Albertirsa atlétika
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Hírek röviden

 

 

Albertirsa Város

Bajnokságán

készült képeket

és az elért eredményeket

megtekinthetik a főoldalon

található linkekre kattintva.

 
Gyerek eredményeink
 
Serdülő eredményeink
 
Junior eredményeink
 
Ifi eredményeink
 
Felnőtt eredményeink
 
Linkek
 

LidoDesign

LidoDesign

 


 

2. félév 2009 folytatás
Budapest, Margitszigeti AC - 2009.október 3.
ORSZÁGOS GYERMEK CSAPATBAJNOKSÁG
 
60 m fiú 6 if. alapján
1. Szabó Dániel 97 ARAK 8,09 f4
2. Tóth Áron 98 Bp. Honvéd SE "A" 8,34 f5
3. Köcse Richárd 97 Zalaszám-ZAC 8,40 f5
4. Putnoki László MISI SC "A" 8,64 f1
5. Hollósi Olivér 97 PVSK 8,72 f2
6. Zsoldos László 98 KARC 8,78 f3
7. Dombi Dániel 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 8,79 f1
8. Rittberger Dániel AC Szekszárd 8,79 f6
9. Bögöly Gábor 97 Kaposvári SI 8,85 f3
10. Papp Kristóf 97 Keszthely VDSE 8,91 f5
11. Kovács Dániel 97 UTE 8,92 f6
12. Tisza István 97 NYVSC-Nyírsuli 8,96 f1
13. Farkas Benjamiin 97 Szombathelyi Up. 8,99 f1
14. Hagyó Miklós 98 Szolnoki VSI "A" 9,02 f1
15. Manyik Péter 98 Ikarus BSE 9,04 f4
16. Takács Roland 97 TSC-Geotech 9,06 f6
17. Borbás Attila 98 Csepeli DAC 9,09 f4
18. Kugli Ger_ 98 Gy_ri Dózsa SE 9,12 f4
19. Bala-Szabó Dániel 98 VEDAC 9,15 f6
20. Onda Tamás MISI SC "B" 9,16 f2
21. Farkas Ádám 00 Albertirsai SE 9,28 f5
22. Frigyik Szabolcs MISI SC "C" 9,33 f3
23. Hercsik Ádám 98 Dunaújvárosi VSI 9,34 f5
24. Káplár Zénó 99 Szolnoki VSI "B" 9,45 f2
25. Cicer Csaba 97 FTC 9,52 f6
26. Kónya Krisztián 99 Soproni AC 9,69 f2
27. Bohátka Zsolt 97 DSC-SI 9,80 f3
28. Kónya Erik 97 KSI SE 9,90 f3
29. Szabó Péter 99 Mohácsi TE 9,98 f2
30. Ács Soma 97 Gödöll_i EAC 10,08 f4
31. Halasi Soma 99 TITÁN TC 10,23 f5
32. Ivanovics János 99 Bp. Honvéd SE "B" 10,51 f6
 
1000 m fiú 3 if. alapján
1. Kishanti Martin 98 Kaposvári SI 3:07,74 f1
2. Szeret_ József 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 3:09,90 f1
3. Pápai Benedek 98 Gödöll_i EAC 3:12,57 f1
4. Bereczki Kristóf 99 TITÁN TC 3:13,01 f2
5. Kovács Bence 97 NYVSC-Nyírsuli 3:17,52 f3
6. Koch Domonkos 97 Soproni AC 3:19,00 f2
7. Szomor Ádám 97 ARAK 3:19,90 f3
8. Bertalan Renátó 97 VEDAC 3:20,20 f1
9. Nagy Milán 98 Szolnoki VSI "A" 3:21,30 f2
10. Szilvási Csaba 99 FTC 3:21,55 f3
11. Gyökér Attila MISI SC "A" 3:21,57 f1
12. Mészáros Márk 97 UTE 3:23,69 f3
13. Cseri Bence 98 PVSK 3:23,87 f1
14. Koósz Barnabás 97 Szombathelyi Up. 3:24,41 f2
15. Mészáros Dániel 97 Szolnoki VSI "B" 3:24,98 f3
16. Szántó Bence 97 TSC-Geotech 3:27,62 f2
17. Papp Endre AC Szekszárd 3:27,84 f1
18. Kamán Bálint 97 Zalaszám-ZAC 3:28,24 f1
19. Kovács Marcell 97 Keszthely VDSE 3:28,42 f3
20. Katona Péter MISI SC "B" 3:29,38 f3
21. Vezendi Péter 97 DSC-SI 3:32,54 f2
22. Lengyel Dávid 98 Ikarus BSE 3:32,92 f3
23. Berta Mihály 97 KARC 3:33,51 f2
24. Szlovencsák Csaba 99 Csepeli DAC 3:33,68 f3
25. Kincses Barnabás 98 Gy_ri Dózsa SE 3:37,12 f2
26. Budzsáklia Erik 98 Mohácsi TE 3:38,78 f2
27. Wéber György 98 Bp. Honvéd SE "A" 3:39,66 f1
28. Vászon Gerg_ 97 Dunaújvárosi VSI 3:42,61 f1
29. Tóth Tamás 97 KSI SE 3:43,66 f1
30. Mátravölgyi Árpád 99 Bp. Honvéd SE "B" 3:45,43 f2
31. Komlósi Attila 99 Albertirsai SE 3:53,25 f3
 
