16,71 248 1,16 211 3,98 254 11,04 44 757
8. Horváth Leila 96 Reménység Vác 16,88 235 1,22 265 3,69 196 10,71 35 731
9. Mátyás Anna 96 UTE 17,88 162 NM 0 3,42 142 14,63 162 466
10. Mezei Annamária 96 UTE 19,19 83 NM 0 3,54 166 12,79 101 350

Budapest - UTE pálya, 2009. június 16.
ORSZÁGOS EGYESÜLETI SERDÜL_ CSAPATBAJNOKSÁG
 
100 m fiú 8 if. alapján Pont
1. Hegedűs Ádám 94 ARAK 11,31 f1 879
2. Arnhold Bence 94 Delfin SE 11,41 f1 855
3. Stefán Krisztián 95 BMTE 11,69 f1 789
4. Kila Márk 94 Bp. Honvéd SE 11,71 f2 784
5. Kranyik Csaba 94 NyVSC-Nyírsuli 11,79 f2 766
6. Ferenczi Gergely 94 Szolnoki VSI 11,80 f4 764
7. Kovács Kristóf 94 VEDAC 11,81 f2 762
8. Kovács Gergely 94 Szolnoki VSI 11,87 f3 748
9. Nagy Gábor 94 VEDAC 11,96 f3 728
10. Kónya Gábor 95 KVDSE 12,02 f4 715
11. Móritz Bálint 95 Delfin SE 12,03 f1 713
12. Szepesi Norbert 94 BMTE 12,06 f2 706
13. Pázmándi Zsolt 95 Szolnoki VSI 12,07 f4 704
14. Bicsérdi Balázs 94 KVDSE 12,08 f4 702
15. Magyar Zoltán 94 DSC-SI 12,08 f4 702
16. Hernádi Ádám 94 Dunakeszi VSE 12,12 f5 693
17. Laklia Ákos 95 Kaposvári SI 12,16 f1 684
18. Szanyi Tamás 95 NyVSC-Nyírsuli 12,17 f3 682
19. Pesti Péter 94 ARAK 12,24 f1 667
20. Borszéki Péter 94 Dunakeszi VSE 12,24 f4 667
21. Zsipi Tamás 94 ARAK 12,26 f2 663
22. Szabó Richárd 94 MISI SC 12,29 f3 657
23. Rády Zoltán 95 Dunakeszi VSE 12,32 f5 650
Bardóczi Máté 94 Bp. Honvéd SE 12,32 f8 650
25. Birkner Tibor 94 BMTE 12,34 f2 646
26. Molnár Bálint 94 Zalaszám-ZAC 12,36 f4 642
Bognár Dániel 95 Delfin SE 12,36 f5 642
28. Pados László 95 Delfin SE 12,49 f5 615
29. Kovács Sándor 95 Zalaszám-ZAC 12,50 f5 613
30. Bányász Márk 95 ARAK 12,51 f3 611
31. Rákosa Bálint 96 Zalaszám-ZAC 12,56 f7 601
32. Galgóczi Bálint 95 Reménység Vác 12,58 f3 597
33. Erdei Máté 94 Bp. Honvéd SE 12,61 f7 591
34. Nagy Ákos 94 Szolnoki VSI 12,62 f6 589
Friedl Tamás 94 Delfin SE 12,62 f7 589
36. Koszti Dániel 95 Delfin SE 12,66 f6 581
37. Horváth Patrik 95 Reménység Vác 12,67 f1 579
38. Heged_s Tamás 94 Gödöll_i EAC 12,69 f6 575
39. Solti Márk 94 ARAK 12,76 f4 561
40. Füzi Dániel 95 Ikarus BSE "A" 12,84 f2 546
41. Répási József 96 MISI SC 12,86 f7 542
42. Tarcza Tamás 94 NyVSC-Nyírsuli 12,87 f3 540
43. Ducsai Dávid 96 NyVSC-Nyírsuli 12,94 f5 526
44. Szilágyi Péter 94 NyVSC-Nyírsuli 13,04 f5 508
Szűcs Richárd 95 Csepeli DAC 13,04 f6 508
46. Bartalos Dávid 95 Delfin SE 13,09 f6 498
47. Meskó Márk 95 Csepeli DAC 13,10 f8 496
48. Nagy Milán 96 Bp. Honvéd SE 13,11 f7 495
49. Bucsek Richard Reménység Vác 13,19 f2 480
50. Major András 94 Kaposvári SI 13,59 f8 410
51. Bartos János 96 ASE 14,09 f8 330
52. Sinka Levente 96 Kaposvári SI 14,11 f7 326
53. Bencze Luis 94 Ikarus BSE "B" 14,15 f3 320
54. Fedor Péter 95 Ikarus BSE "A" 14,16 f1 319
55. Szederesi Tamás 96 ASE 14,38 f8 287
56. Gér Tamás 96 ASE 14,76 f8 235
57. Hollós Illés 96 Ikarus BSE "B" 14,77 f5 234
58. Kiss Bálint 95 Ikarus BSE "B" 14,97 f7 209
59. Mátis Dániel 96 Soproni AC 15,23 f6 178
 
