Albertirsa atlétika
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Hírek röviden

 

 

Albertirsa Város

Bajnokságán

készült képeket

és az elért eredményeket

megtekinthetik a főoldalon

található linkekre kattintva.

 
Gyerek eredményeink
 
Serdülő eredményeink
 
Junior eredményeink
 
Ifi eredményeink
 
Felnőtt eredményeink
 
Linkek
 

LidoDesign

LidoDesign

 


 

2. félév 2010 folytatás
Fedett pályás atlétikai gyermekverseny
2010. december 4. Bonyhád
 
2000-ben született fiúk
60 m időfutamok
Lehmann Jeffe Pécsi VSE 9.71
Németh Benedek Őcsény 10.18
Hamvas Krisztián AC Szekszárd 10.18
Ruip Gergő AC Szekszárd 10.09
Soós Ádám AC Szekszárd
Mihály Levente Szekszárd AKSE 10.50
Rittberger András Szekszárd AKSE 9.56
Dobos Zoltán Szedres 11.63
Rüff Roland Szedres 10.66
Farkas Ádám Albertirsa 9.03
Bágyi Gábor Albertirsa 9.98
Palotás Áron PVSK 10.62
Leicht Flórián PVSK
Sibak Bálint PVSK
Pál Márton Dunaszentgyörgy 9.78
Sásdi Bence AC Bonyhád 9.45
Győrfi Dominik AC Bonyhád 9.95
Tamás Bence AC Bonyhád 9.83
Fehérvári Máté AC Bonyhád 10.73
Lőrincz Dávid PVSE 9.41
Tóth Boldizsár Dombóvár 9.93
Weich Mátyás Dombóvár 11.53
 
Döntő
1. Farkas Ádám Albertirsa 9.06
2. Sásdi Bence AC Bonyhád 9.33
3. Lőrincz Dániel Pécsi VSE 9.43
4. Pál Márton Dunaszentgyörgy 9.58
5. Lehmann Jeffe Pécsi VSE 9.61
6. Rittberger András Szekszárd AKSE 9.62
 
Távolugrás
1. Farkas Ádám Albertirsa 453
2. Sásdi Bence AC Bonyhád 420
3. Martini Gergő AC Bonyhád 408
4. Lőrincz Dániel Pécsi VSE 388
5. Németh Benedek Őcsény 358
6. Rittberger András Szekszárd AKSE 357
7. Ruip Gergő AC Szekszárd 356
8. Baranyai Artúr Pécsi VSE 354
9. Loósz Balázs Pécsi VSE 343
10.Liziczai Gábor Dunaszentgyörgy 338
11.Debreceni Dominik Dunaszentgyörgy 336
12.Török Richárd AC Szekszárd 303
 
Súlylökés
1. Győrfi Dominik AC Bonyhád 780
2. Bágyi Gábor Albertirsa 746
3. Fenyvesi Csaba Vörösmarty 723
4. Török Richárd AC Szekszárd 656
5. Mihály Levente AC Szekszárd 648
6. Pákolicz Bálint Szedres 594
 
1999-ben született fiúk
60 m gát
1. Valkay Tamás AC Szekszárd 9.4
2. Mercz Kevin AC Szekszárd 10.6
3-4.Ángyán Balázs Pécsi VSE 10.7
3-4.Legéndi Bendegúz Albertirsa 10.7
5.Tóth Péter Pécsi VSE 10.8
6. Lengyel Zalán FTC 11.2
 
Magasugrás
1. Valkay Tamás AC Szekszárd 150
2-3.Tóth Péter Pécsi VSE 130
2-3.Mercz Kevin AC Szekszárd 130
4. Viktor Szabolcs Dombóvár 130
5. Legéndi Bendegúz Albertirsa 130
6. Matos Dávid AC Bonyhád 120
7. Nagy Sándor Őcsény 120
8. Alics Dániel PVSK 115
9. Miklós Máté Dombóvár 115
10.Steiner Armand Őcsény 110
11.Figler Tamás Őcsény 110
12.Ángyán Balázs Pécsi VSE 110
 
