Albertirsa atlétika
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Hírek röviden

 

 

Albertirsa Város

Bajnokságán

készült képeket

és az elért eredményeket

megtekinthetik a főoldalon

található linkekre kattintva.

 
Gyerek eredményeink
 
Serdülő eredményeink
 
Junior eredményeink
 
Ifi eredményeink
 
Felnőtt eredményeink
 
Linkek
 

LidoDesign

LidoDesign

 


 

1. félév 2009

 
Dortmund, 2009. március 14-15.
Nemzetközi atlétikai viadal

60 m síkfutás 14.03.2009

1.Traxel, Nathalie 96 Kreis Dortmund 8,27 sec 1./VI
2.Schauerte, Belen 96 Kreis Dortmund 8,50 sec 2./VI
3.Szabo, Zita 96 Budapest 8,58 sec 1./IV
4.Reizinger, Fanni 97 Budapest 8,59 sec 1./II
5.Makumba Mokanda, Gracia 96 Eindhoven 8,63 sec 1./I
6.Carr, Alyssia 96 Leeds 8,67 sec 1./VII
7.Amakye, Amanda 96 Kreis Dortmund 8,68 sec 1./V
8.Sonnenstuhl, Lena-Marie 96 Kreis Dortmund 8,75 sec 1./III
9.Coverdale, Millie 96 Leeds 8,82 sec 2./VII
10.Dekkers, Milou 97 Eindhoven 8,88 sec 2./II
11.Hansson, Alexandra 96 Lund 8,92 sec 3./VII
12.Brauße, Miriam 97 Zwickau 8,96 sec 2./III
13.Schlüter, Jessica 96 Dortmund Nord-West 8,97 sec 2./IV
14.Beljanski, Marijana 97 AK Vojvodina Novi Sad 9,00 sec 3./VI
15.Siegeroth, Laura 97 Dortmund Nord-West 9,04 sec 3./III
16.Gerven, Olivia Van 96 Leuven 9,05 sec 4./VII
17.Fletcher, Melissa 97 Leeds 9,06 sec 2./V
18.Demjan, Dorottya 97 Budapest 9,06 sec 3./V
19.Witthaut, Lara 96 Dortmund Nord-West 9,09 sec 4./III
20.Berger, Esther 97 Dortmund Nord-West 9,10 sec 3./II
21.Witthaut, Jana 96 Dortmund Nord-West 9,13 sec 4./V
22.Jarzabek, Kinga 97 Rydultowy 9,14 sec 3./IV
23.Parkinson, Millie 96 Leeds 9,15 sec 2./I
24.Ostyn, Trees 96 Leuven 9,19 sec 4./IV
25.Damme, Marthe Van 97 Leuven 9,28 sec 4./VI
25.Dapaw, Beauty 97 Eindhoven 9,28 sec 3./I
27.Forgacs, Reka 97 Budapest 9,36 sec 4./II
28.Cobussen, Lisse 97 Eindhoven 9,37 sec 5./VI
29.Elst, Hana Van 97 Leuven 9,45 sec 5./III
30.Wohner, Kim 96 Zwickau 9,48 sec 4./I
31.Ofosu Nyako, Giulia 96 Zwickau 9,83 sec 6./III
32.Blaszczak, Malwina 96 Rydultowy 9,91 sec 5./VII
32.Kamasi, Atina 97 AK Vojvodina Novi Sad 9,91 sec 5./I
34.Czogala, Aleksandra 97 Rydultowy 10,11 sec 5./IV
35.Akesson, Johanna 96 Lund 10,49 sec 5./II
36.Kunzmann, Julia 96 Zwickau 10,59 sec 6./I
37.Czogaka, Dominika 97 Rydultowy 10,61 sec 6./II

4 x 100 m váltófutás 14.03.2009

1.Kreis Dortmund 53,04 sec 1./I
Amakye, A 96 - Schauerte, B 96 - Traxel, N 96 - Sonnenstuhl, L 96
2.Budapest 55,63 sec 2./I
Szabo, Z 96 - Benkovics, R 96 - Katona, A 96 - Szücs, K 96