300 m fiú 8 if. alapján Pont
1. Heged_s Ádám 94 ARAK 35,53 f1 1054
2. Arnhold Bence 94 Delfin SE 36,30 f1 1006
3. Molnár Attila 94 Dunakeszi VSE 37,14 f1 955
4. Molnár Gergely 94 Dunakeszi VSE 37,66 f1 924
5. Nagy Gábor 94 Egri SSE 37,68 f1 922
6. Kranyik Csaba 94 NyVSC-Nyírsuli 37,75 f1 918
7. Szeles Tamás 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 38,49 f2 875
8. Rády Zoltán 95 Dunakeszi VSE 38,74 f2 860
9. Nagy Gábor 94 VEDAC 38,80 f3 857
10. Bicsérdi Balázs 94 KVDSE 39,21 f8 833
11. Vörös Krisztián 94 VEDAC 39,41 f2 822
12. Móritz Bálint 95 Delfin SE 39,55 f1 814
13. Béánhegyi Márk 94 Zalaszám-ZAC 39,64 f6 809
14. Hernádi Ádám 94 Dunakeszi VSE 39,65 f3 808
15. Zsipi Tamás 94 ARAK 39,67 f4 807
16. Salamon Dániel 94 Zalaszám-ZAC 39,70 f2 806
17. Molnár Bálint 94 Zalaszám-ZAC 40,10 f5 783
18. Kónya Gábor 95 KVDSE 40,15 f8 781
19. Nándori Nándor 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 40,22 f3 777
20. Bányász Márk 95 ARAK 40,29 f2 773
21. Bognár Dániel 95 Delfin SE 40,40 f5 767
22. Bundy Gergely 95 Dunakeszi VSE 40,48 f1 762
23. Kulcsár Dávid 94 Bp. Honvéd SE 40,53 f3 760
24. Gulyás Gergely 94 DSC-SI 40,53 f3 760
25. Friedl Tamás 94 Delfin SE 40,65 f4 753
26. Thury Bence 95 Csepeli DAC 40,77 f3 747
27. Szabó Richárd 94 MISI SC 40,89 f2 740
28. Rákosa Bálint 96 Zalaszám-ZAC 40,91 f5 739
29. Heged_s Tamás 94 Gödöll_i EAC 40,98 f6 735
30. Mohácsi Soma 94 KSI SE 41,10 f2 729
31. Bálint István 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 41,24 f4 721
32. Sós József 95 MISI SC 41,44 f5 711
33. Bartalos Dávid 95 Delfin SE 41,69 f4 698
34. Solti Márk 94 ARAK 41,78 f3 693
35. Horváth Dániel 94 Zalaszám-ZAC 42,11 f4 676
36. Németh András 94 ARAK 42,40 f2 661
37. Szűcs Richárd 95 Csepeli DAC 42,40 f5 661
38. Jankovics Dániel 95 KSI SE 42,53 f8 654
39. Fehér Máté 95 KVDSE 42,90 f7 635
40. Deák Lajos 95 Kaposvári SI 43,27 f6 617
41. Kókai Ákos 94 MISI SC 43,28 f4 616
42. Fábián Máté 95 Reménység Vác 43,46 f5 607
43. Meskó Márk 95 Csepeli DAC 43,47 f6 607
44. Gazdag Norbert 95 KSI SE 43,58 f6 601
45. Koós Donát 95 MISI SC 43,68 f6 596
46. Sós Dávid 95 MISI SC 43,80 f7 591
47. Bencze Kevin 94 Ikarus BSE "A" 43,96 f5 583
48. Tóth Sándor 95 KSI SE 44,39 f8 562
49. Répási József 96 MISI SC 44,64 f7 550
50. Kovács Dávid 94 Ikarus BSE "B" 44,75 f7 545
51. Majosr András 94 Kaposvári SI 45,91 f8 492
52. Vincze Péter 96 NyVSC-Nyírsuli 46,87 f4 449
53. Bencze Luis 94 Ikarus BSE "B" 47,17 f6 437
54. Misik Gábor 95 Csepeli DAC 47,69 f8 415
55. Sinka Domonkos 94 Ikarus BSE "A" 48,02 f6 401
56. Kiss Bálint 95 Ikarus BSE "B" 48,45 f7 384
57. Hertendi Péter 96 Ikarus BSE "B" 48,96 f8 363
58. Fábry Zoltán 96 UTE 50,96 f7 289
59. Gér Tamás 96 ASE 52,38 f8 240
60. Dénes Ervin 96 Ikarus BSE "B" 53,95 f7 191
Gergely Márton 94 KVDSE DNS f7 0
 