1998-ban született lányok
60 m síkfutás időfutam
Godács Nóra Szeged Titán TC 8.96
Hofmann Mercédesz Pécsi VSE 9.23
Grisnik Sára Pécsi VSE 8.82
Bágyi Erika Albertirsa 8.75
Szeiler Klaudia AC Bonyhád 9.24
Fehérvári Alexa DVSI 9.09
 
Döntő
1. Grisnik Sára Pécsi VSE 8.78
2. Bágyi Erika Albertirsa 8.79
3. Godács Nóra Szeged Titán TC 8.87
4. Fehérvári Alexa DVSI 9.06
5. Hofmann Mercédesz Pécsi VSE 9.06
6. Szeiler Klaudia AC Bonyhád 9.23
 
Távolugrás
1. Al Saidi Sarah Pécsi VSE 471
2. Fehérvári Alexa DVSI 458
3. Bágyi Erika Albertirsa 445
4. Szeiler Klaudia AC Bonyhád 445
5. Hornok Enikő AC Bonyhád 443
6. Baranyi Nikolett AC Bonyhád 431
7. Ferenc Vivien AC Bonyhád 397
8. Godáts Nóra Szeged Titán TC 395
9. Hajtó Janka Solymár 360
10.Farkas Nóra Szekszárd AKSE 352 

ORSZÁGOS GYERMEK CSAPATBAJNOKSÁG
Budapest, Puskás Ferenc Stadion - 2010. október 2.
 
60 m fiú 6 if. alapján
1. Tóth Áron 98 Bp. Honvéd SE "A" 7,71 f1
2. Boda Boldizsár 98 Delfin SE 8,26 f4
3. Kaszás Bendegúz 98 ARAK 8,42 f2
4. Szelei Viktor 98 ASE 8,46 f2
5. Bak Bálint 99 Ikarus BSE "A" 8,56 f4
6. Rittberger Dániel 98 Szekszárdi AK SE 8,57 f2
7. Ott Benjamin 98 Zalaszám-ZAC 8,80 f2
8. Kugli Ákos 99 AC Szekszárd 8,85 f1
9. Szemes Máté 90 PVSE 8,90 f4
10. Király Ákos 98 Kaposvári SI 8,91 f3
11. R. Nagy Valentin 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 8,93 f3
12. Onda Tamás 99 MISI SC "A" 8,97 f3
13. Kling Krisztián 99 AC Bonyhád 8,98 f2
14. Simonváros Csanád 99 Gödöll_i EAC 8,99 f3
15. Kugli Gerg_ 98 Gy_ri Dózsa SE 9,00 f1
16. Nagy levente 98 DSC-SI "A" 9,06 f3
17. Szeles Bálint 98 Egri SSE 9,08 f2
18. Börcs Benjamin 99 TSC-Geotech 9,13 f1
19. Ocskó Zoltán 99 TITÁN TC. 9,18 f4
20. Metzger Zsolt 98 UTE "A" 9,22 f3
21. Kónya Erik 99 KSI SE 9,29 f2
22. Dabosi Máté 99 VEDAC 9,34 f1
23. Kónya Krisztián 00 Soproni AC 9,35 f1
24. Tóth Bendek 00 UTE "B" 9,65 f4
25. Galgóczi Barna 98 Reménység Vác 9,72 f4
26. Soltész Ádám 00 Szolnoki VSI "A" 9,82 f2
27. Major Dániel 99 Ikarus BSE "B" 9,86 f4
28. Kémenes Áron 00 FTC 9,97 f3
29. Bende Balázs 01 Mohácsi TE 10,27 f3
30. Szalonta Csaba 99 Szolnoki VSI "B" 10,33 f1
- Borbás Attila 98 Csepeli DAC DNS f1
 