3.Dortmund Nord-West 57,08 sec 1./IV
Berger, E 97 - Siegeroth, L 97 - Witthaut, L 96 - Schlüter, J 96
4.Leeds 57,51 sec 1./III
Parkinson, M 96 - Coverdale, M 96 - Ukandu, H 96 - Carr, A 96
5.Eindhoven 57,65 sec 3./I
Dapaw, B 97 - Dommerholt, J 96 - Makumba Mokanda, G 96 - Dekkers, M 97
6.Leuven I 58,12 sec 1./II
Elst, H 97 - Ostyn, T 96 - Gerven, O 96 - Persyn, C 96
7.AK Vojvodina Novi Sad 59,27 sec 2./II
Kamasi, A 97 - Kamasi, S 96 - Beljanski, M 97 - Ostojic, A 96
8.Rydultowy 59,51 sec 2./III
Ciurko, A 97 - Jarzabek, K 97 - Blaszczak, M 96 - Staporek, M 96
9.Leuven II 59,88 sec 2./IV
Grobbel, C 96 - Damme, M 97 - Wauters,Ja 96 - Mombaerts, L 96
10.Zwickau 60,26 sec 3./II
Wohner, K 96 - Pulaize, R 96 - Brauße, M 97 - Richter, C 96
11.Lund 61,41 sec 3./III
Ascard, F 96 - Afsharian, M 96 - Jaslin, A 96 - Hansson, A 96
12.Zwickau 65,01 sec 3./IV
Staudte, L 96 - Trommer, A 96 - Ofosu Nyako, G 96 - Kunzmann, J 96


75 m síkfutás 15.03.2009

1.Traxel, Nathalie 96 LGO/ Post- und Telekom SV 10,19 sec 1./I
2.Szabo, Zita 96 Budapest/Ungarn 10,28 sec 2./I
3.Vaupel, Benina 96 LG Unna 10,44 sec 1./II
4.Kütemann, Nina 96 T.V.Horst Emscher 10,52 sec 2./II
5.Terhürne, Inga 96 VfL Ahaus 10,57 sec 3./I
6.Keilmann, Carina 96 VfL Bochum 10,60 sec 3./II
7.Sterthoff, Catharina 96 LG Hamm 10,61 sec 4./I
8.Epmann, Marie 96 LG Coesfeld 10,62 sec 4./II
9.Mark, Vanessa 96 Teutonia Lanstrop 10,75 sec 5./I
10.Lüdenbach, Viola 96 VfL Engelskirchen 10,87 sec 1./IV
11.Hansson, Alexandra 96 IFK Lund/Schweden 10,97 sec 1./IIX
11.Sorg, Meike 96 DJK Teutonia St. Tönis 10,97 sec 1./VII
13.Heil, Johanna 96 VfL Bochum 11,01 sec 5./II
14.Böller, Inga 96 LG Coesfeld 11,05 sec 6./II
15.Schlüter, Jessica 96 DJK SuS Brambauer 11,16 sec 1./III
16.Gerven, Olivia Van 96 Leuven/Belgien 11,17 sec 1./VI
17.Heming, Meike 96 LG Coesfeld 11,21 sec 2./III
18.Kauke, Alina 96 LG Unna 11,24 sec 3./III
19.Magga, Josephine 96 FC Schalke 04 11,25 sec 2./VI
20.Wolf, Lena 96 DJK Teutonia St. Tönis 11,33 sec 2./IIX
21.Hemsing, Dina 96 LG Coesfeld 11,39 sec 2./IV
22.Pucknat, Lisa 96 LGO/ LAC 11,43 sec 3./IIX
23.Langner, Maxi-Sofia 96 CSV Krefeld 11,47 sec 3./IV
24.Weber, Lena-Marie 96 LGO/ TuS Westf. Hombruch 11,48 sec 4./III
25.Wessendorf, Franziska 96 LG Coesfeld 11,50 sec 5./III
26.König, Jana 96 VfL Ahaus 11,53 sec 4./IV
27.Janke, Annemieke 96 LC Hansa Stuhr 11,54 sec 6./I
28.Ostyn, Trees 96 Leuven/Belgien 11,56 sec 2./VII
29.Wouters, Janina 96 Leuven/Belgien 11,65 sec 3./VI
30.Niehoff, Stayfang Yaa 96 DJK Teutonia St. Tönis 11,66 sec 3./VII
31.Grobbel, Catoo 96 Leuven/Belgien 11,71 sec 4./IIX
31.Afsharian, Maral 96 IFK Lund/Schweden 11,71 sec 4./VII
33.Krämer, Lisa 96 LGO/ TuS Westf. Hombruch 11,72 sec 5./IV
34.Niessen, Eline 96 LGD Deurne 11,74 sec 6./IV
34.Elvers, Hannah 96 Castroper TV 11,74 sec 4./VI
36.Bayer, Caroline 96 LG Coesfeld 11,77 sec 6./III
36.Meyjohann, Annika 96 LG Unna 11,77 sec 1./V
36.Kowallek, Lale 96 LGO/TSC Eintracht 11,77 sec 5./IIX
39.Gerlach, Paula 96 LAC - THG Kettwig 11,81 sec 5./VII
40.Bils, Franziska 96 VfL Ahaus 11,82 sec 2./V
41.Tacke, Nina 96 LG Coesfeld 11,83 sec 3./V
42.Mombaerts, Laurien 96 Leuven/Belgien 11,85 sec 5./VI
43.Marfort, Sophie 96 LG Coesfeld 12,18 sec 4./V
44.Keller, Laura 96 LG Stolberg 12,34 sec 6./IIX
45.Kreyenbaum, Lisa 96 TV Werne 03 12,37 sec 5./V
46.Sicking, Franziska 96 LG Coesfeld 12,91 sec 6./VI
47.Hoppe, Christina 96 TV Werne 03 15,62 sec 6./V