800 m fiú 3 if. alapján Pont
1. Molnár Márk 95 KVDSE 2:03,52 f3 805
2. Kilián Dániel 94 VEDAC 2:04,11 f3 787
3. Ludvig Benjamin 94 Ikarus BSE "A" 2:05,68 f3 743
4. Pekker Attila 94 SZOESE 2:07,53 f3 692
5. Kozics Patrik 94 ARAK 2:07,71 f3 687
6. Vadász Boldizsár 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 2:08,70 f3 660
7. Tulok Mátyás 94 VEDAC 2:10,22 f3 620
8. Bálint István 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 2:10,63 f2 610
9. Windics Balázs 94 UTE 2:11,69 f3 583
10. Radics Csaba 94 Bp. Honvéd SE 2:12,26 f2 569
11. Gy_ri Barna 94 Gödöll_i EAC 2:12,28 f2 568
12. Potondi Richárd 95 UTE 2:12,80 f3 555
13. Pataki Dávid 95 UTE 2:12,87 f3 554
14. Gerencsér Martin 94 TSC-Geotech 2:13,49 f2 538
15. Huszár gergely 94 BEAC 2:13,50 f3 538
16. Töli Bálint 94 TSC-Geotech 2:15,68 f2 486
17. Éles Olivér 94 DSC-SI 2:16,28 f2 473
18. Hoffman Bence 94 Reménység Vác 2:19,08 f2 411
19. Kiss Ádám 95 DSC-SI 2:19,65 f1 398
20. Szabó Patrik 95 FTC 2:20,04 f1 390
21. Tör_ Lajos 95 Gödöll_i EAC 2:21,52 f1 360
22. Winternitz Máté 95 Reménység Vác 2:27,10 f2 255
23. Öller Roland 95 Csepeli DAC 2:28,67 f1 228
24. Horváth Bence 95 Gy_ri Dózsa SE 2:29,85 f1 209
25. Csorba Dávid 94 FTC 2:31,10 f1 190
26. Richter Bence 96 BEAC 2:31,69 f2 181
27. Bálint Attila 95 Kaposvári SI 2:33,38 f1 157
28. Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 2:36,15 f1 120
29. Koch Kristóf 95 Soproni AC 2:38,91 f2 88
30. Monostori Máté 96 MAFC 2:40,08 f1 76
31. Gér Tibor 96 ASE 3:04,43 f1 0
 