60 m gát (0,76) fiú 6 if.
1. Tóth Zsombor 98 Ikarus BSE "A" 10,33 f3
2. Tricskó Patrik 98 MISI SC "A" 10,36 f3
3. Székács Máté 98 Kaposvári SI 10,37 f5
4. Borhy Botond 99 Gödöll_i EAC 10,55 f4
5. Holcz Máté 98 AC Szekszárd 10,60 f1
Németh András 99 UTE "B" 10,60 f3
7. Varga Patrik 98 Zalaszám-ZAC 10,63 f2
8. Bátor Richárd 99 Soproni AC 10,66 f1
9. Szilvási Csaba 99 FTC 10,67 f1
10. Tóth Ádám 98 UTE "A" 10,71 f1
11. Hasilló Norbert 98 Egri SSE 10,82 f4
12. Guzorán levente 98 AC Bonyhád 10,83 f2
13. Kiss Marcell 98 ARAK 10,85 f4
14. Ádám Dávid 98 Szolnoki VSI "A" 10,91 f2
Börzsei Bálint 98 Gy_ri Dózsa SE 10,91 f5
16. Adorján Ádám 98 Ikarus BSE "B" 10,95 f1
17. Barla-Szabó Dániel 98 VEDAC 11,00 f5
18. Ignácz Dániel 98 Szekszárdi AK SE 11,01 f4
19. Mátravölgyi Álmos 98 Bp. Honvéd SE "A" 11,03 f5
20. Bohátka Zsolt 98 DSC-SI "A" 11,07 f3
21. Jagodics Dennnis 99 Delfin SE 11,20 f3
22. Szigeti Patrik 98 PVSE 11,46 f2
23. Legéndi Bendegúz 99 ASE 11,53 f4
24. Salamon András 00 TSC-Geotech 11,63 f2
25. Bácsfalvi Soma 99 Buda-Cash Békéscsabai AC 11,87 f5
26. Hallósy Levente 99 TITÁN TC. 11,99 f3
27. Gulyás Péter 98 KSI SE 12,30 f4
28. Mári Martin 00 Szolnoki VSI "B" 12,54 f5
29. Majsai László 98 Reménység Vác 13,21 f2
30. Bernáth Bence 00 Mohácsi TE 14,01 f1
 
Magasugrás fiú
1. Hadaró Balázs 98 TSC-Geotech 1,50 B
2. Abdul Kevin Kristóf 99 FTC 1,50 B
3. Rudner Gábor 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 1,45 A
4. Fedor Benjamin 98 Ikarus BSE "A" 1,40 B
5. Bizony Dominik 98 Szolnoki VSI "A" 1,35 A
6. Sulyok Gerg_ 98 Delfin SE 1,35 B
7. Linkecs Patrik 98 Egri SSE 1,30 A
Puskás Kristóf 98 DSC-SI "A" 1,30 B
9. Mercz Kevin 99 AC Szekszárd 1,30 A
10. Villám Roland 98 Gy_ri Dózsa SE 1,30 A
11. Szegedi Dávid 98 MISI SC "A" 1,25 B
12. Láng Gergő 00 ASE 1,25 A
Baki Barnabás 99 Zalaszám-ZAC 1,25 A
Bene Máté 98 Reménység Vác 1,25 A
15. Herczeg Roland 98 Bp. Honvéd SE "A" 1,25 A
16. Balogh Márton 98 Gödöll_i EAC 1,20 A
Végh Máté 98 VEDAC 1,20 A
Répási Botond 98 TITÁN TC. 1,20 B
Kalla Máté 98 PVSE 1,20 B
20. Baranyi Csaba 98 AC Bonyhád 1,15 A
21. Farkas Dániel 98 ARAK 1,15 A
Boros Péter 99 Szolnoki VSI "B" 1,15 A
Veres Bálint 99 UTE "A" 1,15 B
24. Pék Milán 99 Soproni AC 1,15 A
25. Fábos Attila 98 Kaposvári SI 1,10 A
Szabó Gerg_ 99 Ikarus BSE "B" 1,10 B
27. Angyal Balázs 99 Szekszárdi AK SE 1,10 A
28. Szabó Péter 99 Mohácsi TE 1,05 B
29. Szekulesz Péter 98 KSI SE 1,00 A
- Tábori Matan 00 UTE "B" NH B
 