Távolugrás 15.03.2009

1.Szabo, Zita 96 Budapest/Ungarn 5,04 m
2.Traxel, Nathalie 96 LGO/ Post- und Telekom SV 4,76 m
3.Sterthoff, Catharina 96 LG Hamm 4,75 m
4.Szücs, Krisztina 96 Budapest/Ungarn 4,73 m
5.Mark, Vanessa 96 Teutonia Lanstrop 4,69 m
6.Epmann, Marie 96 LG Coesfeld 4,60 m
7.Keilmann, Carina 96 VfL Bochum 4,48 m
8.Böller, Inga 96 LG Coesfeld 4,45 m
9.Terhürne, Inga 96 VfL Ahaus 4,33 m
10.Szilvasi, Csenge 96 Budapest/Ungarn 4,32 m
11.Benkovics, Rahel 96 Budapest/Ungarn 4,31 m
12.Mombaerts, Laurien 96 Leuven/Belgien 4,27 m
12.Schlüter, Jessica 96 DJK SuS Brambauer 4,27 m
14.Cirkel, Loana 96 DJK SuS Brambauer 4,23 m
15.Ostojic, Aleksandra 96 AK Vojvodina Novi Sad/Serbien 4,22 m
16.Hemsing, Dina 96 LG Coesfeld 4,21 m
17.Pucknat, Lisa 96 LGO/ LAC 4,19 m
17.Carr, Alyssia 96 Leeds/Großbritanien 4,19 m
19.Vaupel, Benina 96 LG Unna 4,17 m
20.Kütemann, Nina 96 T.V.Horst Emscher 4,09 m
20.Hansson, Alexandra 96 IFK Lund/Schweden 4,09 m
22.Lüdenbach, Viola 96 VfL Engelskirchen 4,08 m
23.Coverdale, Millie 96 Leeds/Großbritanien 4,07 m
24.Gerven, Olivia Van 96 Leuven/Belgien 4,06 m
24.Wessendorf, Franziska 96 LG Coesfeld 4,06 m
26.Ostyn, Trees 96 Leuven/Belgien 4,04 m
27.König, Jana 96 VfL Ahaus 4,00 m
28.Bils, Franziska 96 VfL Ahaus 3,99 m
29.Ukandu, Hannah 96 Leeds/Großbritanien 3,97 m
29.Magga, Josephine 96 FC Schalke 04 3,97 m
29.Janke, Annemieke 96 LC Hansa Stuhr 3,97 m
32.Krämer, Lisa 96 LGO/ TuS Westf. Hombruch 3,87 m
33.Wouters, Janina 96 Leuven/Belgien 3,83 m
33.Tacke, Nina 96 LG Coesfeld 3,83 m
33.Langner, Maxi-Sofia 96 CSV Krefeld 3,83 m
36.Kauke, Alina 96 LG Unna 3,78 m
37.Jaslin, Anna 96 IFK Lund/Schweden 3,75 m
38.Kamasi, Sofija 96 AK Vojvodina Novi Sad/Serbien 3,72 m
39.Heming, Meike 96 LG Coesfeld 3,67 m
40.Kowallek, Lale 96 LGO/TSC Eintracht 3,66 m
41.Gerlach, Paula 96 LAC - THG Kettwig 3,65 m
42.Kreyenbaum, Lisa 96 TV Werne 03 3,64 m
42.Grobbel, Catoo 96 Leuven/Belgien 3,64 m
44.Parkinson, Millie 96 Leeds/Großbritanien 3,62 m
45.Weber, Lena-Marie 96 LGO/ TuS Westf. Hombruch 3,58 m
45.Nickel, Sarah 96 Castroper TV 3,58 m
47.Ascard, Felicia 96 IFK Lund/Schweden 3,54 m
48.Hoppe, Christina 96 TV Werne 03 3,51 m
49.Keller, Laura 96 LG Stolberg 3,40 m
50.Bayer, Caroline 96 LG Coesfeld 3,33 m
50.Afsharian, Maral 96 IFK Lund/Schweden 3,33 m
52.Niehoff, Stayfang Yaa 96 DJK Teutonia St. Tönis 3,30 m
53.Akesson, Johanna 96 IFK Lund/Schweden 3,25 m
54.Meyjohann, Annika 96 LG Unna 3,21 m
55.Sicking, Franziska 96 LG Coesfeld 3,19 m
56.Quinke, Daniela 96 LC Attendorn 2,62 m
 