60 m gát (0,76) fiú 6 if.
1. Horváth Rezső97 Soproni AC 10,26 f3
2. Liszka Martin 97 KSI SE 10,51 f5
3. Végh Krisztofer 97 Zalaszám-ZAC 10,57 f4
4. Fedor Benjamin 98 Ikarus BSE 10,60 f4
5. Horváth Marcell 97 PVSK 10,66 f2
6. Kovács Richard MISI SC "A" 10,69 f4
7. Keresztesi Bence 97 TSC-Geotech 10,70 f7
8. Lengyel Kristóf 97 FTC 10,74 f1
9. Ignácz Dániel AC Szekszárd 10,82 f6
10. Székács Máté 98 Kaposvári SI 10,83 f7
11. Lados Csaba 97 Gy_ri Dózsa SE 10,86 f6
12. Boldizsár Márk 97 DSC-SI 10,90 f2
13. Szeles Szilárd 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 10,94 f2
14. Bizony Dominik 98 Szolnoki VSI "A" 10,96 f3
15. Borhy Botond 99 Gödöll_i EAC 11,04 f2
16. Tóka Bence MISI SC "B" 11,11 f1
17. Farkas T.József 97 KARC 11,16 f6
18. Kiss Roland 97 Dunaújvárosi VSI 11,21 f2
19. Hangay Krisztián 97 Szombathelyi Up. 11,35 f3
20. Pataki Balázs 98 Csepeli DAC 11,41 f3
21. Mátravölgyi Álmos 98 Bp. Honvéd SE "A" 11,70 f7
22. Kovács Ádám 97 ARAK 11,78 f4
23. Lassu Bence 98 UTE 11,85 f7
24. Kun Ábel 98 NYVSC-Nyírsuli 11,94 f3
25. Torhosi László 97 Mohácsi TE 12,02 f1
26. Tóth Márton 97 Keszthely VDSE 12,18 f7
27. Nagy Dávid 98 Szolnoki VSI "B" 12,21 f1
28. Epresi Ádám 98 VEDAC 12,53 f7
29. Bágyi Gábor 00 Albertirsai SE 13,83 f6
30. Szarvas Bálint 99 Bp. Honvéd SE "B" 13,84 f1
31. Hallósy Levente 99 TITÁN TC 13,85 f4
 
4x200 m váltófutás fiú 7 if. alapján
1. Buda-Cash Békéscsabai AC 1:57,73 f1
(Nagy Zsolt 97, Ménesi Szabolcs 97, Dombi Dániel 98, Szeret_ József 97)
2. Zalaszám-ZAC 1:58,86 f1
(Köcse Richárd 97, Végh Krisztofer 97, Major Márk 97, Kamán Bálint 97)
3. ARAK 1:58,93 f2
(Kovács Ádám 97, Szabó Dániel 97, László Szabolcs 98, Kiss József Gyula 98)
4. MISI SC "A" 1:59,04 f2
(Putnoki László, Tricskó Patrik, Szabó István, Kovács Richard)
5. TSC-Geotech 2:01,09 f1
(Kiss János 98, Mákos Dávid 97, Keresztesi Bence 97, Takács Roland 97)
6. Bp. Honvéd SE "A" 2:02,16 f3
(Tóth Áron 98, Tóth Bence I. 97, Herczeg Roland 98, Mátravölgyi Álmos 98)
7. Szolnoki VSI "A" 2:02,62 f2
(Mester Bálint 98, Bizony Dominik 98, Bugyi Máté 97, Nagy Milán 98)
8. PVSK 2:02,65 f1
(Heged_s Mátyás 97, Horváth Marcell 97, Hollósi Olivér 97, Papp Attila 97)
9. AC Szekszárd 2:02,69 f2
(Rittberger Dániel, Ignácz Dániel, Pintér Péter, Lovász Gerg_)
10. KARC 2:02,81 f3
(Zsoldos László 98, Farkas T. József 97, Csányi Bendegúz 99, Farkas T. Gábor 99)
11. Ikarus BSE 2:03,01 f1
(Manyik Péter 98, Tóth Zsombor 98, Horváth Csaba 98, Fedor Benjamin 98)
12. KSI SE 2:03,58 f2
(Liszka Martin 97, Naszódi Benedek 97, Benkovich Attila 97, Ocskay Barnabás 97)
13. Kaposvári SI 2:03,81 f1
(Bögöly Gábor 97, Kishanti Martin 98, Salamon Máté 97, Rák Vince 97)
14. UTE 2:04,33 f4
(Kovács Dániel 97, Budai András 97, Lassu Bence 98, Mészáros Márk 97)
15. Szombathelyi Up. 2:04,35 f3
(Juhász Árpád 97, Hangay Krisztián 97, Hedari Dávid 97, Farkas Benjamin 97)
16. MISI SC "B" 2:04,87 f3
(Onda Tamás, Világi Marcell, André Gergely, Tóka Bence)
17. Gödöll_i EAC 2:05,31 f5
(Józsa Tamás 97, Pápai Bendek 98, Simonváros Csanád 99, Ács Soma 97)
18. NYVSC-Nyírsuli 2:06,44 f5
(Kerekes Viktor 97, Kovács Bence 97, Tisza István 97, Kun Ábel 98)
19. Soproni AC 2:06,51 f4
(Pék Milán 99, Bátor Richárd 99, Koch Domonkos 97, Horváth Rezs_ 97)
20. Keszthely VDSE 2:09,10 f3
(Szabó Bence 97, Papp Kristóf 98, Kovács Marcell 97, Tóth Márton 97)
21. Gy_ri Dózsa 2:09,17 f4
(Kincses Barnabás 98, Börzsei Bálint 98, Sárvári Miklós 98, Lados Csaba 97)
22. Szolnoki VSI "B" 2:09,27 f4
(Káplár Zénó 99, Nagy Dávid 98, Ádám Dávid 98, Mészáros Dániel 97)
23. FTC 2:10,08 f4
(Cicer Csaba 97, Andul Kevin Kristóf 99, Szilvási Csaba 99, Lengyel Kristóf 97)
24. Dunaújvárosi VSI 2:10,34 f3
(Hercsik Ádám 98, Kiss Roland 97, Bálint Bence 97, Komjáti Gyula 97)
25. DSC-SI 2:12,05 f4
(Bohátka Zsolt 97, Puskás Kristóf 98, Boldizsár Márk 97, Fés_s Roland 97)
26. VEDAC 2:13,17 f5
(Epresi Ádám 98, Bertalan Renátó 97, Bala-Szabó Dániel 98, Végh Máté 98)
27. Mohácsi TE 2:14,42 f5
(Apród Aurél 98, Torhosi László 97, Kapcsa Viktor 97, Szabó Péter 99)
28. TITÁN TC 2:14,95 f6
(Hallósy Levente 99, Halasi Soma 99, Ocskó Zoltán 99, Bereczki Kristóf 99)
29. Csepeli DAC 2:18,34 f5
(Tóth Szabolcs 00, Tóth Patrik 99, Borbás Attila 98, Jánvári Szabolcs 97)
30. Albertirsai SE 2:20,59 f6
(Monok Tibor 97, Farkas Ádám 00, Láng Gerg_ 00, Legendi Bendegúz 99)
 