Távolugrás fiú
1. Takács Soma 98 Zalaszám-ZAC 4,96 A
2. Kerekes Marcell 98 Gödöll_i EAC 4,88 A
3. Cseri Bence 98 PVSE 4,80 B
4. Valkay Tamás 99 AC Szekszárd 4,77 B
5. Dombi Dániel 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 4,62 A
6. Kiss János 98 TSC-Geotech 4,60 B
7. Nagy Milán 98 Szolnoki VSI "A" 4,55 A
8. Manyik Péter 98 Ikarus BSE "A" 4,52 B
9. Tóth Norbert 98 Egri SSE 4,50 A
10. Farkas Ádám 00 ASE 4,50 A
11. Szalay Benedek 00 Bp. Honvéd SE "A" 4,35 A
12. K. Nagy Tamás 98 DSC-SI "A" 4,28 B
13. Végh Dániel 99 ARAK 4,22 A
14. Világi Marcell 99 MISI SC "A" 4,19 B
15. Soós Patrik 98 Delfin SE 4,19 B
16. Kincses Barnabás 98 Gy_ri Dózsa SE 4,14 A
17. Csaba Viktor 01 UTE "A" 4,13 B
18. Szilágyi Áron 98 VEDAC 4,13 A
19. Sándor Kristóf 98 Kaposvári SI 4,09 A
20. Fábián Gerg_ 99 AC Bonyhád 4,05 A
21. Andok Viktor 00 Mohácsi TE 4,02 B
22. Lengyel Zalán 99 FTC 3,91 B
23. Gyurkó Dániel 98 Ikarus BSE "B" 3,89 B
24. Szrenka Renátó 00 Reménység Vác 3,86 B
25. Buzás Milán 98 Szekszárdi AK SE 3,86 A
26. Tóth Szabolcs 00 Csepeli DAC 3,82 A
27. Farkas Richárd 99 UTE "B" 3,72 B
28. Dózsa Zoltán 99 KSI SE 3,68 A
29. Halasi Soma 99 TITÁN TC. 3,56 B
30. Leczó Zoltán 98 Soproni AC 3,42 B
31. Kiss Bence 99 Szolnoki VSI "B" 3,24 A
 
Kislabdahajítás fiú
1. Szajkó Dévald 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 51,30 A
2. André Gergely 98 MISI SC "A" 50,24 B
3. Sinkó Gerg_ 98 Reménység Vác 50,12 B
4. Csizmadia Kornél 99 Delfin SE 50,03 B
5. Zalánfi Bence 98 Kaposvári SI 49,60 A
6. Erdélyi Bence 98 Egri SSE 49,46 A
7. Szabácsy Szabolcs 98 AC Szekszárd 49,34 B
8. Tóth Patrik 98 Csepeli DAC 48,39 A
9. Lassú Bence 98 UTE "A" 47,84 B
10. Nyisztor Bálint 98 AC Bonyhád 47,11 A
11. Csatlós Attila 99 Szekszárdi AK SE 45,55 A
12. Sebestyán Balázs 98 TSC-Geotech 45,00 B
13. Barna Gerg_ 98 ARAK 44,67 A
14. Nagy Dávid 98 Szolnoki VSI "A" 43,32 A
15. Gelencsér György 98 Gy_ri Dózsa SE 42,24 A
16. Grenács Krisztián 98 Gödöll_i EAC 41,89 A
17. Kasza Péter 99 Ikarus BSE "A" 40,35 B
18. Tóth Péter 99 PVSE 38,14 B
19. Vid Roland 99 UTE "B" 37,38 B
20. Kovács Gergely 99 TITÁN TC. 36,94 B
21. Luter Kristóf 99 Zalaszám-ZAC 34,53 A
22. Tóth Gergely 98 FTC 33,17 B
23. Elekes Dávid 98 Soproni AC 32,50 B
24. Zagyi Balázs 99 Szolnoki VSI "B" 32,11 A
25. Czaun Péter 98 VEDAC 31,88 A
26. Fábián Dávid 98 DSC-SI "A" 31,66 B
27. Bágyi Gábor 00 ASE 30,68 A
28. Bernáth Márk 99 Mohácsi TE 29,58 B
29. Sólyom Barnabás 99 Ikarus BSE "B" 29,02 B
30. Oláh Péter 99 KSI SE 26,39 A
31. UrbánMArtin 99 Bp. Honvéd SE "A" 26,36 A
 
1000 m leány 3 if. alapján
1. Tóth Lili Anna 98 DOVASE 3:09,13 f3
2. Lafreinere Lianne 98 Egri SSE 3:18,42 f2
3. Zahorán Adrienn 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 3:19,32 f3
4. Madácsi Réka 99 Gödöll_i EAC 3:24,69 f2
5. Antal Sára 98 Bp. Honvéd SE "A" 3:28,02 f1
6. Havaj Lilla 98 UTE "A" 3:28,77 f2
7. Samai Zsuzsanna 98 Szekszárdi AK SE 3:31,09 f3
8. Fekete Emese 99 TSC-Geotech 3:32,59 f1
9. Halász Zsófia 00 MISI SC "A" 3:34,19 f1
10. Kocsis Laura 98 Bp. Honvéd SE "B" 3:35,03 f2
11. Bernátsky Dorottya 99 TITÁN TC. 3:35,36 f1
12. Lendvai Luca 01 Gy_ri Dózsa SE 3:38,58 f2
13. Pataki Réka 99 PVSE 3:39,40 f2
14. Kovács Anna 98 Mohácsi TE 3:39,43 f2
15. Balatoni Zsuzsa 99 DSC-SI "B" 3:41,04 f1
16. Pfalz Jessica 98 Soproni AC 3:41,79 f2
17. Csizmadia Adél 00 Delfin SE 3:42,24 f1
ORSZÁGOS GYERMEK CSAPATBAJNOKSÁG
Budapest, Puskás Ferenc Stadion - 2010.október 2.
18. Gyöngyösi Terézia 98 Békési DAC 3:42,26 f1
19. Petik Sára 99 Csepeli DAC 3:43,81 f2
20. Pordányi Eszter 98 Kaposvári SI 3:44,52 f3
21. Kerékgyártó Em_ke 98 DSC-SI "A" 3:45,33 f2
22. Hajdú Viktória 99 ARAK 3:48,52 f1
23. Rozgonyi Csenge 99 KSI SE 3:52,99 f3
24. Veres Zsófia 00 UTE "B" 3:53,13 f3
25. Renkó Evelin 99 VEDAC 3:53,35 f3
26. Bíró Dorina 99 Szolnoki VSI "B" 3:59,15 f1
27. Szabó Csenge 00 Ikarus BSE "A" 3:59,31 f3
28. Csiszár Bibor 98 Zalaszám-ZAC 4:01,44 f1
29. Kovács Réka 00 MISI SC "B" 4:02,87 f2
30. Sokvári Vanessza 98 Szolnoki VSI "A" 4:02,94 f3
31. Rákóczi Bettina 98 AC Bonyhád 4:04,02 f3
32. Bagdány Szilvia 98 AC Szekszárd 4:04,59 f1
33. Varga Cintia 98 Reménység Vác 4:11,30 f3
34. Goschi Anna 02 FTC 4:23,08 f1
35. Lakatos Boglárka 99 ASE 4:23,10 f2
 