Budapest-SYMA Csarnok, 2009. február 7.
ZUGLÓ KUPA, DIÁK ATLÉTIKAI VERSENY
 
60 m fiú III. kcs.
1. Vanó Tamás 96 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 8,52
2. Tóth Bence 97 Csanádi Árpád Ált. 8,77
3. Bartos János 96 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 9,15
4. Bereczki Richárd 96 Csanádi Árpád Ált. 9,18
5. Szedresi Tamás 96 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 9,21
 
60 m fiú IV. kcs. 4 if. alapján
1. Ambrus Lóránd 94 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 7,69 f1
2. Oláh Dániel 94 Scheiber Sándor Gimn. 7,90 f2
3. Kovács Ferenc 95 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 7,96 f3
4. Kuznyák Bálint 94 Liszt Ferenc Ált. 8,05 f2
5. Paszkosz Levente 94 Hunyadi J. Ált. 8,19 f2
6. Ecsedi Mátyás 95 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 8,21 f1
7. Fiege Dávid 94 Scheiber Sándor Gimn. 8,21 f1
8. Vizi Gerg_ 94 Hunyadi J. Ált. 8,33 f3
9. Kovács Dávid 94 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 8,45 f2
10. Tóth Sándor 95 Kaffka Margit Ált. 8,47 f3
11. Bukor Roland 95 Kaffka Margit Ált. 8,52 f1
12. Jimoh Teslim Ifedapo 95 Herman Ottó Ált. 8,59 f1
13. Kovács László 94 Csanádi Árpád Ált. 8,63 f2
14. Okonofua Dániel 94 Liszt Ferenc Ált. 8,65 f3
15. Antal Nándor 94 Csanádi Árpád Ált. 9,31 f1
16. Víg Miklós 94 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 9,50 f3
17. Schaffer Péter 94 Scheiber Sándor Gimn. 9,58 f2
 
4x200 m fiú
1. Albertirsa Tessedik Sámuel Ált. Isk. 1:52,17 f2
(Bartos János 96, Ecsedi Mátyás 95, Kovács Ferenc 95, Tör_csik Krisztián 94)
2. Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 1:53,23 f2
(Ambrus Lóránd 94, Vanó Tamás 96, Pápai Benedek 98, Pápai Márton 95)
3. Hunyadi J. Ált. Isk. 1:55,51 f1
(Vizi Gerg_ 94, Paszkosz Levente 94, Ágoston Tamás 93, Csóré Kristóf 94)
4. Scheiber Sándor Gimnázium 1:55,67 f2
(Fiege Dávid 94, Oláh Dániel 94, Schaffer Péter 94, Vincze Bettina 94)
5. Kaffka Margit Ált. Isk. 1:57,69 f1
(Tóth Sándor 95, Bukor Roland 95, Horváth Roland 94, Fodor Péter 94)
6. Csanádi Árpád Ált. Isk. 2:05,72 f1
(Tóth Bence 97, Bereczki Richárd 96, Kovács László 94, Antal Nándor 94)
7. Liszt Ferenc Ált. Isk. 2:08,39 f2
(Kuznyák Bálint 94, Okonofua Dániel 94, Szilvai Bálint 94, Reg_s Gerg_ 96)
 
Távolugrás fiú III. kcs.
1. Vanó Tamás 96 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 5,02
2. Tóth Bence 97 Csanádi Árpád Ált. 4,20
3. Szedresi Tamás 96 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 4,11
4. Bartos János 96 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 4,10
5. Tóth Máté 97 Zuglói Hajós Alfréd Ált. 3,52
 
Tömött labda dobás fiú IV. kcs.
1. Hoffmann Károly 94 Csanádi Árpád Ált. 15,00
2. Németh Toni 94 Csanádi Árpád Ált. 14,75
3. Ambrus Lóránd 94 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 12,75
4. Ágoston Tamás 93 Hunyadi J. Ált. 12,25
5. Paszkosz Levente 94 Hunyadi J. Ált. 12,00
6. Kovács Dávid 94 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 12,00
7. Kuznyák Bálint 94 Liszt Ferenc Ált. 11,50
8. Okonofua Dániel 94 Liszt Ferenc Ált. 10,75
9. Töröcsik Krisztián 94 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 9,75
10. Szilvai Bálint 94 Liszt Ferenc Ált. 9,00
11. Víg Miklós 94 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 8,25
 