Magasugrás fiú
1. Horváth Csaba 97 Ikarus BSE 1,65
2. Bugyi Máté 97 Szolnoki VSI "A" 1,45
3. Újházi Balázs 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 1,40
4. Groska Ádám 97 NYVSC-Nyírsuli 1,30
Abdul Kevin Kristóf 99 FTC 1,30
Mákos Dávid 97 TSC-Geotech 1,30
Monok Péter 97 Zalaszám-ZAC 1,30
8. Ádám Dávid 98 Szolnoki VSI "B" 1,30
9. László Szabolcs 98 ARAK 1,30
10. Hedari Dávid 97 Szombathelyi Up. 1,30
Benkovich Attila 97 KSI SE 1,30
12. Szabó István MISI SC "A" 1,30
13. Rák Vince 97 Kaposvári SI 1,30
Világi Marcell MISI SC "B" 1,30
15. Heged_s Mátyás 97 PVSK 1,30
16. Andi Áron AC Szekszárd 1,25
17. Bálint Bence 97 Dunaújvárosi VSI 1,25
18. Puskás Kristóf 98 DSC-SI 1,20
18. Brúder Andor 98 VEDAC 1,20
20. Legéndi Bendegúz 99 Albertirsai SE 1,20
21. Nagy Bertalan 97 UTE 1,20
22. Józsa Tamás 97 Gödöll_i EAC 1,20
23. Tóth Gerg_ 97 Keszthely VDSE 1,20
24. Herczeg Roland 98 Bp. Honvéd SE "A" 1,15
24. Szaszkó Dominik 97 TITÁN TC 1,15
24. Kapcsa Viktor 97 Mohácsi TE 1,15
25. Börzsei Bálint 98 Gy_ri Dózsa SE 1,15
26. Szalay Benedek 00 Bp. Honvéd SE "B" 1,10
27. Farkas T.Gábor 99 KARC 1,10
Benk_ Zoltán 98 Csepeli DAC 1,10
28. Pék Milán 99 Soproni AC 1,10
 
Távolugrás fiú
1. Pintér Péter AC Szekszárd 4,67
2. Nagy Zsolt 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 4,63
3. Papp Attila 97 PVSK 4,49
4. Kiss János 98 TSC-Geotech 4,39
5. Szabó Bence 97 Keszthely VDSE 4,37
6. Tricskó Patrik MISI SC "A" 4,35
7. Juhász Árpád 97 Szombathelyi Up. 4,31
8. Naszódi Benedek 97 KSI SE 4,29
9. Tóth Zsombor 98 Ikarus BSE 4,28
10 Budai András 97 UTE 4,28
11. Kerekes Viktor 97 NYVSC-Nyírsuli 4,26
12. Apród Aurél 98 Mohácsi TE 4,26
13. Tóth Richárd MISI SC "B" 4,13
14. Kiss József Gyula 98 ARAK 4,10
15. Csányi Bendegúz 99 KARC 4,10
16. Varga Márton 98 Kaposvári SI 4,05
17. Acél Norbert 97 Zalaszám-ZAC 3,98
18. Szekeres Dávid 97 Szolnoki VSI "B" 3,97
19. Sárvári Miklós 98 Gy_ri Dózsa SE 3,96
20. Komjáti Gyula 97 Dunaújvárosi VSI 3,96
21. Fés_s Roland 97 DSC-SI 3,92
22. Molnár Dániel 97 Szolnoki VSI "A" 3,92
23. Végh Máté 98 VEDAC 3,83
24. Bátor Richárd 99 Soproni AC 3,80
25. Simonváros Csanád 99 Gödöll_i EAC 3,67
26. Tóth Bence II. 98 Bp. Honvéd SE "A" 3,54
27. Jánvári Szabolcs 97 Csepeli DAC 3,40
28. Láng Gergő 00 Albertirsai SE 3,31
29. Kovács Gergely 99 TITÁN TC 3,30
30. Lengyel Zalán 99 FTC 3,22
31. Mátravölgyi Bendegúz 00 Bp. Honvéd SE "B" 2,40
 