60 m leány 5 if. alapján
1. Földvári evelin 98 Bp. Honvéd SE "A" 8,37 f1
2. Bela Rita 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 8,64 f1
3. Bágyi Erika 98 ASE 8,69 f5
4. Koszta Enik_ 98 DSC-SI "A" 8,71 f4
5. Farkas Petra 99 UTE "A" 8,85 f4
6. Grisnik Sára 98 PVSE 8,88 f5
7. K_halmi Mercédesz 98 Delfin SE 8,97 f3
8. Godáts Nóra 98 TITÁN TC. 8,97 f5
9. Petrányi Lolita 99 FTC 9,21 f2
10. Deák Noémi 98 Gy_ri Dózsa SE 9,26 f2
11. Orján Viktória 99 Szolnoki VSI "A" 9,28 f2
12. Jezsek Brigitta 98 Csepeli DAC 9,29 f5
13. Ágoston Zsófia 98 DSC-SI "B" 9,31 f5
14. Marton Lizett 00 Kaposvári SI 9,32 f1
15. Szabó Viktória 98 MISI SC "A" 9,34 f2
16. Barbián Patrícia 98 Ikarus BSE "A" 9,35 f4
17. Punk Adrienn 00 ARAK 9,37 f2
18. Mez_ssy Laura 99 MISI SC "B" 9,41 f4
19. Kocsis Julianna 98 Bp. Honvéd SE "B" 9,46 f3
20. Boros Dorka 99 DOVASE 9,50 f1
21. Papp Flóra 98 Reménység Vác 9,55 f5
22. Bányai Petra 99 VEDAC 9,60 f3
23. Kaló Dóra 98 Egri SSE 9,61 f2
24. Nyes_ Fruzsina 98 Szolnoki VSI "B" 9,61 f3
25. Bognár Csenge 98 Soproni AC 9,62 f3
Lázár Adina 99 AC Szekszárd 9,62 f3
Domonkos Tímea 98 Békési DAC 9,62 f4
Tóth Alexandra 99 Zalaszám-ZAC 9,62 f5
29. Palkó Nóra 99 AC Bonyhád 9,77 f1
30. Makacsek Ágnes 99 TSC-Geotech 9,77 f1
31. Sz_cs Virág 99 Gödöll_i EAC 9,77 f2
32. Ságodi Anna 00 KSI SE 9,89 f3
33. Sági Dorina 00 Mohácsi TE 10,19 f4
34. Farkas Nóra 98 Szekszárdi AK SE 10,24 f1
35. Tóth Rebeka 99 UTE "B" 10,49 f4
Mh. Gyömörei Réka 98 Gy_ri Dózsa SE 9,31 f5
 
Magasugrás leány
1. Renner Luca 98 FTC 1,45
2. Kovács Emma 98 Gödöll_i EAC 1,45
3. Keresztes Réka 98 PVSE 1,40
4. Rippel Rebeka 98 Bp. Honvéd SE "A" 1,35
5. Kiss Melissza 98 Szolnoki VSI "A" 1,35
6. Gyurka Borbála 98 Kaposvári SI 1,30
7. Porobic Zita 98 TITÁN TC. 1,30
8. Molnár Ágnes 98 Mohácsi TE 1,30
9. Hecet Fanni 98 DOVASE 1,30
10. Thirjung Viktória 98 Csepeli DAC 1,25
Papp Margaréta 98 Soproni AC 1,25
12. Gyimes Georgina 98 ARAK 1,25
Kitzv_ger Veronika 98 Delfin SE 1,25
Zsofnyák Márta 98 MISI SC "B" 1,25
15. Jelinek Inez Lucia 99 TSC-Geotech 1,25
Letek Nóra 98 MISI SC "A" 1,25
17. Baranyi Nikolett 98 AC Bonyhád 1,20
Mocsányi Dalma 98 UTE "A" 1,20
Barna Gréta 99 Egri SSE 1,20
20. Szalay Szimonetta 98 Ikarus BSE "A" 1,20
21. Korsós Vivien 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 1,20
22. Vincze Viktória 98 Szekszárdi AK SE 1,20
23. Budai Emese 99 UTE "B" 1,15
Szabó Anna 98 DSC-SI "B" 1,15
24. Szabó Roberta 98 Szolnoki VSI "B" 1,15
Sas Anikó 99 Békési DAC 1,15
25. Varga Em_ke 00 Gy_ri Dózsa SE 1,15
26. Láng Gabriella 99 ASE 1,15
27. Sz_ke Anett 00 Zalaszám-ZAC 1,10
Horváth Boglárka 99 KSI SE 1,10
29. Fekete Fanni 00 Reménység Vác 1,10
30. Egle Luca 99 AC Szekszárd 1,05
31. Menyhárt Gyöngyi 99 VEDAC 1,00
- Tóth Kata 99 Bp. Honvéd SE "B" DNS
- Szegedi Zsófia 99 DSC-SI "A" NH
 
Távolugrás leány
1. Urbán Kitty 98 Bp. Honvéd SE "A" 4,78 A
2. Al Saidi Sámá 98 PVSE 4,50 B
3. Banches Anna 99 FTC 4,43 B
4. Kiss Leila 98 MISI SC "A" 4,36 B
5. Horváth Luca 99 TITÁN TC. 4,32 B
6. Hanzelik Bianka 98 Reménység Vác 4,29 B
7. Kovács Amanda 98 Zalaszám-ZAC 4,28 A
8. Baán Réka 98 UTE "A" 4,25 B
9. Szeiler Klaudia 98 AC Bonyhád 4,24 A
10. Kulcsár Kata 98 Csepeli DAC 4,20 A
11. Romanek Dalma 98 Szolnoki VSI "B" 4,18 A
12. Knipfer Zsófia 99 Szolnoki VSI "A" 4,17 A
13. Gyenge Tekla 99 Egri SSE 4,12 A
14. Gyurasits Fanni 98 Delfin SE 4,12 B
15. Takács Orsolya 98 Soproni AC 4,12 B
16. Koncz Flóra 99 TSC-Geotech 4,11 B
17. Gy_rffi Ágnes 99 DSC-SI "A" 4,11 B
18. Varga Kata 99 Gy_ri Dózsa SE 4,08 A
19. Botás Boglárka 99 Buda-Cash Békéscsabai AC 4,01 A
20. Tóth Amanda 99 MISI SC "B" 3,96 B
21. Mógor Zsófia 98 VEDAC 3,95 B
22. Lacza Eszter 99 DOVASE 3,94 A
23. Baranyai Kata 98 UTE "B" 3,89 B
24. Kiss Biborka 99 Kaposvári SI 3,84 A
25. Szegedi Szilvia 98 DSC-SI "B" 3,80 B
26. Erdei Tamara 98 Ikarus BSE "A" 3,77 B
27. Marcsa Tekla 99 Szekszárdi AK SE 3,70 A
28. Kokos Rebeka 98 AC Szekszárd 3,69 B
29. Nagy Réka 99 Békési DAC 3,68 B
30. Kondrák Réka 00 Gödöll_i EAC 3,55 A
31. Iker Franciska 98 ASE 3,43 A
32. Makra Luca 01 KSI SE 3,43 A
33. Kapcsa Zsanett 99 Mohácsi TE 3,42 B
34. Besenyei Melinda 98 ARAK 3,40 A
35. Keresztes Liza 99 Bp. Honvéd SE "B" 3,36 A
 
Kislabdahajítás leány
1. Takács Dóra 99 Zalaszám-ZAC 48,10 A
2. Tóth Noémi 98 Delfin SE 46,50 B
3. Tóth Laura 98 Reménység Vác 44,75 B
4. Kotsis Viktória 98 ARAK 44,20 A
5. Svara Anna 99 PVSE 43,93 B
6. Nagy Dorottya 98 UTE "A" 43,45 B
7. Kenyeres Barbara 98 Buda-Cash Békéscsabai AC 43,14 A
8. Fenyvesi Rebeka 98 TSC-Geotech 43,14 B
9. Pfalz Vanessa 98 Soproni AC 42,56 B
10. Máté Fanni 99 Szekszárdi AK SE 42,34 A
11. Csillga Regina 99 Ikarus BSE "A" 42,27 B
12. Buczkó Renáta 98 DSC-SI "A" 41,60 B
13. Szabó Kinga 98 Kaposvári SI 41,12 A
14. Rácz Alexandra 99 DOVASE 40,15 A
15. Süveges Natália 99 Gy_ri Dózsa SE 39,28 A
16. Nagy Zita 99 DSC-SI "B" 38,86 B
17. Kapás Tekla 99 AC Szekszárd 38,57 B
18. Bohus Lídia 98 Békési DAC 38,48 B
ORSZÁGOS GYERMEK CSAPATBAJNOKSÁG
Budapest, Puskás Ferenc Stadion - 2010.október 2.
19. Majosházi Barbara 99 Bp. Honvéd SE "A" 37,88 A
20. Formanek Kata 99 Bp. Honvéd SE "B" 37,40 A
21. Kriszt Marcsi 99 Gödöll_i EAC 36,59 A
22. Tavasi Tamara 99 KSI SE 35,97 A
23. Huszár Gyöngyike 98 Egri SSE 35,20 A
24. Pap Bettina 99 TITÁN TC. 34,29 B
25. Kovács Csenge 99 UTE "B" 33,98 B
26. Kolozsi Rebeka 98 MISI SC "A" 33,95 B
27. Nédó Georgina 99 Szolnoki VSI "A" 33,68 A
28. Oláh Kamilla 99 MISI SC "B" 33,28 B
29. Csikos Cintia 99 Szolnoki VSI "B" 32,16 A
30. Koncsik Anna 99 FTC 31,05 B
31. Lachner Natasa 99 ASE 28,40 A
32. Szeiler Lilla 99 AC Bonyhád 26,59 A
33. Pávkovics Kincs_ 00 Mohácsi TE 25,48 B
34. Brázda Enik_ 98 Csepeli DAC 24,69 A
35. Linczmajer Réka 98 VEDAC 16,51 A
 