60 m leány III. kcs. 2 if. alapján
1. Szabó Zita 96 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 8,56 f1
2. Jászai Vanda 96 Gödöll, Hajós Alfréd Ált. 8,99 f2
3. Kakucs Szonja 96 Kaffka Margit Ált. 9,11 f1
4. Illés Laura 96 Dr. Mez Ferenc Ált. 9,53 f1
5. Dimény Zsuzsa 96 Gödöll, Hajós Alfréd Ált. 9,56 f1
6. Tölgyesi Boglárka 96 Zuglói Hajós Alfréd Ált. 9,62 f2
7. Szakony Krisztina 96 Liszt Ferenc Ált. 9,63 f2
8. Simon Blanka 97 Kaffka Margit Ált. 9,75 f2
9. Hámor Emese 96 Gödöll, Hajós Alfréd Ált. 9,93 f1
10. Lukács Noémi 96 Dr. Mez Ferenc Ált. 10,13 f2
11. Dong Vikória 98 Dr. Mez Ferenc Ált. 10,97 f1
12. Csupor Violetta 97 Liszt Ferenc Ált. 10:00 f1
- Kamen Zsófia 97 Dabas, Kossuth L. Ált DNS f2
- Regényi Boróka 96 Gödöll, Hajós Alfréd Ált. DNS f2
 
Távolugrás leány III. kcs.
1. Szabó Zita 96 Albertirsa, Tessedik Sámuel Ált. 4,69
2. Jászai Vanda 96 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 4,32
3. Kakucs Szonja 96 Kaffka Margit Ált. 4,26
4. Kovács Emma 98 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 4,00
5. Tölgyesi Boglárka 96 Zuglói Hajós Alfréd Ált. 3,99
6. Hámor Emese 96 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 3,88
7. Dimény Zsuzsa 96 Gödöll_, Hajós Alfréd Ált. 3,83
8. Illés Laura 96 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 3,69
9. Lukács Noémi 96 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 3,49
10. Dong Vikória 98 Dr. Mez_ Ferenc Ált. 3,34
- Kamen Zsófia 97 Dabas, Kossuth L. Ált DNS
 

Budapest – SYMA Csarnok, 2009. február 1.
A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG 2009. ÉVI SERDÜL_ FEDETT PÁLYÁS ORSZÁGOS BAJNOKSÁGA
 
60 m gát (0,84) fiú "A" dönt
1. Molnár Gergely 94 Dunakeszi VSE 8,58
A bajnok edzője: Maracskó Pál
2. Szűcs Valdó 95 Zalaszám-ZAC 8,69
3. Ambrus Lóránd 94 Gödöllői EAC 8,82
4. Molnár Attila 94 Dunakeszi VSE 9,02
5. Hunyadi Walter 94 Zalaszám-ZAC 9,03
6. Rab Attila 94 UTE 9,03
7. Szeles Tamás 94 BUDA-CASH Békéscsabai AC 9,05
8. Móritz Bálint 95 Delfin SE 9,28
 
60 m gát (0,84) fiú "B" dönt
1. Török Márk 94 TSC-Geotech 9,33
2. Baráti Dániel 94 Dunakeszi VSE 9,45
3. Béres Márton 95 Zalaszám-ZAC 9,48
4. Ecsedi Mátyás 95 ASE 9,49
5. Bundy Gergely 95 Dunakeszi VSE 9,54
6. Oláh Dániel 94 KSI SE 9,64
7. Losonci Gábor 95 HÓDIÁK 9,81
8. Soós József 95 MISI SC 9,93
 
60 m gát (0,84) fiú 1. ief.
1. Ambrus Lóránd 94 Gödöll[1]i EAC 8,81
2. Molnár Attila 94 Dunakeszi VSE 9,06
3. Baráti Dániel 94 Dunakeszi VSE 9,38
4. Oláh Dániel 94 KSI SE 9,60
5. Losonci Gábor 95 HÓDIÁK 9,67
6. Soós József 95 MISI SC 9,88
7. Tóth Kristóf 95 Szolnoki SI 10,12
 
60 m gát (0,84) fiú 2. ief.
1. Sz

cs Valdó 95 Zalaszám-ZAC 8,82
2. Rab Attila 94 UTE 9,01
3. Móritz Bálint 95 Delfin SE 9,24
4. Béres Márton 95 Zalaszám-ZAC 9,67
5. Koós Donát 95 MISI SC 9,97
6. Vörös Krisztián 95 TFSE 10,23
7. Vanó Tamás 96 Gödöllői EAC 10,25
 