Kislabdahajítás fiú
1. Ménesi Szabolcs 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 55,45
2. Salamon Máté 97 Kaposvári SI 54,50
3. Borka Dávid 97 PVSK 53,75
4. Schm_icz Xavér 97 TSC-Geotech 53,15
5. Ocskay Barnabás 97 KSI SE 49,09
6. Major Márk 97 Zalaszám-ZAC 46,98
7. André Gergely MISI SC "B" 45,99
8. Mester Bálint 98 Szolnoki VSI "A" 45,92
9. Kislabda Für Máté 97 ARAK 45,40
10. Lovász Gerg_ AC Szekszárd 44,88
11. Szente Richárd 97 Mohácsi TE 44,70
12. Varga Ádám 99 Dunaújvárosi VSI 44,11
13. Zsiga Zsombor 97 Keszthely VDSE 43,75
14. Tóth Patrik 97 DSC-SI 43,58
15. Matula Márk MISI SC "C" 43,21
16. Tóth Bence I. 97 Bp. Honvéd SE "A" 43,17
17. Pungor Rajmund 97 Szombathelyi Up. 42,94
18. Somogyi Grobe Bence 98 Szolnoki VSI "B" 42,94
19. Bölkény Gábor MISI SC "A" 42,33
20. Kiss Bence 98 Ikarus BSE 41,90
21. Szlovák Roland 98 FTC 41,55
22. Paksi Dániel 97 KARC 41,30
23. Tóth Patrik 99 Csepeli DAC 39,12
24. Gelencsér György 99 Gy_ri Dózsa SE 38,35
25. Horváth Adorján 99 Gödöll_i EAC 37,50
26. Török Péter 97 Soproni AC 36,63
27. Németh András 99 UTE 35,30
28. Monok Tibor 97 Albertirsai SE 34,44
29. Ocskó Zoltán 99 TITÁN TC 29,45
30. Gönczöl Márk 98 VEDAC 27,90
31. Szilágyi Botond 97 NYVSC-Nyírsuli 25,27
32. Schmaus Krisztián 99 Bp. Honvéd SE "B" 22,90
 
60 m leány 7 if. alapján
1. Dudás Anetta 97 NYVSC-Nyírsuli 8,63 f2
2. Kröll Dorottya 97 FTC 8,67 f2
3. Enesei Rita 97 ARAK 8,68 f4
4. Molnár Jázmin 97 Zalaszám-ZAC 8,73 f7
5. Reizinger Fanni 97 Gy_ri Dózsa SE 8,75 f3
6. Pálffy Nikolett 97 Szombathelyi Up. 8,79 f2
7. Földvári Evelin 98 Bp. Honvéd SE "A" 8,79 f6
8. Hauser Ivett 98 Mohácsi TE 8,81 f4
9. Szilák Brigitta 97 Gödöll_i EAC 8,86 f2
10. Bágyi Erika 99 Albertirsai SE 8,88 f7
11. Bajnok Eszter 97 Kaposvári SI 8,89 f6
12. Csorba Eszter 97 VEDAC 8,95 f2
13. Koszta Enik_ 98 DSC-SI 8,95 f7
14. Fodor Csenge 99 Keszthely VDSE 9,00 f7
15. Filyó Fanni 97 Szolnoki VSI "A" 9,01 f1
16. Zsilinszki Fanni 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 9,02 f3
17. Tusák Nikolett 97 Ikarus BSE 9,04 f4
18. Tanács Viktória 98 TSC-Geotech 9,13 f4
19. Máté Melitta 97 Csepeli DAC 9,30 f5
20. Farkas Petra 99 UTE 9,36 f5
21. Gál Dorottya 97 PVSK 9,39 f1
22. Édl Anett 98 Dunaújvárosi VSI 9,47 f6
23. Sz_cs Nóra 97 Bp. Honvéd SE "B" 9,49 f1
24. Horváth Luca 99 TITÁN TC 9,53 f3
25. Takács Orsolya 98 Soproni AC 9,53 f5
26. Szabó Viktória MISI SC "B" 9,55 f3
27. Kareczki Réka 98 Reménység Vác 9,61 f5
28. Orján Viktória 99 Szolnoki VSI "B" 9,61 f6
29. Harmati Beáta 97 Dombóvári VASE 9,72 f7
30. Domokos Tímea 98 Békési DAC "A" 9,77 f1
31. Farkas Nóra AC Szekszárd 9,79 f6
32. Balogh Zsófia 98 KARC 9,89 f5
33. Török Renáta 98 XI. ker. Diáksportkör Egyesület 10,06 f7
34. Kókai Kata 98 BEAC 10,09 f3
35. Ságodi Anna 00 KSI SE 10,21 f4
36. Dihen Adrienn 98 Békési DAC "B" 10,83 f6
37. Pénzeli Evelin MISI SC "A" DQ f1
 