Pontos idő
 
Naptár
2017. December
HKSCPSV
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
<<   >>
 
Chat
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Látogatók
Indulás: 2009-10-27
 

Nem lehet saját lovad? Nevelj virtuálisan ITT! Nevelj, versenyezz, licitálj szebbnél szebb lovakra!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG -A LEGINFORMÁLTABB ÉS LEGTARTALMASABB MAGYAR HONLAP AZ ÉNEKESNÕRÕL - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG    *****    Ho-ho-hó! A Mikulás útra kész! Azaz... Hol a sapkája??? Ó jaj! Most mi lesz? Gyorsan gyertek a Mesetárba!    *****    Ha te is szereted az Arrow sikersorozat elbûvölõ házaspárját látogass el az ország egyetlen Olicity rajongói oldalára!    *****    Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony    *****    VIDEOJÁTÉK HONLAP! Retro játékoktól, a legújabbakig! Friss újdonság: Call of Duty: WWII és WoW: Battle for Azeroth!    *****    Kapható a VÖRÖS HÓ címû regény. Kaland és rejtély az örök fagy birodalmában. VÖRÖS HÓ. Részletek a weboldalon!    *****    Ho-ho-hó! A Mikulás útra kész! De hova lett a sapkája??? Ó jaj! Elmarad a Mikulás-nap??? Gyorsan gyertek a Mesetárba!    *****    Legfrissebb videojátékok, fõleg Warcraft és FPS játék hírek! Blog, Airsoft, Tech! Kattints ide!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Hová bújnak a virágmanók, ha elered az õszi esõ? Nem találjátok ki? Nyuszi mama majd elárulja! Gyertek a Mesetárba!    *****    Nálam nincsenek AKCIÓK, minden elemzés BECSÜLET KASSZÁS, az oktatás pedig INGYENES! Keress oldalamon!    *****    Bavaria 42 2018ban is várunk szeretettel mindenkit egy felejthetetlen tengeri vitorlás túrára! Vitorlás tudás nem szükséges!! Bavaria 42    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - HA ELSÕKÉZBÕL SZERETNÉL INFORMÁLÓDNI, AKKOR ITT A HELYED - LEGFRISEBB HÍREK, KÉPEK, CIKKEK!    *****    Karácsonyra szép AJÁNDÉK egy Személyre szóló asztrológiai elemzés! Kinyomtatva és bekötve örök emlék marad!    *****    ***MUNKALEHETÕSÉG!*** Új cég, új lehetõség, ingyenes regisztráció! Ugye tudod, mit jelent elsõk között lenni...?!    *****    A legfrissebb videojátékokról olvashatsz híreket! Elemezzük a Call of Duty sorozat legújabb részét World War II    *****    A RENDKÍVÜLI horoszkóp akciók Karácsonyig tartanak,most rendelj saját illetve szeretteid részére elemzéseket. Kattints    *****    Blog, Videojátékok, Szórakozás, Technika! Call of Duty: WWII és sok más!    *****    Légy te is egy Új Márka Elsõ tagjai között ahol Azonnali 28%haszonhoz juthatsz!Részletek:huncalifeandme@gmail.com