60 m gát (0,84) fiú 3. ief.
1. Molnár Gergely 94 Dunakeszi VSE 8,55
2. Hunyadi Walter 94 Zalaszám-ZAC 9,05
3. Szeles Tamás 94 BUDA-CASH Békéscsabai AC 9,06
4. Török Márk 94 TSC-Geotech 9,33
5. Ecsedi Mátyás 95 ASE 9,50
6. Bundy Gergely 95 Dunakeszi VSE 9,91
 
60 m leány "A" dönt
1. Budai Alexandra 94 KSI SE 8,07
A bajnok edzője: Bánhidi Béláné
2. Pálinkás Dóra 94 ARAK 8,09
3. Görög Kata 94 Kkfházi Honvéd TK 8,22
4. László Evelin 94 VEDAC 8,24
5. Róth Luca 94 KSI SE 8,26
6. Major Klaudia 94 Zalaszám-ZAC 8,27
7. Szabó Zita 96 ASE 8,29
8. Horváth Klára 96 ARAK 8,31
 
60 m leány "B" dönt
1. Répási Kinga 94 KARC 8,23
2. Szolomayer Amanda 94 KARC 8,30
3. Varga Fanny 95 Gödöll[1]i EAC 8,40
4. Varga Tímea 94 Szolnoki SI 8,41
5. Guba Liliána 95 Szolnoki SI 8,41
6. Markov Anita 95 KSI SE 8,47
7. Montovay Petra 95 MISI SC 8,48
8. Bontovics Barbara 95 Szolnoki SI 8,48
 
60 m leány 1. ief.
1. Budai Alexandra 94 KSI SE 8,15
2. Horváth Klára 96 ARAK 8,24
3. Szabó Zita 96 ASE 8,28
4. Szentes Dominika 95 Gy[1]ri Dózsa SE 8,47
5. Balogh Tímea 95 DSC-SI 8,49
6. Korcsmáros Berta 94 DSC-SI 8,70
7. Bende Kata 95 UTE 8,77
 
60 m leány 2. ief.
1. Görög Kata 94 Kkfházi Honvéd TK 8,19
2. Kovács Leila 95 HÓDIÁK 8,48
3. Gyurkó Leila 95 DSC-SI 8,51
4. Tóth Szintia 95 NyVSC-Nyírsuli 8,55
5. Szabó Helga 95 MISI SC 8,65
6. Katona Andrea 96 Csepeli DAC 8,95
7. Benke Renáta 95 NyVSC-Nyírsuli 9,00
 
60 m leány 3. ief.
1. Major Klaudia 94 Zalaszám-ZAC 8,21
2. Szabó Beatrix 95 Csepeli DAC 8,56
3. Horváth Martina 95 Delfin SE 8,57
4. Guzmics Alexandra 94 Delfin SE 8,62
5. Urbán Kata 95 MISI SC 9,10
6. Benkovics Ráhel 96 Csepeli DAC 9,14
7. Krucsai Zsanett 95 HÓDIÁK DQ
 
 
60 m leány 4. ief.
1. László Evelin 94 VEDAC 8,23
2. Róth Luca 94 KSI SE 8,26
3. Varga Fanny 95 Gödöll_i EAC 8,38
4. Guba Liliána 95 Szolnoki SI 8,41
5. Varga Tímea 94 Szolnoki SI 8,42
6. Bontovics Barbara 95 Szolnoki SI 8,43
7. Sier Zsófia 95 Csepeli DAC 8,63
 
60 m leány 5. ief.
1. Pálinkás Dóra 94 ARAK 8,02
2. Répási Kinga 94 KARC 8,31
3. Markov Anita 95 KSI SE 8,37
4. Torma Evelin 94 BEAC 8,53
5. Borza Helga 96 NyVSC-Nyírsuli 8,56
6. Fónagy Gabriella 95 MISI SC 8,57
7. Zelenák Fruzsina 94 Csepeli DAC 9,06
 
60 m leány 6. ief.
1. Montovay Petra 95 MISI SC 8,30
2. Szolomayer Amanda 94 KARC 8,31
3. Fej_s Nóra 94 AC Szekszárd 8,44
4. Tani Zsanett 96 KSI SE 8,47
5. Zsiga Mónika 96 ARAK 8,89
6. Orbán Hajnalka 95 FTC 8,91
7. Enesei Lilla 95 ARAK 9,06.
8.Krucsai Zsanett 95 HÓDIÁK DQ
 