1000 m leány 3 if. alapján
1. Tóth Lili Anna 98 Dombóvári VASE 3:15,10 f1
2. Szabó Eszter 97 ARAK 3:18,94 f2
3. Csébics Nóra 98 Szombathelyi Up. 3:20,37 f1
4. Vida Enik_ 97 TSC-Geotech 3:21,27 f2
5. Tóth Lili 97 VEDAC 3:22,00 f1
6. Gál Viktória 97 Gy_ri Dózsa SE 3:28,89 f1
7. Szanyi Flóra 98 NYVSC-Nyírsuli 3:29,72 f2
8. Nyeste Ágnes 97 Békési DAC "A" 3:29,89 f2
9. Zahorán Adrienn 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 3:30,12 f1
10. Bodó Katinka 97 Ikarus BSE 3:30,18 f1
11. Lukács Eszter 97 Keszthely VDSE 3:30,42 f2
12. Kiss Viktória MISI SC "A" 3:30,92 f1
13. Richter Dóra 98 BEAC 3:31,48 f3
14. Perez Florita 97 Soproni AC 3:32,23 f3
15. Gyetkó Marietta 97 Dunaújvárosi VSI 3:33,46 f3
16. Keresztes Réka 98 PVSK 3:33,55 f1
17. Rodenbücher Adrienn AC Szekszárd 3:33,56 f1
18. Veres Petra 97 Kaposvári SI 3:34,03 f3
19. Gadányi Zoltána 97 Mohácsi TE 3:34,54 f2
20. Madácsi Réka 98 Gödöll_i EAC 3:35,18 f1
21. Pataki Anna MISI SC "B" 3:40,25 f2
22. Baán Réka 98 UTE 3:43,96 f3
23. Kacsó Vivien 97 DSC-SI 3:48,34 f2
24. S.Juhász Mercédesz 97 KARC 3:48,63 f3
25. Sulyok Ramóna 98 Bp. Honvéd SE "B" 3:51,59 f2
26. Gaál Zsófia 98 Zalaszám-ZAC 3:57,10 f3
27. Kocsis Laura 98 Bp. Honvéd SE "A" 3:58,45 f1
28. Görcsi Klaudia 97 Csepeli DAC 3:59,47 f1
29. Simkai Réka 97 FTC 4:02,07 f3
30. Szekeres Rita 97 Szolnoki VSI "B" 4:03,93 f3
31. Lakatos Boglárka 99 Albertirsai SE 4:06,43 f3
32. Bodai Bernadett 99 TITÁN TC 4:08,68 f1
33. Kosik Kira 00 Reménység Vác 4:09,43 f2
34. Rozgonyi Csenge 99 KSI SE 4:22,73 f2
35. Lipták Adrienn 98 Békési DAC "B" 4:37,60 f3
36. Mester Mariann 97 Szolnoki VSI "A" 5:08,90 f1
37. Pásztor Patrícia 97 XI. ker. Diáksportkör Egyesület DNS f3
 
60 m gát (0,76) leány 7 if. alapján
1. Tököli Lili 97 PVSK 10,19 f6
2. Auer Kamilla 97 Szombathelyi Up. 10,24 f1
3. Luterán Petra 97 TSC-Geotech 10,46 f6
4. Sorok Klaudia 98 Gy_ri Dózsa SE 10,47 f5
5. Göncz Anna 97 VEDAC 10,53 f7
6. Hári Anna 97 Zalaszám-ZAC 10,57 f5
7. Gonda Jázmin 97 Keszthely VDSE 10,63 f4
8. Peth_ Anna 97 Bp. Honvéd SE "A" 10,69 f1
9. Hornok Enik_ AC Szekszárd 10,76 f1
10. Kovács Emma 98 Gödöll_i EAC 10,84 f6
11. Kézér Kitti 97 Szolnoki VSI "A" 10,85 f3
12. Dudás Réka 99 Buda-Cash Békéscsabai AC 10,88 f3
13. Jakab Réka 97 Ikarus BSE 10,90 f6
14. Kovács Anikó 97 Békési DAC "A" 10,97 f3
15. Jahola Dóra 97 ARAK 10,98 f3
16. Fehérvári Alexa 98 Dunaújvárosi VSI 11,18 f2
17. Somornai Nóra 97 Soproni AC 11,22 f1
18. Dóra van Doremalen 99 FTC 11,22 f4
19. Hargitai Vanda MISI SC "A" 11,45 f2
20. Vu Lien Viola 97 Csepeli DAC 11,73 f7
21. Szabados Anna 98 NYVSC-Nyírsuli 11,80 f2
22. Gazdag Florina 98 Bp. Honvéd SE "B" 11,85 f2
23. Ed_cs Fanni MISI SC "B" 11,88 f3
24. Kiss Bernadett 97 KSI SE 12,10 f1
25. Aranyosi Natália 97 DSC-SI 12,12 f5
26. Fehérvári Luca 97 Dombóvári VASE 12,29 f6
27. Mógor Boglárka 99 UTE 12,52 f5
28. Veres Fanni 98 Békési DAC "B" 12,55 f4
29. Reitzler Zsófia 98 Reménység Vác 12,93 f7
30. Lukács Judit 97 Kaposvári SI 12,95 f2
31. Kószó Henrietta 98 TITÁN TC 13,00 f7
32. Csendes Orsolya 98 Szolnoki VSI "B" 13,02 f4
33. Láng Gabriella 99 Albertirsai SE 13,14 f6
34. Sáska Lili 98 BEAC 13,54 f7
35. Lóki Barbara 98 KARC 13,58 f4
36. Kovács Anna 98 Mohácsi TE 14,23 f5
37. Molnár Orsolya 99 XI. ker. Diáksportkör Egyesület 15,15 f7
 
4x200 m váltófutás leány
1. Zalaszám-ZAC 1:56,90 f1
(Molnár Jazmin 97, Hori Anna 97, Takács Nikolett 97, Ferenczi Melinda 97)
2. Bp. Honvéd SE "A" 1:58,43 f1
(Molnár Natasa 97, Peth_ Anna 97, Földvári Evelin 98, Rippel Rebeka 98)
3. Gy_ri Dózsa 1:59,04 f1
(Gál Viktória 97, Veisz Adrienn 97, Reizinger Fanni 97, Steierlein Éda Dzsenifer 97)
4. VEDAC 1:59,85 f3
(Csorba Eszter 97, Tóth Lili 97, Göncz Anna 97, Garai Kata 97)
5. ARAK 1:59,99 f3
(Enesei Rita 97, Jahola Dóra 97, Somogyi Sára 97, Grman Lina 97)
6. Szombathelyi Up. 2:00,18 f1
(Berill 97, Tóth Noémi 98, Auer Kamilla 97, Pálffy Nikolett 97)
7. Kaposvári SI 2:00,68 f4
(Bajnok Eszter 97, Bárczi Kata 97, Szabó Eszter 97, Veres Petra 97)
8. TSC-Geotech 2:01,18 f3
(Tanács Viktória 98, Vida Enik_ 97, Luterán Petra, Vida Enik_ 97)
9. FTC 2:02,16 f1
(Kiss Réka 97, Demján Dorottya 97, Balázs Kludia 97, Kröll Dorottya 97)
10. MISI SC "A" 2:02,51 f7
(Pénzeli Evelin, Hargitai Vanda, Balog Gréta, Kolozsi Rebeka)
11. NYVSC-Nyírsuli 2:04,73 f4
(Dudás Anetta 97, Egri Kiss Gréta 98, Szanyi Flóra 98, Szabados Anna 98)
12. Buda-Cash Békéscsabai AC 2:05,25 f2
(Nagy Fruzsina 97, Zahorán Adrienn 98, Dudás Réka 99, Zsilinszki Fanni 97)
13. Keszthely VDSE 2:06,21 f2
(Lukács Eszter 97, Fodor Csenge 97, Gonda Jázmin 97, Joó Melánia 97)
14. PVSK 2:07,21 f2
(Virágos Kitti 97, Tököli Lili 97, Simondfalvi Nikolett 97, Schwara Anna 97)
15. Ikarus BSE 2:07,25 f2
(Tusák Nikolett 97, Jakab Réka 97, Kocsis Gabriella 97, Dózsa Kitti 97)
16. Soproni AC 2:07,39 f5
(Takács Orsolya 98, Somornai Nóra 97, Perez Florita 97, Kovács Abigél 97)
17. UTE 2:08,75 f5
(Farkas Petra 99, Farkas Borbála 97, Demény Anett 97, Mógor Boglárka 99)
18. Békési DAC "A" 2:08,84 f4
(Nyeste Ágnes 97, Kovács Anikó 97, Bohus Lídia 98, Fábián Laura 97)
19. Bp. Honvéd SE "B" 2:08,87 f5
(Gazdag Florina 98, Sz_cs Nóra 97, Urbán Kitty 98, Kicsis Julianna 98)
20. Szolnoki VSI "A" 2:09,01 f3
(Filyó Fanni 97, Nyes_ Fruzsina 98, Gál Anna 97, Kézér Kitti 97)
21. Gödöll_i EAC 2:09,77 f2
(Kriszt Annamária 99, Ajkler Eszter 97, Madácsi Réka 98, Szilák Brigitta 97)
22. KARC 2:09,87 f5
(Lóki Barbara 98. Sipos Zsófia 98, Balogh Zsófia 98, Szabó Réka 97)
23. DSC-SI 2:09,91 f4
(Koszta Enik_ 98, Aranyosi Natália 97, Guba Laura 98, Kacsó Vivien 97)
24. Dunaújvárosi VSI 2:10,41 f4
(Édl Anett 98, Deák Alexandra 98, Szalai Alexandra 97, Fehérvári Alexa 98)
25. AC Szekszárd 2:10,61 f3
(Farkas Nóra, Hornok Enik_, Vas Katalin, Adorján Fruzsina)
26. MISI SC "B" 2:11,82 f6
(Szabó Viktória, Ed_cs Fanni, Bukóczki Fanni, Ferenczi Dalma)
27. Dombóvári VASE 2:13,86 f6
(Fehér Luca 97, Tamás Gréta 97, Tóth Lili Anna 98, Gazdag Viktória)
ORSZÁGOS GYERMEK CSAPATBAJNOKSÁG
Budapest, Margitszigeti AC - 2009.október 3.
28. Mohácsi TE 2:14,08 f6
(Kovács Anna 98, Gadányi Violetta 98, Hauser Ivett 98, Molnár Ágnes 98)
29. TITÁN TC 2:15,89 f7
(Horváth Luca 99, Bodai Bernadett 99, Godáts Nóra 99, Bernátsky Dorottya 99)
30. BEAC 2:17,18 f7
(Südi Anna 97, Bálint Dominika 97, Richter Dóra 98, Kókai Kata 98)
31. KSI SE 2:18,87 f7
(Kiss Bernadett 97, Rácz Nikolett 00, Várbíró Vilma 99, Ságodi Anna 00)
32. Albertirsai SE 2:19,11 f6
(Hortobágyi Klaudia 99, Szalontai Nelli 99, Láng Gabriella 99, Bágyi Erika 99)
33. Csepeli DAC 2:20,24 f5
(Jezsek Brigitta 99, Fodor Ibolya 99, Tar Nikolett 98, Brázda Enik_ 98)
34. Reménység Vác 2:21,21 f6
(Kareczki Réka 98, Kosik Kira 00, Papp Flóra 97, Hanzelik Bianka 97)
35. Szolnoki VSI "B" 2:22,89 f6
(Orján Viktória 99, Nagy Regina 98, Csendes Orsolya 98, Kalocsai Friderika 98)
36. Békési DAC "B" 2:26,33 f7
(Dihen Adrienn 98, Veres Fanni 98, Láza Vivien 98, Kovács Anna 97)
- XI. ker. Diáksportkör Egyesület DNS f7
(Pásztor Patrícia 97, Molnár Orsolya 99, Török Renáta 98, Penziás Tamara 98)
 
Magasugrás leány
1. Vas Katalin AC Szekszárd 1,40
2. Szabó Réka 97 KARC 1,35
3. Kegyes Beatrix 97 DSC-SI 1,35
4. Kiss Réka 97 FTC 1,35
5. Fábián Laura 97 Békési DAC "A" 1,30
Pallagi Zsófia 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 1,30
Ajkler Eszter 97 Gödöll_i EAC 1,30
8. Veisz Adrienn 97 Gy_ri Dózsa SE 1,30
Varga Viktória 97 Kaposvári SI 1,30
10. Kiricsi Berill 97 Szombathelyi Up. 1,25
Rippel Rebeka 98 Bp. Honvéd SE "A" 1,25
12. Glashütter Nóra 97 Dunaújvárosi VSI 1,25
Roszoka Regina 97 TSC-Geotech 1,25
14. Al Said Sara 98 PVSK 1,25
15. Láza Vivien 98 Békési DAC "B" 1,20
Takács Nikolett 97 Zalaszám-ZAC 1,20
Gazdag Viktória 97 Dombóvári VASE 1,20
Garai Kata 97 VEDAC 1,20
19. Urbán Kitty 98 Bp. Honvéd SE "B" 1,20
Letek Nóra MISI SC "A" 1,20
Nyes_ Fruzsina 98 Szolnoki VSI "A" 1,20
Somogyi Sára 97 ARAK 1,20
Farkas Viktória 97 UTE 1,20
Dózsa Kitti 97 Ikarus BSE 1,20
25. Papp Margaréta 98 Soproni AC 1,20
Romanek Dalma 98 Szolnoki VSI "B" 1,20
Molnár Ágnes 98 Mohácsi TE 1,20
28. Cselényi Katalin 97 BEAC 1,20
29. Hortobágyi Klaudia 97 Albertirsai SE 1,20
30. Balogh Nikoletta 97 NYVSC-Nyírsuli 1,15
Godáts Nóra 99 TITÁN TC 1,15
32. Rácz Nikolett 00 KSI SE 1,10
Zsofnyák Márta MISI SC "B" 1,10
34. Kovács Réka 98 Keszthely VDSE 1,10
35. Kulcsár Kata 98 Csepeli DAC 1,10
36. Papp Flóra 97 Reménység Vác 1,05
37. Burger Bíborka 99 XI. ker. Diáksportkör Egyesület 0,95
 
Távolugrás leány
1. Steierlein Éda Dzsenifer 97 Gy_ri Dózsa SE 4,78
2. Ferenczi Melinda 97 Zalaszám-ZAC 4,76
3. Tóth Noémi 97 Szombathelyi Up. 4,30
4. Simonfalvi Nikolett 97 PVSK 4,29
5. Joó Melánia 97 Keszthely VDSE 4,25
6. Kocsis Gabriella 97 Ikarus BSE 4,21
7. Sipos Zsófia 98 KARC 4,21
8. Nagy Fruzsina 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 4,10
9. Kolozsi Rebeka MISI SC "A" 4,05
10. Szabó Eszter 97 Kaposvári SI 4,04
11. Molnár Natasa 97 Bp. Honvéd SE "A" 4,02
12. Kamen Zsófia 97 Csepeli DAC 4,00
13. Hanzelik Bianka 97 Reménység Vác 3,99
14. Bohus Lídia 98 Békési DAC "A" 3,99
15. Demény Anett 97 UTE 3,99
16. Kovács Abigél 97 Soproni AC 3,90
17. Grman Lina 97 ARAK 3,86
18. Gál Anna 97 Szolnoki VSI "A" 3,85
19. Balázs Klaudia 97 FTC 3,84
20. Hámor Emese 00 Gödöll_i EAC 3,76
21. Bukóczki Fanni MISI SC "B" 3,64
22. Kocsis Julianna 98 Bp. Honvéd SE "B" 3,64
23. Deák Alexandra 98 Dunaújvárosi VSI 3,63
24. Tamás Gréta 97 Dombóvári VASE 3,60
25. Guba Laura 98 DSC-SI 3,58
26. Tibola Réka 97 TSC-Geotech 3,53
27. Egri Kiss Gréta 98 NYVSC-Nyírsuli 3,49
28. Adorján Fruzsina AC Szekszárd 3,46
29. Südi Anna 97 BEAC 3,39
30. Nagy Regina 98 Szolnoki VSI "B" 3,39
31. Bala-Szabó Zsófia 97 VEDAC 3,37
32. Szalontai Nelli 99 Albertirsai SE 3,22
33. Kovács Anna 97 Békési DAC "B" 3,14
34. Gadányi Violetta 98 Mohácsi TE 3,02
35. Makra Luca 01 KSI SE 2,99
36. Bernátsky Dorottya 99 TITÁN TC 2,85
37. Penziás Tamara 98 XI. ker. Diáksportkör Egyesület 2,84
 
Kislabdahajítás leány
1. Bárczi Kata 97 Kaposvári SI 49,42
2. Veres Bettina 97 Szolnoki VSI "A" 49,40
3. Kauba Cintia 97 ARAK 48,23
4. Virág Andrea 97 Buda-Cash Békéscsabai AC 47,46
5. Egyed Fruzsina 97 Szombathelyi Up. 47,43
6. Pál Alexandra 97 DSC-SI 46,60
7. Benkó Csenge 97 Reménység Vác 46,50
8. Szalai Alexandra 97 Dunaújvárosi VSI 43,54
9. Fenyvesi Rebeka 98 TSC-Geotech 42,95
10. Takács Dóra 99 Zalaszám-ZAC 41,05
11. Szabó Tina 97 Keszthely VDSE 40,32
12. Balog Gréta MISI SC "A" 39,92
13. Decsi Mercédesz AC Szekszárd 39,38
14. Szalkai Adrienn 97 Békési DAC "A" 38,89
15. Demján Dorottya 97 FTC 38,76
16. Nagy Dóra 98 UTE 38,40
17. Csillag Regina 99 Ikarus BSE 37,70
18. Marosek Adrienn 98 Mohácsi TE 35,75
19. Rácz Alexandra 99 Dombóvári VASE 35,67
20. Schwara Anna 99 PVSK 35,45
21. Heged_s Boglárka 97 TITÁN TC 34,20
22. Pinhasov Cassandra 97 NYVSC-Nyírsuli 32,59
23. Szalai Tímea 98 KARC 32,00
24. Kalocsai Friderika 98 Szolnoki VSI "B" 31,34
25. Kriszt Annamária 99 Gödöll_i EAC 30,80
26. Tar Nikolett 98 Csepeli DAC 30,00
27. Formanek Kata 99 Bp. Honvéd SE "A" 28,33
28. Gebauer Maja 01 Bp. Honvéd SE "B" 27,42
29. Beke Noémi 98 Gy_ri Dózsa SE 27,20
30. Ferenczi Dalma MISI SC "B" 26,20
31. Bállint Dominika 97 BEAC 26,00
32. Kállai Petra 98 Soproni AC 25,66
33. Renkó Evelin 99 VEDAC 24,75
34. Ádám Dorka 99 Albertirsai SE 22,10
35. Várbíró Vilma 99 KSI SE 17,24
36. Kardos Szilvia 99 XI. ker. Diáksportkör Egyesület 15,90
 
ÖSSZESÍTETT
Hely Egyesület Leány Fiú Összesen
1. Buda-Cash Békéscsabai AC 4024 2707 6731
2. ARAK 4037 2345 6382
3. Szombathelyi Up. 4321 2026 6347
4. Zalaszám-ZAC 3954 2371 6325
5. Kaposvári SI 3841 2463 6304
6. TSC-Geotech 3947 2313 6260
7. PVSK 3753 2441 6194
8. Ikarus BSE 3733 2343 6076
9. AC Szekszárd 3599 2207 5806
10. Győri Dózsa 4031 1626 5657
11. Szolnoki VSI "A" 3331 2228 5559
12. Keszthely VDSE 3745 1801 5546
13. MISI SC "A" 3181 2314 5495
14. FTC 3695 1782 5477
15. Bp. Honvéd SE "A" 3570 1847 5417
16. Gödöllői EAC 3598 1718 5316
17. Dunaújvárosi VSI 3567 1720 5287
18. DSC-SI 3599 1680 5279
19. NYVSC-Nyírsuli 3471 1725 5196
20. UTE 3293 1782 5075
21. Soproni AC 3295 1764 5059
22. VEDAC 3594 1413 5007
23. KARC 3113 1849 4962
24. MISI SC "B" 2939 1999 4938
25. Mohácsi TE 3018 1477 4495
26. Csepeli DAC 2900 1464 4364
27. Szolnoki VSI "B" 2626 1702 4328
28. KSI SE 2139 1984 4123
29. Albertirsai SE 2616 1071 3687
30. TITÁN TC 2585 1096 3681
31. Bp. Honvéd SE "B" 3013 553 3566
32. í 3542 - 3542
33. Dombóvári VASE 3318 - 3318
34. Reménység Vác 2857 - 2857
35. BEAC 2711 - 2711
36. Békési DAC "B" 1840 - 1840
37. XI. ker. Diáksportkör Egyesület 1081 - 1081
38. MISI SC "C" - 615 615
 
Pontos idő
 
Naptár
2017. Március
HKSCPSV
27
28
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
<<   >>
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatók
Indulás: 2009-10-27
 

Brutal Wonderland~ Álarcoshölgy blogja. #kritika #graphics #cikkek #filmek #webkritika #érdekességet katt katt    *****    Meg van írva a csillagokban    *****    ketkes.com    *****    húsvéti receptek, ételek, sütemények    *****    Húsvéti receptek    *****    LUCY HALE MAGYARORSZÁG - ISMERD MEG A HAZUG CSAJOK TÁRSASÁGÁNAK FÕSZEREPLÕJÉT, ARIÁT - LUCY HALE MAGYARORSZÁG    *****    citylifebygirl - városi élet egy lánytól - blog és extra    *****    NaNoWriMo - avagy hogyan írok meg 1 hónap alatt 1 könyvet? Nézz be, és megtudod! :) Még sok más írásom is vár! :)    *****    Leighton Meester - Tudj meg te is mindent a Gossip Girl sikeres színésznõjérõl - Leighton Meester - Interjúk - Cikkek -    *****    Aktív szerepjáték várja folyamatosan az érdeklõdõket! SZEREPJÁTÉK!    *****    citylifebygirl - városi élet egy lánytól - blog és extra    *****    Élõ asztrológiai tanácsadás a SKYPE-on, BECSÜLET KASSZÁS alapon. Fordulj hozzám bizalommal!    *****    "Kedves naplóm... a mai nap más lesz. Ma van az a nap, amikor újra élni fogok." Elena    *****    "- Kell lennie valaminek, amit nem vettünk észre. - Nem. Katherine gyõzött. Hosszú játékot játszott és végül nyert."    *****    "You are my always. And i just want the chance to be yours" A Zöld Íjász imádott álompárja! Ha te is imádod õket katt!    *****    N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!N&#213;NAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!    *****    NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ! NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!NÕNAPI AKCIÓ! CSAK MA! AKCIÓ!    *****    Megátkozott világ - keresd a Wattpad-en! -- Megátkozott világ - keresd a Wattpad-en! --Megátkozott világ    *****    Sziasztok! Folyamatosan frissül a történetem a Wattpaden. Témája a zombi apokalipszis. Örülnék, ha beleolvasnál! :)    *****    INGYENES ASZTRO-suli, bármikor elkezdheted, a tanulásodban segítelek! Légy a magad asztrológusa!