Magasugrás fiú Pont
1. Gerencsér Ádám 94 TSC-Geotech 185 849
2. Gerencsér Noel 94 TSC-Geotech 175 689
Jankovics Dániel 95 KSI SE 175 689
Szikszai Norbert 94 NyVSC-Nyírsuli 175 689
5. Galambos Zsolt 94 KSI SE 170 614
6. Németh András 94 ARAK 165 542
Garzó Áron 95 Buda-Cash Békéscsabai AC 165 542
Kardos József 94 Egri SSE 165 542
9. Kecskés Csaba 94 TSC-Geotech 160 473
10. Verebélyi Roland 94 Egri SSE 160 473
11. Nagy Dávid Péter 95 Szolnoki VSI 155 408
Kovács Ferenc 95 ASE 155 408
Patakfalvi Gábor 95 UTE 155 408
Magyar Zoltán 94 DSC-SI 155 408
15. Csathó Konrád 94 Egri SSE 150 346
Sinka Márk 94 BEAC 150 346
Csürke Benjamin 94 Ikarus BSE "A" 150 346
18. Miller Patrik 95 UTE 145 288
Nyíri Tamás 95 Egri SSE 145 288
20. Raffai Péter 96 Ikarus BSE "B" 140 234
Szécsi Tibor 96 FTC 140 234
Töröcsik Krisztián 94 ASE 140 234
Kovács Gábor 96 BEAC NH 0
Fehér Máté 95 KVDSE DNS 0
 
Távolugrás fiú Pont
1. Galambos Zsolt 94 KSI SE 626 819
2. Stefán Krisztián 95 BMTE 624 813
3. Lőcsei Bence 94 Egri SSE 613 781
4. Pázmándi Zsolt 95 Szolnoki VSI 596 731
5. Kecskés Csaba 94 TSC-Geotech 594 725
6. Török Márk 94 TSC-Geotech 587 705
7. Oláh Dániel 94 KSI SE 581 688
8. Szilágyi Dániel 94 Egri SSE 580 685
9. Pfiszterer Patrik 94 TSC-Geotech 573 665
10. Kila Márk 94 Bp. Honvéd SE 563 637
11. Szanyi Tamás 95 NyVSC-Nyírsuli 561 632
12. Csuhai Péter 95 FTC 558 624
13. Kardos József 94 Egri SSE 552 607
14. Kovács Gergely 94 Szolnoki VSI 550 602
15. Pesti Péter 94 ARAK 545 588
16. Pet_ Szilveszter 95 Szolnoki VSI 544 585
17. Nagy Bence 95 Szolnoki VSI 541 577
18. Laklia Ákos 95 Kaposvári SI 538 569
19. Nemes Zsigmond 94 Egri SSE 534 559
20. Kiss Ádám 95 DSC-SI 527 540
21. Szepesi Norbert 94 BMTE 522 527
22. Géczi Bálint 94 Szolnoki VSI 517 514
23. Horváth Patrik 95 Reménység Vác 510 496
24. Csürke Benjamin 94 Ikarus BSE "A" 509 493
25. Nagy Gábor 94 Egri SSE 508 491
26. Ducsai Dávid 96 NyVSC-Nyírsuli 503 478
27. Fedor Zoltán 94 Ikarus BSE "A" 500 470
28. Füzi Dániel 95 Ikarus BSE "A" 500 470
29. Fedor Péter 95 Ikarus BSE "A" 490 445
30. Fazekas Dávid 94 Zalaszám-ZAC 484 431
31. Szabó Patrik 95 FTC 484 431
32. Sz_cs Valdó 95 Zalaszám-ZAC 482 426
33. Szilágyi Péter 94 NyVSC-Nyírsuli 480 421
34. Fábián Máté 95 Reménység Vác 477 413
35. Koszti Dániel 95 Delfin SE 472 401
36. Bucsek Richard 95 Reménység Vác 468 392
37. Sinka Levente 96 Kaposvári SI 460 373
38. Szécsi Tibor 96 FTC 458 368
39. Szedresi Tamás 96 ASE 457 366
40. Gergely Mártn 94 KVDSE 455 361
41. Dénes Ervin 96 Ikarus BSE "B" 445 338
42. Misik Gábor 95 Csepeli DAC 432 309
43. Öller Roland 95 Csepeli DAC 432 309
44. Hertendi Péter 96 Ikarus BSE "B" 426 296
45. Bartos János 96 ASE 423 289
46. Varga Péter 95 UTE 415 272
47. Kiss Attila 96 FTC 413 268
48. Hollós Illés 96 Ikarus BSE "B" 392 224
49. Mátis Dániel 96 Soproni AC 374 189
50. Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 367 176
Sinka Márk 94 BEAC DNS 0
 
Diszkoszvetés (1 kg) fiú Pont
1. Káplár János 94 NyVSC-Nyírsuli 60,99 1181
2. Rakovszky Tibor 94 KSI SE 54,28 996
3. Bagi Péter 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 51,15 911
4. Péter Arnold 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 49,98 880
5. Simon Péter 94 Bp. Honvéd SE 49,62 870
6. Pásztor Bence 95 VEDAC 47,90 824
7. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 45,10 750
8. Igládi Patrik 94 VEDAC 34,24 474
9. Szikszai Róbert 94 NyVSC-Nyírsuli 33,74 461
10. Kecskeméti Marcel 94 Bp. Honvéd SE 33,06 445
11. Hovanecz Bence 95 Gödöll_i EAC 31,87 416
12. Csorba Richárd 96 ASE 30,66 387
13. Patakfalvi Gábor 95 UTE 29,93 369
14. Miller Patrik 95 UTE 22,19 192
 
 
Gerelyhajítás (600 g) fiú Pont
1. Gál Mihály 94 Szolnoki VSI 59,22 939
2. Gerencsér Ádám 94 TSC-Geotech 49,46 683
3. Ambrus Lóránd 94 Gödöll_i EAC 47,56 635
4. Juhász Tamás 95 DSC-SI 46,05 597
5. Tóth Kristóf 95 Szolnoki VSI 45,34 580
6. Berényi Iván 95 Gödöll_i EAC 44,87 568
7. Kurdi Máté 95 Reménység Vác 43,58 536
8. Adame Máté 94 Reménység Vác 42,34 506
9. Busák Balázs 94 Egri SSE 41,48 485
10. Kovács Kristóf 94 VEDAC 40,43 460
11. Töröcsik Krisztián 94 ASE 36,44 367
12. Rumi Bendegúz 96 Bp. Honvéd SE 33,84 308
13. Kovács Ferenc 95 ASE 32,87 287
14. Dudás László 94 FTC 30,81 243
15. Csorba Richárd 96 ASE 27,28 170
16. Raffai Péter 96 Ikarus BSE "B" 20,53 46
Lassu András 95 UTE DNS 0
 
 
Fiú csapatverseny végeredménye
1. Dunakeszi VSE 10 209
A bajnok csapat edz_je: Maracskó Pál, Elek György, Szauer Pál
2. VEDAC 10 178
3. ARAK 9 930
4. Delfin SE 9 672
5. Békéscsabai AC 9 264
6. Szolnoki VSI 9 150
7. TSC-Geotech 9 087
8. KSI-SE 8 819
9. NyVSC-Nyírsuli 8 251
10. Bp. Honvéd 8 243
11. Egri SSE 7 858
12. Gödöll_i EAC 7 822
13. Zalaszám-ZAC 7 747
14. MISI SC 7 684
15. Ikarus BSE "A" 7 011
16. Reménység Vác 5 965
17. KVDSE 5 804
18. DSC-SI 5 730
19. Csepeli DAC 5 084
20. Kaposvári SI 4 607
21. FTC 4 224
22. Ikarus BSE "B" 4 020
23. ASE 3 600
24. UTE 3 510
25. BMTE 3 481
26. BEAC 1 634
27. SZOESE 1 175
28. Soproni AC 487
29. Győri Dózsa 483
30. MAFC 302
 
100 m leány 7 if. alapján Pont
1. Pálinkás Dóra ARAK 12,46 f1 994
2. Szolomajer Amanda 94 KARC 12,62 f2 939
3. Budai Alexandra 94 KSI SE 12,73 f1 902
4. Újvári Bella 95 Gödöll_i EAC "A" 12,75 f4 895
5. Major Klaudia 94 Zalaszám-ZAC 12,76 f1 892
6. Zajovics Nóra 94 Gy_ri Dózsa SE 12,78 f1 885
7. Guzmics Alexandra 94 Delfin SE 12,81 f2 875
8. Horváth Kinga ARAK 12,88 f2 852
9. Sz_ke evelin ARAK 12,99 f1 817
10. Montovay Petra 95 MISI SC 13,01 f2 810
11. Horváth Martina 95 Delfin SE 13,05 f1 798
Vágó Vivien 95 Gödöll_i EAC "A" 13,05 f4 798
13. Szarvas Dóra 94 DSC-SI 13,06 f2 794
14. Szentes Dominika 95 Gy_ri Dózsa SE 13,07 f4 791
15. Kádár Fanni 96 Ikarus BSE "A" 13,11 f3 779
16. Horváth Lotti 95 KVDSE 13,12 f7 776
17. László Evelin 94 VEDAC 13,13 f1 772
Varga Márta 96 KARC 13,13 f5 772
19. Szabó Zita 96 ASE 13,14 f4 769
20. Markov Anita 95 KSI SE 13,19 f3 754
21. Korcsmáros Berta 94 DSC-SI 13,31 f5 717
22. Bontovics Barbara 95 Szolnoki VSI 13,32 f5 714
23. Sipos Ramóna 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 13,34 f2 708
Mátrai Kata 94 ARAK 13,34 f5 708
25. Szabó Helga 95 MISI SC 13,41 f2 687
26. Guba Liliána 95 Szolnoki VSI 13,44 f3 679
Varga Tímea 94 Szolnoki VSI 13,44 f4 679
28. Szikora Klaudia 95 NyVSC-Nyírsuli 13,46 f2 673
29. Kerese Kata 96 Zalaszám-ZAC 13,53 f6 652
30. Borza Helga 94 NyVSC-Nyírsuli 13,57 f3 641
31. Tóth Annamária 94 KVDSE 13,58 f4 638
32. Keser_ Borbála 94 Kaposvári SI 13,61 f4 629
33. Gyurkó Leila 95 DSC-SI 13,62 f6 627
34. Obercián Anna 94 Egri SSE 13,66 f6 615
35. Osztrosics Petra 95 Delfin SE 13,73 f3 596
36. Tóth Bettina 95 Delfin SE 13,75 f3 590
37. Kéri Kata 96 KVDSE 13,76 f4 587
38. Dóczi Dominika 94 KVDSE 13,77 f3 585
39. Lakatos Zsófia 94 DSC-SI 13,78 f7 582
40. Farkas Vivien 95 Kaposvári SI 13,80 f7 576
41. Böhm Lilla 94 MISI SC 13,83 f6 568
42. Németh szimonetta 95 Kaposvári SI 13,87 f7 557
43. Tóth Dorottya 95 Csepeli DAC 13,91 f7 547
44. Horváth Bernadett 96 Soproni AC 14,11 f5 494
45. Forrás Fernanda 94 Delfin SE 14,11 f5 494
46. Kiss Katalin 95 UTE 14,14 f5 487
47. Császár Rita 95 Zalaszám-ZAC 14,27 f7 454
48. Kovács Vivien 96 Delfin SE 14,29 f6 449
49. Száva Orsolya 95 Dunakeszi VSE 14,30 f3 447
50. Gaál Fruzsina 94 Dunakeszi VSE 14,46 f6 409
51. Horváth Nóra 96 Delfin SE 14,54 f6 390
52. Jurkiewicz Emese 94 UTE 14,63 f5 370
53. Mihalylovits Dóra 96 KSI SE 15,10 f6 271
54. Turbucz Nikolett 96 Soproni AC 15,15 f7 262
55. Goudefroy Xénia 94 Dunakeszi VSE 16,65 f7 48
Szabó Krisztina 95 Gy_ri Dózsa SE DNS f1 0
 
Távolugrás leány Pont
1. Szolomajer Amanda 94 KARC 520 731
2. Dániel Fanni 94 KSI SE 519 726
3. Major Klaudia 94 Zalaszám-ZAC 516 711
4. Szabó Krisztina 95 Gy_ri Dózsa SE 505 659
5. Szabó Zita 96 ASE 503 650
6. Kocsis Nóra 94 Buda-Cash Békéscsabai AC 503 650
7. Kerese Kata 96 Zalaszám-ZAC 503 650
8. Nagy Noémi 95 Csepeli DAC 499 632
9. Strázsi Bianka 95 KARC 491 595
10. Vágó Vivien 95 Gödöll_i EAC "A" 491 595
11. Szabó Helga 95 MISI SC 485 568
12. Szabó Beatrix 95 Csepeli DAC 481 551
13. Molnár Noémi 94 FTC 475 525
14. Benke Renáta 94 NyVSC-Nyírsuli 475 525
15. Hornyák Viktória 94 KARC 474 520
16. Melkvi Liza 95 Ikarus BSE "A" 471 507
17. Tóth Szintia 94 NyVSC-Nyírsuli 467 490
18. Muszbek Laura 94 DSC-SI 463 474
19. Katona Rebeka 96 UTE 463 474
20. Benyhe Ágota 95 Ikarus BSE "A" 460 461
21. Fónagy Gabriella 95 MISI SC 459 457
22. Tóth Krisztina 94 NyVSC-Nyírsuli 458 453
23. Szentes Dominika 95 Gy_ri Dózsa SE 457 449
24. Viktor Dominika 96 FTC 456 445
25. Laczó Erna 95 Buda-Cash Békéscsabai AC 455 441
26. Kéri Kata 96 KVDSE 455 441
27. Havasi Renáta 95 Reménység Vác 455 441
28. Melkvi Lola 94 Ikarus BSE "A" 452 429
29. Fábri Anna 95 NyVSC-Nyírsuli 451 425
30. Szili Szabina 96 Zalaszám-ZAC 440 381
31. Gressai Dorina 96 MISI SC 436 366
32. Szabó Adrienn 95 Egri SSE 430 343
33. Németh Szimonetta 95 Kaposvári SI 430 343
34. Szilvási Csenge 96 FTC 429 340
35. Horváth Leilla 96 Reménység Vác 428 336
36. Molnár Eszter 95 Egri SSE 425 325
37. Torma Evelin 94 BEAC 424 321
38. Farkas Vivien 95 Kaposvári SI 419 303
39. Rácz Zsófia 96 Egri SSE 411 275
40. Horváth Bernadett 96 Soproni AC 407 261
41. Turbucz Nikolett 96 Soproni AC 388 199
42. Tóth Szabina 96 Kaposvári SI 382 181
Katona Réka 95 FTC NM

Kelet-Kupa - Minősítő verseny
Debrecen, 2009. június 6.
 
Távolugrás női
1. Bekecs Bianka 91 NyVSC-Nyírsuli 574 +2,0
2. Nesteric Ana 93 Kolozsvár/ROM 554 +2,2
3. Benke Anita 90 NyVSC-Nyírsuli 541 +2,8     526 +1,8
4. Takács Fruzsina 93 NyVSC-Nyírsuli 528 +4,1   523 +1,9
5. DezsőDóra 92 NyVSC-Nyírsuli 513 +3,9
6. Szűcs Gréta 90 NyVSC-Nyírsuli 487 +3,1
7. Szabó Zita 96 Albertirsa 483 +2,8
8. Szűcs Krisztina 93 HSzSE 477 +1,6
9. Moldovan Alina 94 Kolozsvár/ROM 470 +1,8
10. Barna Boglárka 94 DSC-SI 465 +3,2
11. Orosz Daniella 91 NyVSC-Nyírsuli 455 +2,5
12. Váradi Alexandra 95 DSC-SI 435 +3,8
13. Rátkai Anita 94 Hevesi SE 425 +2,3
14. Lakatos Petra 95 DSC-SI 420 +1,9
15. Koncz Karolina 96 NyVSC-Nyírsuli 417 +2,3
16. Tóth Fanni 96 NyVSC-Nyírsuli 417 +4,6
17. Gy_rösi Nikolett 95 DSC-SI 411 +3,6
18. Juhász Kinga 95 DSC-SI 410 +3,0
19. Rácz Anett 93 HSzSE 405 +1,9
20. Gellén Claudia 95 DSC-SI 400 +2,8
21. Kocsis Zsuzsa 94 NyVSC-Nyírsuli 396 +1,7
22. Csorba Barbara 94 NyVSC-Nyírsuli 393 +1,8
23. Kertész Gréta 96 DSC-SI 392 +2,2
24. Szabó Fanni 96 NyVSC-Nyírsuli 387 +1,2
25. Szala Barbara 95 DSC-SI 368 +2,9
26. Tamás Anna 95 NyVSC-Nyírsuli 360 +2,1
 
Magasugrás női
1. Vörös Orsolya 89 DSC-SI 165
2. Püski Márta 89 TFSE 165
Dezső Dóra 92 NyVSC-Nyírsuli 165
4. Soltész Renáta 93 DSC-SI 160
5. Crisan Nicoletta 94 Kolozsvár/ROM 150
Kiss Renáta 93 DSC-SI 150
Váradi Alexandra 95 DSC-SI 145
Maticska Bernadett 93 Szolnoki SI 145
9. Juhász Kinga 95 DSC-SI 145
10. Kornafeld Anna 91 NyVSC-Nyírsuli 140
Lupse Oana 95 L.P.S.Nagyvárad/ROM 140
12. Szabó Zita 96 Albertirsa 135
Nagy Xénia 96 Szolnoki SI NM

Bp. Iharos pálya, 2009.05.03
A Pest Megyei Atlétikai Szövetség nyílt veterán pályaversenye és Gödöllő város bajnoksága
 
Gerelyhajítás női serdülő
1. Varga Fanni 95 Gödöllői EAC 30,17
2. Újvári Bella 95 Gödöllői EAC 21,16
3. Szabó Zita 96 ASE 17,94
4. Regényi Boróka 96 Gödöllői EAC 16,90
5. H
 
Pontos idő
 
Naptár
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatók
Indulás: 2009-10-27
 

Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Infrashape Horizontal fittness stúdió Debrecen    *****    WISE-VOGUE | SZISSZ ÉS KLAU BLOGJA TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA // WISE-VOGUE // WISE-VOGUE