Magasugrás leány
1. Kiss Anna 94 KSI SE 1,70
A bajnok edzője: Bánhidi Béláné
2. Czúth Réka 94 PVSK 1,70
3. Újvári Bella 95 Gödöll_i EAC 1,55
4. Gergely Hajnalka 95 Zalaszám-ZAC 1,55
5. Szűcs Krisztina 96 FTC 1,55
6. Mátrai Kata 94 ARAK 1,52
7. Csonkics Kinga 95 Gödöllői EAC 1,49
8. Krucsai Zsanett 95 HÓDIÁK 1,49
9. Bozsik Dóra 95 Gödöll_i EAC 1,46
10. Fürjesi Andrea 94 KARC 1,43
11. Jákfalvi Blanka 95 UTE 1,38
      Szabó Zita 96 ASE 1,38
13. Sólyom Kinga 94 Ikarus BSE 1,38
- Balla Viktória 94 KARC NM
- Huszka Nóra 94 KARC

Dunakeszi, 2009. január 17.
A Pest Megyei Atlétikai Szövetség és a Dunakeszi VSE Fedett pályás
Junior, ifjúsági és serdülő versenye
 
Serdülő 13 éves férfi 60 méter síkfutás 2. időelőfutam
1.Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 8,96
2.Papp Roland 96 Csepeli DAC 9,57
3.Sipos Tamás 96 Csepeli DAC 9,64
4.Törőcsik Zsolt 96 ASE 10,00
 
Serdülő 13 éves férfi 60 méter síkfutás 3. időelőfutam
1.Simon Bence 96 DVSE 8,85
2.Szedresi Tamás 96 ASE 8,90
3.Bartos János 96 ASE 8,95
4.Farkas Botond 96 Váci R. 9,25
 
Serdülő 13 éves férfi 60 méter síkfutás 4. időelőfutam
1.Papp Norbert 96 DVSE 8,43
2.Kis Tibor 96 Váci R. 9,55
3.Simon Boldizsár 96 ASE 9,61
 
Serdülő 13 éves férfi 60 méter síkfutás "B" döntő
1.Bartos János 96 ASE 8,69
2.Szedresi Tamás 96 ASE 8,88
3.Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 8,96
4.Veres Csaba 96 DVSE 9,10
 
Serdülő 13 éves férfi 60 méter síkfutás "A" döntő
1.Vanó Tamás 96 GEAC 8,33
2.Papp Norbert 96 DVSE 8,39
3.Kriszt Botond 96 GEAC 8,65
4.Simon Bence 96 DVSE 9,01
 
Serdülő 14 éves férfi 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1.Kecskés Máté 95 AC Szekszárd 7,44
2.Kiss Bence 95 GYSI 7,70
3.Kovács Ferenc 95 ASE 7,90
4.Ecsedi Mátyás 95 ASE 8,10
 
Serdülő 14 éves férfi 60 méter síkfutás 4. időelőfutam
1.Balogh Barnabás 95 BMTE 8,09
2.Rozgonyi Gábor 95 DVSE 8,29
3.Kósa Ádám 95 DVSE 8,58
4.Kurdi Máté 95 Váci R. 8,71
 
Serdülő 14 éves férfi 60 méter síkfutás "B" döntő
1.Ecsedi Mátyás 95 ASE 7,83
2.Kovács Ferenc 95 ASE 7,88
3.Rády Zoltán 95 DVSE 7,90
4.Balogh Barnabás 95 BMTE 8,10
 
Serdülő 14 éves férfi 60 méter síkfutás "A" döntő
1.Kecskés Máté 95 AC Szekszárd 7,55
2.Kiss Bence 95 GYSI 7,69
3.Budavári Richárd 95 Budaörsi DSE 7,77
4.Horváth Patrick 95 Váci R. 7,90
 
 
Serdülő 13 éves férfi 60 méter gátfutás - 3 időfutam alapján
1.Vanó Tamás 96 GEAC 10,20 f1
2.Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 11,31 f3
3.Kriszt Botond 96 GEAC 11,55 f1
4.Szedresi Tamás 96 ASE 11,70 f1
5.Veres Csaba 96 DVSE 12,25 f3
6.Bartos János 96 ASE 12,32 f2
7.Papp Roland 96 Csepeli DAC 13,21 f2
 
Serdülő 14 éves férfi 60 méter gátfutás - 1 időfutam alapján
1.Ecsedi Mátyás 95 ASE 9,61 f1
2.Bundy Gergely 95 DVSE 10,20 f1
3.Rády Zoltán 95 DVSE 11,07 f1
 
Serdülő 13 éves férfi távolugrás
1.Vanó Tamás 96 GEAC 453
2.Veres Csaba 96 DVSE 435
3.Papp Norbert 96 DVSE 431
4.Kriszt Botond 96 GEAC 429
5.Simon Bence 96 DVSE 383
6.Bartos János 96 ASE 382
7.Szedresi Tamás 96 ASE 368
8.Sipos Tamás 96 DVSE 368
9.Csüllög Péter 96 Csepeli DAC 360
10.Farkas Botond 96 Váci R. 356
11.Papp Roland 96 Csepeli DAC 346
12.Törőcsik Zsolt 96 ASE 335
13.Kis Tibor 96 Váci R. 335
14.Simon Boldizsár 96 ASE 335
MHKiss Attila 97 GYSI 430
 
Serdülő 14 éves férfi távolugrás
1.Kecskés Máté 95 AC Szekszárd 561
2.Horváth Patrick 95 Váci R. 515
3.Kiss Bence 95 GYSI 501
4.Balogh Barnabás 95 BMTE 497
5.Rády Zoltán 95 DVSE 495
6.Túri Bence 95Csepeli DAC 478
7.Kovács Ferenc 95 ASE 453
8.Mártyán Zsolt 95 DVSE 449
9.Pető Tamás   95 DVSE 447
10.Bundy Gergely 95 DVSE 440
11.Szűcs Richárd 95 Csepeli DAC 439
12.Fábián Máté 95 Váci R. 438
13.Kristóf Bence 95 Csepeli DAC 430
14.Winternitz Máté 95 Váci R. 409
15.Kósa Ádám 95 DVSE 403
-Kurucz Boldizsár 95 Csepeli DAC -
 
Serdülő 13 éves női 60 méter síkfutás 1. időelőfutam
1.Szabó Zita 96 ASE 8,22
2.Szűcs Krisztina 96 FTC 8,40
3.Katona Andrea 96 Csepeli DAC 8,51
4.Jászai Vanda 96 GEAC 9,20
 
Serdülő 13 éves női 60 méter síkfutás "A" döntő
1.Szabó Zita 96 ASE 8,15
2.Répási Petra 96 Csepeli DAC 8,18
3.Szűcs Krisztina 96 FTC 8,28
4.Katona A. 96 Csepeli DAC 8,32
 
Serdülő 13 éves női 60 méter gátfutás - 4 időfutam alapján
1.Szabó Zita 96 ASE 10,05 f1
2.Jászai Vanda 96 GEAC 10,38 f2
3.Répási Petra 96 Csepeli DAC 11,03 f1
4.Dimény Zs. 96 GEAC 11,20 f1
5.Katona Andrea 96 Csepeli DAC 11,35 f4
6.Szilvási Csenge 96 Csepeli DAC 11,65 f3
7.Kerepesi E. 96 Csepeli DAC 11,96 f2
8.Erőss Lilla 96 Váci R. 12,21 f2
9.Benkovics Ráhel 96 Csepeli DAC   12,52 f3
10.Zubor Lucia 96 Csepeli DAC 13,49 f4
11.Nagy Zs. 96 Váci R. 14,59 f3
 
Serdülő 13 éves női távolugrás
1.Répási Petra 96 Csepeli DAC 464
2.Szabó Zita 96 ASE 461
3.Szűcs Krisztina 96 FTC 458
4.Viktor Dominika 96 FTC 419
5.Katona Andrea 96 Csepeli DAC 418
6.Benkovics Ráhel 96 Csepeli DAC 418
7.Havasi Viktória 96 DVSE 406
8.Jászai Vanda 96 GEAC 402
9.Kerepesi Eszter 96 Csepeli DAC 397
10.Szilvási Csenge 96 Csepeli DAC 396
11.Erőss Lilla 96 Váci R. 395
12.Pári Nikolett 96 Heves SE 394
13.Lukács Vivien 96 Heves SE 390
14.Regényi Boróka 96 GEAC 389
15.Molnár Zsanett 96 DVSE 388
16.Pintér Dalma 96 Váci R. 378
17.Wagner Edit 96 DVSE 371
18.Németh Vivien 96 BMTE 368
19.Dimény Zsuzsanna 96 GEAC 363
20.Nagy Erika 96 Váci R. 362
21.Fernandez Bianka 96 DVSE 361
22.Hévízi Alexandra 96 Váci R. 357
23.Zubor Lucia 96 Csepeli DAC 354
24.Fehér Anita 96 DVSE 340
25.Bonifert Dalma 96 Váci R. 336
26.Nagy Zsuzsanna 96 Váci R. 326
27.Pető Luca 96 DVSE 318
28.Perei Rebeka 96 DVSE 310
29.Markó Uma 96 DVSE 304
30.Tóth Eszter 96 Váci R. 299

 

 
Pontos idő
 
Naptár
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatók
Indulás: 2009-10-27
 

Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT